Skip to Content

Фінішував перший щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Щорічний Всекраїнський конкурс "Кращий державний службовець" 2008Проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» започатковано 2008 року згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152. Для реалізації завдань, визначених постановою,Головдержслужба України та її територіальні органи здійснили низку організаційних та інформаційних заходів.

Конкурс проводився за двома номінаціями – «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст» – у три тури: перший –березень–квітень, другий – травень–червень, третій – вересень–листопад.

Для проведення першого туру конкурсу державними органами створено організаційні комітети, які очолили керівники цих органів або їхні заступники. В обласних державних адміністраціях та їх структурних підрозділах організовано 166 таких комітетів, у районних державних адміністраціях та їх структурних підрозділах – 528, у центральних органах влади – 34.

Серед місцевих державних адміністрацій у конкурсних змаганнях узяли участь 4 372 державних службовці, 1 376 (733 керівники та 643 спеціалісти) із них стали переможцями першого туру. Найбільше учасників було у Хмельницькій області – 450, Київській – 280, Сумській – 271, Запорізькій – 255, Вінницькій – 234, в Автономній Республіці Крим – 205, Дніпропетровській області – 195, Луганській – 193, Житомирській – 186. Найменше учасників в Івано-Франківській області – 25, у Севастополі – 32 та Миколаївській області – 65.

Загальна чисельність державних службовців центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів, які взяли участь у першому турі конкурсу, складає 150 осіб, з них стали переможцями – 26.

За наказами Начальника Головдержслужби від 17 травня 2008 року № 127 та від 27 травня 2008 року № 129 створено організаційні комітети з проведення другого туру конкурсу для центральних органів і місцевих державних адміністрацій.

У другому турі конкурсу взяли участь 1 012 державних службовці в регіонах та 26 державних службовців центральних органів влади.

Організаційними комітетами другого туру визначено всього 65 переможців, зокрема у номінації «Кращий керівник» – 33 особи та в номінації «Кращий спеціаліст» – 32. Вони відзначені дипломами, почесними грамотами облдержадміністрацій, цінними подарунками, грошовими винагородами. Ці нагороди, а також відомчі відзнаки Головдержслужби переможцям першого та другого турів конкурсу були вручені їм на урочистих заходах, присвячених Дню державної служби.

Протягом 12–13 листопада 2008 року в Києві проведено третій тур конкурсу на базі Академії муніципального управління. Усього в третьому турі взяли участь 52 учасники, з них 24 керівники та 28 спеціалістів. За результатами конкурсу визначено його переможців і лауреатів.

Урочистості з нагоди нагородження переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» відбулися 9 грудня 2008 року в приміщенні Національної філармонії України. Присутнім були зачитані привітання від Президента України, Прем’єр-міністра України, а також від Верховної Ради України.

Переможці конкурсу в номінаціях «Кращий спеціаліст» і «Кращий керівник» нагороджені дипломами переможців та грошовими винагородами в розмірі 10 тисяч гривень. Лауреати конкурсу в кожній номінації отримали за друге місце – диплом лауреата та грошову винагороду, що складає 5 тисяч гривень; за третє та четверте місця – пам’ятні листи учасників конкурсу.

 

У номінації «Кращий спеціаліст» призові місця посіли такі державні службовці:

• четверте – головний спеціаліст управління економіки Попаснянської районної державної

адміністрації Луганської області Роман Власенко;

• третє – головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої політики та зв’язку із засобами масової інформації і громадськістю апарату Погребищенськоїрайонної державної адміністрації Вінницької області Леся Фроєско;

• друге – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації Оксана Шкроботько.

У номінації «Кращий керівник» призові місця зайняли такі державні службовці:

• четверте – заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області Оксана Євченко;

• третє – начальник відділу освіти Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області Юрій Підлісний;

• друге – керівник апарату Чернігівської районної державної адміністрації Тетяна Куриленко.

 

Переможцями щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2008 року стали:

• у номінації «Кращий спеціаліст» – головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату Гуляйпільськоїрайонної державної адміністрації Запорізької області Оксана Бут;

• у номінації «Кращий керівник» – директор Деснянського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Шапран.

 У рамках конкурсу визначено також кращих у номінаціях «Гордість профспілки» та

«Молодь – майбутнє профспілки». Перемогу отримали начальник бюджетного відділу фінансового управління Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області

Вікторія Молодецька та головний спеціаліст, юрисконсульт юридичного управління Донецької обласної державної адміністрації Сергій Потоцький.

Щиро вітаємо переможців і лауреатів конкурсу!

 

Матеріал підготовлено Лідією ГОЛЄВОЮ

 

Держслужба – це не фах, це поклик долі!

Сторонній те не зможе зрозуміть.

А все життя твоє – як на долоні:

Суспільство бачить кожну його мить!

 

Ти держслужбовець – це звучить надійно,

І ти завжди повинен пам‘ятати,

Що вся твоя робота – то все люди!

Про це, повір, не можна забувати!

 

Ти держслужбовець – це звучить достойно,

Тож і працюй із честю для людей,

Щоб все в руках не тліло, а горіло!

Побільше нововведень та ідей!

 

Ти держслужбовець – це звучить красиво.

Всі заздрять – і сусіди, і рідня.

Не зрозуміть їм те лиш,

Що робота хоч чудова, але маленька зарплатня.

 

Так, складно нам і скрутно – це всі знають.

Та ніж жалітись на тяжке життя,

Подумай і скажи, так, від душі, відверто:

Що ти зробив для кращого буття?!

 

Держслужба – це не фах, це поклик долі,

І кожен тут лиш зі своєї волі.

Тож нумо так із вами працювати,

Щоб довелось Європі досвід переймати!!!

 

Оксана БУТ

 

http://www.guds.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=161396&cat_id=37402Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.