Skip to Content

Наказ ГУДС від 13.04.11 № 100 "Про затвердження персонального складу організаційних комітетів з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в регіонах України"

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 

13 квітня 2011 року                                                                                           № 100

 

Про затвердження персонального складу

організаційних комітетів з проведення
ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець» в регіонах України

 

На виконання пункту 7 Порядку проведення щорічного Всеукраїнського
конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.07 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», з метою проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у регіонах

 

Н А К А З У Ю :

 

1.Затвердити персональний склад організаційних комітетів з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у регіонах України згідно з додатками 1 – 26.

2.Начальникам Управлінь державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, областях, м. Києві та Київській області опублікувати інформацію про склад організаційних комітетів у регіональних засобах масової інформації.

3.Адміністративно-фінансовому департаменту ознайомити з цим наказом заступників Начальника Головдержслужби, керівників структурних підрозділів центрального апарату Головдержслужби та її територіальних органів, директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу і директора Школи вищого корпусу державної служби.

4.Наказ від 17 травня 2010 року № 129 «Про затвердження персонального складу організаційних комітетів з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в регіонах України» вважати таким, що втратив чинність.

5.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник Головдержслужби                                                                 Т. Мотренко

 

 

 

 

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» в Автономній Республіці Крим

 

Співголови:

Акімова

Тетяна Іванівна

керуючий справами

Ради міністрів Автономної Республіки Крим

Пономаренко

Маргарита Іванівна

керівник Секретаріату Верховної Ради Автономної Республіки Крим

Артеменко

Володимир Макарович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Заступник голови

Сидоров

Володимир Миколайович 

директор Кримського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Раді міністрів Автономної Республіки Крим

(за згодою)

Секретар

Єрьомін

Володимир Юрійович

заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі – начальник відділу реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування по Автономній Республіці Крим

Члени оргкомітету:

 

 

Сергушина
Тетяна Адольфівна

заступник керівника Секретаріату Верховної Ради Автономної Республіки Крим – начальник Управління з кадрової роботи, державної служби та секретного діловодства (за згодою)

Удовіна
Ольга Максимівна

заступник Міністра Ради міністрів Автономної Республіки Крим – начальник Головного управління кадрової політики та державної служби (за згодою)

Пермінова
Олена Леонідівна

заступник начальника Головного управління кадрової політики та державної служби Управління справами Ради міністрів Автономної Республіки Крим (за згодою)

Гончаренко

Петро Петрович

перший заступник начальника  управління з організаційних питань – завідуючий відділом із взаємодії з органами місцевого самоврядування Секретаріату Верховної Ради Автономної Республіки Крим (за згодою)

Манєжина
Тетяна Анатоліївна

заступник директора Кримського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Раді міністрів Автономної Республіки Крим (за згодою)

 

 

 

 

 

 

Сазонов
Віктор Вікторович

голова Кримської республіканської профспілкової організації працівників державних установ Автономної Республіки Крим (за згодою)

Терещенко
Валерій Сергійович

начальник відділу соціологічних досліджень Кримського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Раді міністрів Автономної Республіки Крим (за згодою)

Шишлянников

Михайло Васильович

головний редактор газети «Время вперед», оглядач газети «2000» (за згодою)

Фокіна

Марина Вікторівна

начальник відділу кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономної Республіки Крим (за згодою)

Ваніна
Софія Георгіївна

начальник відділу кадрового, правового та документального забезпечення Міністерства освіти та науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим (за згодою)

Айрапетян

Віталій Вачаганович

головний спеціаліст відділу реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування по Автономній Республіці Крим Управління державної служби Головдержслужби України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, переможець в Автономній Республіці Крим 2009 року

 

 Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Вінницькій області

 

Співголови:

Прокопчук

Олександр  Анатолійович

заступник голови – керівник апарату Вінницької обласної державної адміністрації

Тимчуренко

Віктор Максимович

заступник начальник Управління державної служби Головдержслужби України у Вінницькій області

 

Заступник голови

Пашиніна

Тетяна Семенівна

директор центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області (за згодою)

Секретар

Починок

Сергій Дмитрович

завідувач сектору Управління державної служби Головдержслужби України у Вінницькій області

 

 

Члени оргкомітету:

 

 

 

 

 

 

 

 

Гарбулінський

Сергій Вікторович

заступник начальника управління культури та туризму Вінницької обласної державної адміністрації (за згодою)

Дровозюк

Степан Іванович

ректор Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, доктор історичних наук, професор (за згодою)

Ковальчук

Любов Борисівна

голова обкому профспілки працівників державних установ у Вінницькій області (за згодою)

Коваленко

Любов Григорівна

генеральний директор Вінницької державної обласної телерадіокомпанії (за згодою)

Кузьменко Володимир Омелянович

завідуючий сектором педагогічних і керівних кадрів управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (за згодою)

Льовкін 

Леонід Пилипович

начальник головного управління юстиції у Вінницькій області (за згодою)

Михайленко

Петро Миколайович

голова Немирівської районної державної адміністрації Вінницької області (за згодою)

Муляр

Віталій Володимирович

голова Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області (за згодою)

Чорний

Юрій Олександрович

перший заступник головного редактора обласної газети «Вінниччина» (за згодою)

 

 Додаток 3

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Волинській області

 

Співголови:

Ющик

Станіслав Михайлович

заступник голови – керівник апарату Волинської обласної державної адміністрації

Малиновський

Валентин Ярославович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України у Волинській області

Заступник голови

Литвиненко

Тетяна Миколаївна

директор Волинського обласного центру перепідготовки  та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, заступник голови оргкомітету (за згодою)

Секретар

Некрасова

Наталія Олександрівна

заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України у Волинській області

 

 

Члени оргкомітету:

 

Матвійчук

Роман Михайлович

заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату Волинської обласної державної адміністрації (за згодою)

Гордієнко

Зінаїда Іванівна

начальник відділу кадрової роботи апарату Волинської обласної державної адміністрації (за згодою)

