Skip to Content

На Іршавщині триває підготовка до Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Керівник апарату Іршавської РДА в якості голови організаційного комітету І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» провів засідання оргкомітету на якому розглянуто ряд питань:

зокрема за його пропозицією розподілено обов’язки між головою, заступником голови, секретарем та членами оргкомітету по підготовці, проведенню, розробленню методичних матеріалів з питань підвищення кваліфікації держаних службовців у рамках І туру конкурсу, планування роботи та організаційного забезпечення його проведення.

На підготовчому етапі визначено критерії на яких у структурних підрозділах райдержадміністрації проводитиметься відбір кандидатів для участі у І туру Всеукраїнського конкурсу ,»Кращий державний службовець’».

Проведено можливий кількісний моніторинг учасників. За прогнозними даними цього року  участь у конкурсі на звання кращого державногослужбовця в Іравській райдержадміністрації візьме не менше 10-12 державних службовців різного стажу державної служби, кваліфікації і досвіду у номінаціях ,,Кращий керівник’’ та ,,Кращий спеціаліст’’.

***

Голова оргкомітету по проведенню І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» О.В.Козенюк  провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та начальниками відділів, секторів апарату райдержадміністрації  щодо залучення державних службовців до участі у І турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» районній державній адміністрації у 2011 році.Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.