Skip to Content

Дніпропетровська облдержадміністрація: перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

13 квітня 2011 року Дніпропетровська облдержадміністрація проводить І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” на базі Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
У 2011 році у конкурсі беруть участь 66 державних службовців апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації в номінаціях: “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст”.
Учасники виконують тестові завдання в частині знання Конституції України, законодавства про державну службу; ситуаційні завдання із складання ділових документів; тестові та практичні завдання з володіння персональним комп’ютером.
Згідно з пунктом 8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 року № 564, щорічний Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” віднесено до видів підвищення кваліфікації.

За інформацією відділу кадрової роботи
облдержадміністрації


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.