Потапенко

Віталій Степанович

начальник юридичного відділу Волинської обласної державної адміністрації

(за згодою)

Куліш

Ольга Володимирівна

генеральний директор Волинської обласної державної телерадіокомпанії

(за згодою)

Сабурова

Ольга Миколаївна

голова Волинського обкому профспілки працівників державних установ(за згодою)

Кравчук
Людмила Леонідівна

доктор філософії в галузі економіки, доцент кафедри менеджменту Волинського інституту імені
В. Липинського Міжрегіональної Академії управління персоналом (за згодою)

Савчак

Михайло Іванович

головний редактор газети Волинської обласної організації національної спілки журналістів України «Dіалог» (за згодою)

Ярош

Ярослав Богданович

голова Волинської обласної організації «Спілка молодих державних службовців України», кандидат політичних наук, доцент Волинського національного університету ім. Лесі Українки (за згодою)

 

 Додаток 4

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Дніпропетровській області

 

Співголови:

 

Подоплєлова

Надія Леонідівна

 

заступник голови – керівник апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Молошна

Олена Леонідівна 

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Дніпропетровській області

Заступники голови:

Зеленська

Людмила Іванівна

 

заступник керівника апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Серьогін

Сергій Михайлович

 

директор Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (за згодою)

Секретар

Штефан

Олександр Іванович

головний спеціаліст управління державної служби Головдержслужби України в Дніпропетровській області

Члени оргкомітету:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бедринець

Зіна Василівна

 

голова Дніпропетровського обласного комітету профспілки працівників державних установ (за згодою)

Васильєв

Володимир Васильович

доцент кафедри соціальної роботи Дніпропетровського національного університету (за згодою)

Бурхан

Ганна Анатоліївна

 

начальник відділу кадрової роботи Дніпропетровської обласної державної адміністрації (за згодою)

Клюєв

Володимир Петрович

директор Центру післядипломної освіти  Дніпропетровського національного університету (за згодою)

Котишева

Тамара Миколаївна

 

редактор Дніпропетровської державної телерадіокомпанії, голова первинної організації «Національна спілка журналістів України ДТРК» (за згодою)

Першина

Наталія Геннадіївна

начальник управління культури та туризму Дніпропетровської обласної державної адміністрації (за згодою)

Мілютін

Сергій Сергійович

 

начальник управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністрації (за згодою)

Щербаков

Павло Семенович

 

заступник директора Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з підвищення кваліфікації та міжнародного співробітництва
(за згодою)

Селіванова

Людмила Євгенівна

начальник юридичного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації (за згодою)

Константинов

Геннадій Васильович

 

начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (за згодою)

 

 Додаток 5

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Донецькій області

 

Співголови:

Адамов

Борис Ісаєвич

заступник голови – керівник апарату Донецької обласної державної адміністрації

Єгорченкова

Олена Юріївна

начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Донецькій області

Заступник голови

Зелинська

Наталія Євгенівна

начальник відділу кадрової роботи Донецької обласної державної адміністрації

Секретар

Гребенникова

Ольга Сергіївна

головний спеціаліст відділу реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в Донецькій області

Члени оргкомітету:

Воробйова

Людмила Олександрівна

 

доцент кафедри загального та адміністративного менеджменту Донецького державного університету управління, кандидат економічних наук (за згодою)

Горшкова

Ася Семенівна

голова Донецького обласного комітету профспілки працівників освіти та науки
(за згодою)

Греськів

Іван Миколайович

 

голова Донецького обласного комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (за згодою)

Демидкіна

Олена Василівна

голова Донецького обласного комітету профспілки працівників культури
(за згодою)

Єремєєв

Валерій Вікторович

в.о. директора Донецького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (за згодою)

Нікульський

Валерій Іванович

голова Донецької обласної організації профспілки працівників державних установ України  (за згодою)

Панько 

Василь Федорович 

голова Старобешівської районної державної адміністрації Донецької області (за згодою)

Погребняк

Яна Олександрівна

в.о. начальника управління юридичного управління Донецької обласної державної адміністрації (за згодою)

Поляковська

Ольга Володимирівна

голова Донецького обласної ради профспілки працівників охорони здоров’я України (за згодою)

Ровний

Валерій Григорович

голова Донецького обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу (за згодою)

Розгон

Наталя Миколаївна

керівник апарату Шахтарської районної державної адміністрації Донецької області (за згодою)

Россоха

Неллі Єгорівна

начальник управління діловодства та моніторингу документів Донецької обласної державної адміністрації
(за згодою)

Сафонов

Володимир Михайлович

координатор магістратури державного управління Донецького національного технічного університету (за згодою)

Татаринцева

Марина Анатоліївна 

заступник керівника апарату Донецької обласної державної адміністрації
(за згодою)

Філь

Римма Едуардівна

головний редактор ТОВ Редакція газети «Донецкие новости» (за згодою)

 

Додаток 6

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Житомирській області

 

Співголови:

Никитюк

Олександр Андрійович

заступник голови-керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації

Войналович

Анатолій Пантелеймонович 

начальник управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області

Заступник голови

Глушко

Іван Михайлович

директор центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської   облдержадміністрації та Житомирської обласної ради (за згодою)

Секретар

Бражевський

Володимир Миколайович

заступник начальника управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області

Члени оргкомітету:

 

 

 

 

 

 

Басова

Ірина Василівна

начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації (за згодою)

Бойко

Віктор Якович

генеральний директор Житомирської обласної державної телерадіокомпанії

(за згодою)

Градовський

Юрій Григорович

начальник управління культури і туризму Житомирської обласної державної адміністрації (за згодою)

Ємченко

Ганна Григорівна

начальник головного фінансового управління Житомирської обласної державної адміністрації (за згодою)

Мотовильник

Валентин Петрович

начальник юридичного відділу апарату Житомирської обласної державної адміністрації (за згодою)

Мончаківська

Алла Степанівна

голова обкому профспілки працівників державних установ Житомирської області

(за згодою)

 

 

 

 

 

Кулик

Андрій Євтухович

голова Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області (за згодою)

Панчук

Дмитро Оксентійович

головний редактор обласної офіційної громадсько-політичної газети «Житомирщина» (за згодою)

Радаєва

Алла Анатоліївна

начальник відділу кадрової роботи апарату Житомирської обласної державної адміністрації (за згодою)

Шлямар

Олександр Євгенійович

начальник організаційного відділу апарату Житомирської обласної державної адміністрації (за згодою)

Шундрик

Василь Вікторович

начальник головного управління юстиції у Житомирській області (за згодою)

 

                                                                                               Додаток 7

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Закарпатській області

 

Співголови:

Варцаба
Олексій Олексійович

заступник керівника апарату Закарпатської обласної державної адміністрації

 

Попадинець
Василь Юрійович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Закарпатській області

Заступник голови

Пащенко
Віктор Володимирович

директор Закарпатського  обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
(за згодою)

Секретар

Берник

Зорян Петрович

завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування управління державної служби Головдержслужби України в Закарпатській області

 

Члени оргкомітету:

 

 

 

 

Алмаш
Іван Миколайович

перший заступник начальника головного управління юстиції Закарпатської області
(за згодою)

Карпій
Ольга Петрівна

заступник начальника головного фінансового управління Закарпатської обласної державної адміністрації (за згодою)

Глеба
Юрій Федорович

начальник управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації (за згодою)

Дрогальчук
Віктор Кузьмич

начальник управління інформації та зв’язків з громадськістю Закарпатської обласної державної адміністрації (за згодою)

 

 

 

 

 

Малеш
Володимир Ілліч

начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Закарпатської обласної державної адміністрації (за згодою) 

Петечук
Марія Михайлівна

голова Закарпатського обласного комітету профспілки працівників державних установ (за згодою)

Морозюк

Ганна Степанівна

заступник начальника головного управління – начальник управління соціального страхування, персоніфікованого обліку та адресної допомоги Головного управління праці та соціального захисту населення
(за згодою)

Бульчак

Віктор Миколайович

проректор Закарпатського державного університету (за згодою)

Чернєцова

Валерія Рудольфівна

начальник відділу кадрової роботи апарату Закарпатської обласної державної адміністрації (за згодою)

 

  Додаток 8

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Запорізькій області

 

Співголови:

 

Лимарчук

Станіслав Вікторович

заступник голови - керівник апарату Запорізької обласної державної адміністрації

Журба
Ольга Василівна

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області

Заступник голови

Яновська

Любов Іванівна

директор Запорізького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій (за згодою)

Секретар

Бамбизова

Світлана Іванівна

заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області

Члени комітету:

 

 

 

Борисенко
Сергій Андрійович

голова Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області (за згодою)

 

Волгіна
Катерина Михайлівна

голова Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ (за згодою)

Долганов
Володимир Іванович

начальник відділу кадрової роботи апарату Запорізької обласної державної адміністрації (за згодою)

Яковлєв

Данило Юрійович

керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради (за згодою)

 

 

 

 

Кравченко
Тетяна Анатоліївна

завідувач магістратурою з державного управління Класичного приватного університету (за згодою)

Краснокутський

Олександр Володимирович

завідувач магістратурою з державного управління Запорізького національного університету (за згодою)

Міняйло
Олександр Сергійович

начальник юридичного відділу апарату Запорізької обласної державної адміністрації (за згодою)

Міщенко

Максим Анатолійович

перший заступник начальника управління у справах преси та інформації Запорізької обласної державної адміністрації (за згодою)

 

 Додаток 9

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України 

від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» в Івано-Франківській області

 

Співголови:

Струтинський

Роман Йосипович

заступник голови – керівник апарату
Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Мороз

Степан Васильович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Івано-Франківській області

Заступник голови

Волошинський

Богдан Іванович

директор Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (за згодою)

Секретар

Деркач

Андрій Ігорович

завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в Івано-Франківській області

Члени оргкомітету:

 

 

 

Андрусяк

Микола Михайлович

в.о. заступника начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Івано-Франківській області

Бабій

Ольга Михайлівна

генеральний директор Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина» (за згодою)

Бойчук

Любомир Васильович

заступник директора Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (за згодою)

Гушпіт

Ніна Никифорівна

голова Івано-Франківського обласного комітету профспілки працівників державних установ (за згодою)

 

 

 

 

 

 

 

Дзвінчук

Дмитро Іванович

декан  факультету управління та інформаційної діяльності Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (за згодою)

Добош

Галина Констянтинівна

журналіст  Івано-Франківського   обласного радіо (за згодою)

Дячишин

Іван Федорович

начальник управління у справах преси та інформації Івано-Франківської обласної державної адміністрації (за згодою)

Мельничук

Анатолій Олександрович

начальник відділу кадрової роботи апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (за згодою) 

Мельничук

Євген Петрович

заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (за згодою)

Петрів

Олег Северинович

директор Івано-Франківського державного центру науково-технічної і економічної інформації(за згодою)

Федорак

Володимир Васильович

начальник управління культури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (за згодою)

 

 Додаток 10

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Кіровоградській області

Співголови:

 

Бондаренко

Альвіна Василівна

заступник керівника апарату, начальник відділу кадрової роботи апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації

Бойко

Анатолій Якимович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Кіровоградській області

Заступник голови

Ворона

Сергій Павлович

заступник директора Кіровоградського обласного центру  підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств установ і організацій (за згодою)

Секретар

Садовніченко

Сергій Олександрович

завідувач сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу Управління державної служби Головдержслужби України в Кіровоградській області

Члени оргкомітету:

 

 

Бажан

Валентина Василівна

головний  редактор  газети «Народне слово» (за згодою)

Лебідь

Марія Василівна

заступник головного редактора Кіровоградської обласної державної адміністрації (за згодою)

Левченко

Олександр Миколайович

декан економічного факультету Кіровоградського національного технічного університету (за згодою)

Лісняк

Юлія Сергіївна

директор творчого об’єднання новини «День за Днем» Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії (за згодою)

Михалкович

Галина Петрівна

керівник апарату Кіровоградського окружного адміністративного суду
(за згодою)

Агапеєва

Наталія Юріївна

начальник управління культури і туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації (за згодою)

Останній

Віталій Миколайович

заступник начальника управління сім’ї та молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації (за згодою)

Сидоренко

Ніна Іванівна

начальник  відділу по роботі з кадрами та з питань державної служби Кіровоградського обласного центру зайнятості (за згодою)

Семенюк

Юрій Анатолійович

заступник керуючого справами – начальник  відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради (за згодою)

Смаглюк

Василь Віталійович

начальник юридичного відділу апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації (за згодою)

Сужаєв

Олександр В’ячеславович

завідуючий сектором з питань реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування управління державної служби Головдержслужби України в  Кіровоградській області, голова профспілкової організації управління державної служби в області

Федотов

Віктор Васильович

голова Кіровоградської обласної профспілкової організації працівників державних установ (за згодою)

Шусь

Володимир Віталійович

заступник начальника організаційного відділу апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації (за згодою)

 

Додаток 11

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Луганській області

 

Співголови:

 

Остапенко

Олександр Сергійович

заступник голови – керівник апарату Луганської обласної державної адміністрації

Сидоренко

Олег Петрович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області

Заступник голови

Чуніхін

Геннадій Володимирович

директор Луганського обласного центру післядипломної освіти (за згодою)

Секретар

 

Селезньова

Тетяна Степанівна

головний спеціаліст Управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області

Члени оргкомітету:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ахромкін

Євген Михайлович

завідувач магістратурою державного управління Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (за згодою)

Бабушкін

Сергій Дмитрович

голова Луганської обласної профспілкової організації працівників державних установ (за згодою)

Бухтіярова

Світлана Володимирівна

заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області

Дейнегін

Микола Іванович

виконавчий директор громадської організації «Об’єднання організацій роботодавців Луганської області» (за згодою)

Лазніков

Вадим Миколайович

начальник юридичного відділу апарату Луганської обласної державної адміністрації (за згодою)

Сурніна

Тетяна Миколаївна

начальник відділу з питань молоді та сім’ї управління сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації  (за згодою)

Тихоновський

Сергій Гаврилович

заступник керівника апарату Луганської обласної державної адміністрації (за згодою)

 

Додаток 12

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Львівській області

 

Співголови:

Гузар

Ольга Володимирівна

заступник голови – керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації

Микитин

Ігор Йосифович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Львівській області

Заступник голови оргкомітету

Кучабський Олександр Георгійович

завідувач навчально-організаційного

сектору Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Львівського регіонального інституту державного

управління Національної академії державного управління при Президентові України

(за згодою)

Секретар оргкомітету

Циганчук

Лілія Олексіївна

головний спеціаліст сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в Львівській області

Члени

оргкомітету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевчук

Петро Іванович

доцент Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (за згодою)

Гарматій

Ігор Йосипович

начальник відділу кадрової роботи апарату Львівської обласної державної адміністрації (за згодою)

Данько

Олег Володимирович

заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Львівській області

Іванків

Мирон Данилович

голова Львівської обласної організації профспілки працівників держустанов
(за згодою)

Жук

Наталія Богданівна

заступник начальника відділу обліку та довідкового апарату Державного архіву у Львівській області, переможець щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2010 року
(за згодою)

Рудницький

Степан Віталійович

заступник начальника організаційного відділу апарату Львівської обласної державної адміністрації (за згодою)

Степаняк

Богдан Іванович

заступник голови- керівник апарату Городоцької районної державної адміністрації Львівської області

(за згодою)

 

 Додаток 13

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Миколаївській області

 

Співголови:

Рукоманов

Вячеслав

Михайлович

заступник голови – керівник апарату Миколаївської обласної державної адміністрації

Апанасевич

Володимир Володимирович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Миколаївській області

Заступник

голови

 

Дибченко
Дмитро

Миколайович

директор Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (за згодою)

 

Секретар

Любинська
Лілія Георгіївна

завідувач сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу Управління державної служби Головдержслужби України в Миколаївській області

Члени оргкомітету:

Бугаєнко

Таміла

Іванівна

голова Миколаївського обласного комітету профспілок працівників державних установ України (за згодою)

Василенко

Михайло

Олександрович

заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу апарату  Миколаївської обласної державної адміністрації (за згодою)

Кондратюк
Михайло Віталійович

начальник відділу кадрової роботи апарату Миколаївської обласної державної адміністрації (за згодою)

Іцковський

Юрій Іцикович

Головний редактор газети «Новая Николаевская газета» (за згодою)

Рудяк
Тетяна Валеріївна

заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Миколаївській області

Скиба

Світлана Іванівна

начальник Управління у справах преси та інформації Миколаївської обласної державної адміністрації (за згодою)

Фуртатов
Віктор Софронович

заступник директора Інституту державного управління Чорноморського державного університету  ім. П. Могили (за згодою)

Шипова
Людмила Леонтіївна

заступник голови - керівник апарату Березанської районної державної адміністрації в Миколаївській області

(за згодою)

Шубіна
Алла Григорівна

заступник начальника управління кадрового, господарського та інформаційного забезпечення – начальник відділу кадрів та організаційної роботи головного фінансового управління Миколаївської обласної державної адміністрації (за згодою)

 

Додаток 14

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» в Одеській області

 

Співголови:

 

Хлицов

Петро Володимирович

заступник голови – керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації

Козік

Анатолій Антонович

 

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області

Заступник співголів

Давтян
Степан Гургенович

заступник директора – начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів  Одеського регіонального інституту державного управління  Національної академії державного управління при Президентові України (за згодою)

Секретар:

Чернобай

Тетяна Анатоліївна

головний спеціаліст Управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області

Члени комітету:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ахламов

Анатолій Геннадійович

перший заступник директора Одеського регіонального інституту державного управління  Національної академії державного управління при Президентові України (за згодою)

Бурлаченко

Тетяна Володимирівна

начальник відділу кадрової роботи та нагород апарату Одеської обласної державної адміністрації (за згодою)

Замковенко
Тетяна Петрівна

заступник голови – керівник апарату Комінтернівської районної державної адміністрації в Одеській області (за згодою)

Кольцов

Віталій Михайлович

керуючий Одеським обласним відділенням фонду соціального захисту інвалідів
(за згодою)

Мірошніченко

Олександр Вікторович

начальник управління у справах преси та інформації Одеської обласної державної адміністрації (за згодою)

Ненов

Іван Георгійович

головний редактор газети «Одеські вісті»
(за згодою)

Пахомова

Тетяна Іванівна

завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління  Національної академії державного управління при Президентові України (за згодою)

Сафронов
Олександр Олексійович

голова Одеської обласної організації профспілки працівників державних установ України (за згодою)

Станков

Владислав Миколайович

начальник управління культури та туризму Одеської обласної державної адміністрації
(за згодою)

Ткачук

Ігор Миколайович

заступник начальника організаційного відділу апарату Одеської обласної державної адміністрації (за згодою)

Яворська

Олена Іванівна

заступник начальника – начальник відділу реалізації державної політики у сфері  державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області

 

 

Додаток 15

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Полтавській області

 

Співголови:

Пархоменко

Валерій Олексійович

заступник голови - керівник апарату Полтавської обласної державної адміністрації

Черчатий

Олександр Іванович

 начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області

Заступник голови

Перебийніс

Катерина Василівна

директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (за згодою)

Секретар:

Саленко

Людмила Григорівна

завідувач сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області

Члени оргкомітету:

Год

Борис Васильович

проректор з науково-педагогічної роботи Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, голова обласного осередку Української асоціації європейських студій (за згодою)

Голуб

Володимир Семенович

голова Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації (за згодою)

Зелюк

Ніна Михайлівна

директор Полтавського центру соціальних досліджень (за згодою)

Іванченко

Віктор Григорович

заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу апарату Полтавської обласної державної адміністрації (за згодою)

Колотілова

Тетяна Михайлівна

начальник Головного управління юстиції у Полтавській області (за згодою)

Коновал

Андрій Сергійович

заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення апарату Полтавської обласної державної адміністрації (за згодою)

Коробко

Валентин Анатолійович

начальник відділу кадрової роботи апарату Полтавської обласної державної адміністрації (за згодою)

Лаврик

Галина Володимирівна

завідувач кафедри правознавства Полтавського університету економіки та торгівлі, доктор юридичних наук, професор (за згодою)

Лахижа

Микола Іванович

заступник начальника Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області, доктор наук з державного управління, доцент

Метельська

Лариса Євгенівна

завідувач сектору консультативно-правової роботи  Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області

Пашкова

Галина Євгенівна

начальник юридичного відділу апарату Полтавської обласної державної адміністрації (за згодою)

Пенц

Володимир Федорович

декан факультету менеджменту та бізнесу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат технічних наук (за згодою)

Цвелих

Володимир Федорович

голова Полтавського обкому профспілки працівників державних установ (за згодою)

Якубенко

Олена Павлівна

директор інституту післядипломної освіти та дорадництва Полтавської державної аграрної академії, голова Громадської експертної групи при Управлінні державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області, кандидат історичних наук, доцент (за згодою)

 

Додаток 16

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Рівненській області

 

Співголови:

Лавренчук

Андрій Олександрович

заступник голови-керівник апарату Рівненської обласної державної адміністрації

Коваль

Лариса Миколаївна

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Рівненській області

Заступник голови

Савчук

Віталій Іванович

директор Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій
(за згодою)

Секретар

Пашковська

Марина Валентинівна

головний спеціаліст сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в Рівненській області

Члени оргкомітету:

Кушнер

Людмила Володимирівна

начальник головного фінансового управління Рівненської обласної державної адміністрації (за згодою)

 

Кучерявий

Іларіон Сергійович

голова профспілки працівників державних установ Рівненської області (за згодою)

 

 

 

 

 

 

Бабінець

Андрій Іванович

редактор газети «Вільне слово» (за згодою)

Мельник

Ярослав Миколайович

начальник управління культури Рівненської обласної державної адміністрації (за згодою)

Музика

Алла Іванівна

начальник відділу кадрової роботи апарату Рівненської обласної державної адміністрації (за згодою)

Окорський

Віктор Петрович

Декан факультету менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування
(за згодою)

Бурченя

Василь Володимирович

головний редактор газети «Вісті Рівненщини» (за згодою)

Глодя

Катерина Володимирівна

начальник головного управління з питань внутрішньої політики та інформації Рівненської обласної державної адміністрації (за згодою)

 

Додаток 17

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України 

від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Сумській області

 

Співголови:

 

Цупро

Олександр Миколайович

заступник голови-керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації

Демченко

Олена Миколаївна

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області

Заступник голови

Варуха

Світлана Миколаївна

директор державного закладу післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» (за згодою)

Секретар

Гаврилюк

Максим Петрович

заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області

Члени оргкомітету:

 

 

 

 

 

Богатир

Олена Петрівна

начальник організаційного відділу апарату Сумської обласної державної адміністрації (за згодою)

Богданова

Ірина Володимирівна

начальник головного управління зв’язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації (за згодою)

Медведєв

Ігор Анатолійович

докторант Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, кандидат наук з державного управління (за згодою)

Панченко

Алла Віталіївна

начальник юридичного відділу апарату Сумської обласної державної адміністрації (за згодою)

Подолков

Олександр Михайлович

начальник відділу кадрової роботи апарату Сумської обласної державної адміністрації (за згодою)

Семенов

Володимир Миколайович

 

заступник декана юридичного факультету з навчальної роботи, доцент кафедри права Сумського державного університету, кандидат наук з державного управління
(за згодою)

Сєрік

Віктор Петрович

голова Роменської районної державної адміністрації Сумської області

(за згодою)

Теліженко

Ігор Михайлович

голова Сумського обласного комітету профспілки працівників державних установ (за згодою)

Улунова

Ганна Євгенівна

доцент кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, кандидат психологічних наук (за згодою)

Шкурко

Олександр Олександрович

пенсіонер, ветеран державної служби
(за згодою)

 

Додаток 18

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Тернопільській області

 

Співголови:

 

Беспоповцева

Світлана Теодозіївна

 

заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу апарату Тернопільської обласної державної адміністрації

Хондогій

Ірина В’ячеславівна

начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Тернопільській області

Заступник голови

Слюзар

Володимир

Климентійович

 

 

 

директор Тернопільського регіонального центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників державних підприємств, установ, організацій, заступник голови оргкомітету (за згодою)

Секретар

Борук

Людмила Тарасівна

завідувач сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу Управління державної служби Головного управління державної служби України в Тернопільській області

Члени оргкомітету:

 

 

 

 

 

 

Майка

Василь Зіновійович

начальник відділу кадрової роботи апарату Тернопільської обласної державної адміністрації (за згодою)

Возняк

Володимир Степанович

завідувач сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Тернопільської обласної державної адміністрації (за згодою)

Заруцький

Юрій Романович

заступник начальника головного управління – начальник відділу у справах преси та інформації головного управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації Тернопільської обласної державної адміністрації (за згодою)

Іщук

Віталій Петрович

начальник юридичного відділу апарату Тернопільської обласної державної адміністрації (за згодою)

Шашкевич

Олександр Любомирович

завідувач магістратури факультету довузівської, післядипломної, магістерської підготовки Тернопільського національного економічного університету (за згодою)

Муяссарова

Неоніла Василівна

начальник загального відділу, голова профспілкового комітету апарату Тернопільської обласної державної адміністрації (за згодою)

Стефанишин

Степан Васильович

голова Тернопільського обласного комітету профспілки працівників державних установ (за згодою)

 

 Додаток 19

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Харківській області

 

Співголови:

Хома 

Василь Васильович

заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації

Гайко

Лариса Олександрівна

заступник начальника Управління  державної служби Головдержслужби України в Харківській області

Заступник голови

Золотарьов

Володимир

Федорович

 

заступник директора з короткотермінового  підвищення кваліфікації Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, професор кафедри державного будівництва, кандидат економічних наук, доцент

(за згодою)

Секретар

 

 

 

Зубенко

Галина

Олександрівна

головний спеціаліст відділу реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління  державної служби Головдержслужби України в Харківській області

Члени оргкомітету:

Буйнов

Валерій

Леонідович

голова комітету Харківської обласної профспілкової організації працівників державних установ (за згодою)

Голубченко

Віталій Ігорович

заступник начальника організаційного відділу апарату Харківської обласної державної адміністрації (за згодою)

Кабанець

Анатолій Григорович

доцент кафедри економіки підприємства та менеджменту Харківського національного економічного університету, кандидат економічних наук (за згодою)

Козлова

Лариса

Миколаївна

заступник начальника Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління у справах сім’ї та молоді
(за згодою)

Мухарь

Віталій Володимирович

 

начальник відділу з питань запобігання та протидії корупції апарату Харківської обласної державної адміністрації

(за згодою)

Савченко

Борис Григорович

завідувач кафедри державного будівництва Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кандидат економічних наук, професор (за згодою)

Свєтличний Володимир Вікторович

Заступник голови – керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації (за згодою)

Павленко

Алла Вікторівна

Журналіст газети «Слобідський край»

(за згодою)

Пастухова

Олена

Вікторівна

Начальник методичного відділу Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

(за згодою)

Падафет

Юлія Геннадіївна

доцент кафедри державного будівництва Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,  кандидат наук з державного управління (за згодою)

Шевцова

Світлана

Олексіївна

начальник відділу кадрової роботи апарату Харківської обласної державної адміністрації (за згодою)

 

 

Додаток 20

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Херсонській області

 

Співголови:

 

 

Білий

В’ячеслав Семенович

перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації – керівник апарату

Гудим

Ірина Вікторівна

 

в.о. начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Херсонській області

Заступник голови

Білорусов

Сергій Георгійович

директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування , державних підприємств; установ і організацій (за згодою)

Секретар

Орлова

Тетяна Михайлівна

головний спеціаліст сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в Херсонській області

Члени оргкомітету:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бутенко

Володимир Григорович

завідувач кафедри державного управління, педагогіки та психології Херсонського національного технічного університету, доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України (за згодою)

Клюцевський

Володимир Іванович

начальник відділу контролю апарату Херсонської обласної державної адміністрації (за згодою)

Кравченко

Ірина Олегівна 

заступник начальника Головного управління юстиції у Херсонській області (за згодою)

Кравець

Олег Миколайович

начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації (за згодою)

Кушнеренко

Михайло Михайлович

віце – президент Міжнародної громадської організації (за згодою) «Земляцтво Херсонщини» (за згодою)

Михєєв

Сергій Костянтинович

оглядач американського телевізійного каналу «RTN» (за згодою)

Саламаха

Марина Миколаївна

 

начальник відділу кадрової роботи апарату Херсонської обласної державної адміністрації (за згодою)

Староселець

Ірина Сергіївна

редактор газети «Маркет+» (за згодою)

Татаринова

Людмила Григорівна

заступник голови Херсонської обласної галузевої профспілкової організації працівників державних установ (за згодою)

 

Сопов

Артем Костянтинович

директор інформаційного агентства «Лада – інформ» (за згодою)

 

Додаток 21

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Хмельницькій області

 

 Співголови:

Бернадська 

Лілія Віталіївна

заступник голови - керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації

Гоцький
Григорій Іванович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Хмельницькій області

Заступник голови

Баюк
Микола Іванович

Директор Хмельницького  центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в Хмельницькій області (за згодою)

Секретар

Мосендз

Людмила Максимівна

завідувач сектору з питань реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в Хмельницькій області

Члени оргкомітету:

Васильчук

Іван Іванович

заступник голови Хмельницької районної державної адміністрації Хмельницької області (за згодою)

Герасимчук

Оксана Володимирівна

начальник відділу кадрової роботи апарату Хмельницької обласної державної адміністрації (за згодою)

Григорович

Аркадій Віталійович

декан факультету управління та економіки Хмельницького університету управління та права, кандидат економічних наук, доцент

(за згодою)

Дідик

Микола Миколайович

заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації (за згодою)

Довгань

Неоніла Полікарпівна

керівник відділу магістратури за спеціальністю «Державна служба» Хмельницького університету управління та права, кандидат наук з державного управління (за згодою)

Захар’єв

Володимир Анатолійович

власний кореспондент УНІА Укрінформ по Хмельницькій області (за згодою)

Івашкова

Тетяна Василівна

головний спеціаліст сектору з питань реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в Хмельницькій області

Кучерявий

Юрій Володимирович

голова Дунаєвецької районної державної адміністрації Хмельницької області

(за згодою)

Лисик

Надія Олександрівна

голова Хмельницької обласної профспілкової організації працівників державних установ (за згодою)

Міщишин

Віктор Володимирович

заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Хмельницькій області

Продан
Неля Василівна

начальник Головного управління юстиції в Хмельницькій області (за згодою)

 

 Додаток 22

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Черкаській області

 

Співголови:

 

Пузяк

Михайло Іванович

заступник голови – керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації

Дендемарченко

Григорій Григорович

начальник управління державної служби Головдержслужби України в Черкаській області

 Заступник голови

Марценюк

Михайло Федорович

в.о. директора обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів  державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (за згодою)

Секретар

Серватинська

Світлана Василівна

головний спеціаліст сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу управління державної служби Головдержслужби України в області

Члени оргкомітету:

 

 

Береза

Вадим Олексійович

начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації (за згодою)

Кам’янецька

Зінаїда Петрівна

начальник відділу кадрового забезпечення та з питань нагород апарату Черкаської обласної державної адміністрації (за згодою)

Клименко

Тетяна Анатоліївна

начальник Державного архіву Черкаській області (за згодою)

Кучугурна

Катерина Луківна

голова Черкаській обласної організації профспілки працівників державних установ (за згодою) 

Мазур

Людмила Олегівна

начальник юридичного відділу

апарату Черкаської обласної державної адміністрації (за згодою)

Мінько

Василь Васильович

керівник апарату Чорнобаївської  районної державної адміністрації Черкаської області (за згодою)

Очеретяна 

Тетяна Борисівна

керівник громадської експертної групи при управлінні державної служби  Головдержслужби України  в Черкаській області (за згодою)

Покатілова

Оксана Іванівна

заступник  начальника служби

у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації (за згодою)

Халупінський

Сергій Євстахійович

головний редактор обласної громадсько-політичної газети «Черкаський край»

(за згодою)

Шарий

В’ячеслав Іванович

кандидат наук з державного управління, старший викладач кафедри державного управління і  соціально –  політичних наук Черкаського національного університету
ім. Б. Хмельницького (за згодою)

Юрченко

Наталія Михайлівна      

начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату Черкаської обласної державної адміністрації (за згодою)

 

Додаток 23

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Чернівецькій області

Співголови:

 

Бурлака

Василь Михайлович

заступник голови – керівник апарату Чернівецької обласної державної адміністрації

Мунтяну

Аркадій Павлович

начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України у Чернівецькій області

Заступник голови

Ярмистий

Микола Васильович

директор Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій (за згодою)

Секретар

Балакун Ірина Ярославівна

завідувач сектору реалізації державної політики в сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головного управління державної служби України у Чернівецькій області

Члени оргкомітету:

Баб’юк Ігор Орестович

директор Буковинського центру виборчих технологій (за згодою)

Вережан

Микола Павлович

начальник відділу кадрової роботи апарату Чернівецької обласної державної адміністрації (за згодою)

Гірка

Іван Ілліч

голова Чернівецького обласного комітету профспілки працівників державних установ (за згодою)

Круглашов

Анатолій Миколайович

завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, доктор політичних наук, професор (за згодою)

Лєньков

Михайло Іванович

заступник начальника Управління державної служби Головного управління державної служби України у Чернівецькій області

Онуфрик

Богдан Семенович

заступник начальника-начальник відділу видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації (за згодою)

Палійчук

Микола Іванович

старший редактор Чернівецького обласного радіо (за згодою)

Петрусяк

Іван Васильович

начальник управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації (за згодою)

Свінціцький Олександр Миколайович 

старший редактор Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії (за згодою)

Чередарик

Людмила Флорівна

головний редактор Чернівецької обласної газети «Версії» (за згодою)

Шкварковський Володимир Антонович

голова Чернівецької обласної ради профспілок (за згодою)

 

 Додаток 24

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України 

від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Чернігівській області

 

Співголови:

Стрілець

Микола Іванович

заступник голови – керівник апарату Чернігівської обласної державної адміністрації, кандидат наук з державного управління

Галайко

Ірина Анатоліївна

заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області

Заступник голови

Бойко

Володимир Миколайович

директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій, кандидат історичних наук

(за згодою)

Секретар

Костіневич

Лада Володимирівна

завідувач сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області

Члени оргкомітету:

Воробей

Раїса Борисівна

директор державного архіву Чернігівської області, кандидат наук з державного управління (за згодою)

Заліський

Анатолій Андрійович

начальник управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, кандидат філософських наук (за згодою)

Кальченко

Володимир Віталійович

проректор з науково-педагогічної роботи Чернігівського технологічного університету, доктор технічних наук
(за згодою)

Петренко

Микола Гнатович

голова Чернігівського обкому профспілки працівників державних установ

(за згодою)

Підгайний

Петро Михайлович

заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій (за згодою)

Барбаш

Віталій Іванович

начальник відділу профорієнтаційної роботи та зв’язків з громадськістю Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка (за згодою)

Тютюнник

Анатолій Іванович

генеральний директор Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії
(за згодою)

Ісаченко

Леонід Михайлович

головний редактор Чернігівської обласної газети «Деснянська правда» (за згодою)

Паперний

Юрій Володимирович

редактор інформаційно-аналітичного журналу «Чернігівський монітор»
(за згодою)

 

 

Додаток 25

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

 Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у місті Севастополі

 

Співголови:

 

Клімов

Олександр Олексійович

заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації

Артеменко

Володимир

Макарович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі

Заступник співголів

Муравська

Світлана Вікторівна

директор Севастопольського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій

(за згодою)

Секретар

Охріменко

Яна Геннадіївна

начальник відділу реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування по м. Севастополю Управління державної служби Головдержслужби України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Члени  оргкомітету:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Борденюк

Людмила Леонідівна

керівник  апарату Гагарінської районної державної адміністрації м. Севастополя
(за згодою)

Виноградов

Андрій Миколайович

секретар Інкерманської міської ради
м. Севастополя, переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» по м. Севастополю 2010 року (за згодою)

Головін

Максим Володимирович

заступник начальника юридичного відділу Севастопольської міської державної адміністрації (за згодою)

Козлов

Микола

Олександрович

керівник апарату Балаклавської районної державної адміністрації м. Севастополя

(за згодою)

Корчміт

Олексій Юрійович

голова спілки молодих державних службовців в м. Севастополі (за згодою)

Кулік

Сергій Іванович

 

голова громадської експертної групи при Управлінні державної служби Головдержслужби України в АРК та м. Севастополі, директор аналітичного центру «Номос», головний редактор журналу «Чорноморська безпека» (за згодою)

Мартиненко

Галина Олексіївна

голова Севастопольської міської  профспілкової організації працівників державних установ (за згодою)

Марунденко

Олег Олексійович

керівник  апарату Ленінської районної державної адміністрації м. Севастополя
(за згодою)

Парфенюк

Олександр Сергійович

керівник  апарату Нахімовської районної державної адміністрації м. Севастополя

(за згодою)

Сенюшкіна

Тетяна Олександрівна

професор кафедри політичних наук і соціології Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського,

доктор наук з державного управління
(за згодою)

Сергєєв

Геннадій Геннадійович

голова профспілкового комітету державних службовців Севастопольської міської державної адміністрації (за згодою)

Скворцов

Олексій Євгенович

начальник відділу у справах преси та інформації Севастопольської міської державної адміністрації (за згодою)

 

 

Скрипніченко

Олександр

Анатолійович

генеральний директор Севастопольської регіональної державної  телерадіокомпанії
(за згодою)

 

Додаток 26

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Головного управління державної служби України
від 13 квітня 2011 року № 100

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у м. Києві та Київській області

Співголови:

 

 

Гусев

Роман Миколайович

заступник керівника апарату Київської обласної державної адміністрації

Пузанов

Олександр Геннадійович

заступник голови Київської міської державної адміністрації

 

Романюк

Григорій Миколайович

в.о. заступника начальника Управління державної служби Головдержслужби України в м. Києві та Київській області

Заступники голів:

Мечинський

Борис Іванович

директор Київського міського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ і організацій (за згодою)

Левковець

Віктор Васильович

директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ і організацій при Київській обласній державній адміністрації (за згодою)

Секретар

Нечаєва

Тетяна Олександрівна

заступник начальника відділу реалізації державної політики в сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в м. Києві та Київській області

Члени

оргкомітету:

 

 

Дацун

Яна Олександрівна

начальник відділу забезпечення роботи голови Подільскої районної державної адміністрації, переможець щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2010 року
(за згодою)

Дем’яненко

Олександр Михайлович

начальник відділу консультативно-правової роботи Управління державної служби Головдержслужби України в
м. Києві та Київській області

Дузінкевич

Ігор Михайлович

начальник відділу начальник відділу реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в м. Києві та Київській області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зайцева

Надія Михайлівна

начальник загального відділу Київської обласної державної адміністрації (за згодою)

Захарченко

Петро Петрович

начальник управління внутрішньої політики Київської обласної державної адміністрації (за згодою)

Іваницький

Григорій Михайлович

заступник голови Київського обласного комітету профспілки працівників державних установ (за згодою)

Куц

Ігор Георгійович

заступник начальника управління кадрової роботи і нагород Київської міської державної адміністрації (за згодою)

Ліновицька

Валентина Тарасівна

в. о. заступника начальника Головного управління  культури і мистецтв Київської міської державної адміністрації (за згодою)

Макаренко

Петро Васильович

керівник апарату Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації (за згодою)

Матіко–Бубнова

Ганна Василівна

заступник начальника управління преси та інформації Київської міської державної адміністрації (за згодою)

Овдієнко

Світлана Анатоліївна

начальник відділу кадрів Київської обласної державної адміністрації (за згодою)

Слєпцов

Володимир Борисович

президент громадської асоціації захисту державного авторитету (за згодою)

Слухай

Надія Михайлівна

начальник відділу організаційно – кадрової роботи та документообігу Управління державної служби Головдержслужби України
в м. Києві та Київській області

Стекленьова

Тетяна Анатоліївна

начальник управління кадрової роботи і нагород Київської міської державної адміністрації (за згодою)

Пак

Володимир Вікторович

керівник апарату Бориспільської районної державної адміністрації Київської області
(за згодою)

Почтовий

Віталій Семенович

голова профспілки працівників державних установ м. Києва (за згодою)

 

 



Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.