Skip to Content

Номінація у конкурсі краси праці — за митниками

Головне управління державної служби назвало переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Цей конкурс проводиться в Україні вже втретє. Зростання професіоналізму, відкритості, підвищення авторитету державної служби, залучення висококваліфікованих фахівців, зокрема молоді, до роботи в державних органах виконавчої влади, узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців – така мета його запровадження та проведення.

Учасники можуть довести, що вони фахівці, які прийшли на службу державі за покликанням, що вони є духовно багатими і високоосвіченими людьми, що віддано працюють на благо українського народу.

І дуже приємно, що одними з найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, постійно удосконалюють свої знання та підвищують свій професійний рівень, стали і двоє наших колег.

У конкурсі, який проходив між державними службовцями центральних апаратів та територіальних підрозділів міністерств, центральних органів виконавчої влади та державних органів, у номінації «Кращий спеціаліст» посів четверте місце Леонід Марушевський, головний інспектор відділу інформаційної роботи та митної статистики Луганської митниці.

Другий тур конкурсу проходив на базі Академії муніципального управління. Леонід Марушевськийзмагався за звання кращого з працівників органів державної влади — переможцями І туру Конкурсу.

Протягом чотирьох днів усі учасники прослуховували лекції, проходили тестування з питань етики, службового етикету та співбесіди з питань державного управління, а наостанок публічно виступали у рамках засідання за круглим столом.

Хотілося б трохи розповісти про нашого переможця.

Леонід Марушевський ще у 2004 році створив та впровадив програмно-інформаційний комплекс «Критеріальні оцінки оформлення вантажної митної декларації», який на той час не мав аналогів у митній системі. Розроблене програмне забезпечення представляло собою ефективну автоматизовану систему підтримки прийняття рішень під час митного оформлення. Завдяки даній розробці вдалося значно підвищити якість митного оформлення та поінформованість інспекторів митниці про можливі порушення. Висока функціональність системи дозволила вивести на новий рівень аналітичну роботу в Луганській митниці.

І на цьому наш комп’ютерний геній зупинятися не збирається. Починаючи з 2006 року він займається розробкою програмно-інформаційного комплексу «Автоматизована система аналізу та управління ризиками» на базі «Web-серверу LGC», призначенням якого є покращення інформаційної підтримки пунктів пропуску на митному кордоні України.

Програмне забезпечення, розроблене Леонідом, використовується у підрозділах по всій зоні діяльності Луганської митниці. Численні випадки виявлення митних правопорушень за результатами застосування програмно-інформаційних комплексів «Критеріальні оцінки» та «Автоматизована система аналізу та управління ризиками» дозволяють говорити про значний особистий вклад Леоніда у справу захисту економічних інтересів держави.

У січні 2005 року Леонід за власним проектом розгорнув офіційний сайт Луганської митниці в мережі Інтернет. А в березні 2007 році розробив набір програмного забезпечення «Прозора митниця», до якого увійшли модулі «Монітор митного оформлення» та «Електронний інформаційний стенд».

Лідер Луганської митниці, він власним прикладом стимулює колег до постійного професійного самовдосконалення. Крім того він бере активну участь і у суспільному житті митниці: входить до складу профспілкового комітету, очолює збірну команду митниці з міні-футболу, є багаторазовим чемпіоном митниці з настільного тенісу, залюбки бере участь у святкових концертах.

Головне управління державної служби висловило щиру вдячність керівництву Державної митної служби України за організацію проведення підвищення кваліфікації у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», адже наш колега дійсно показав достойний рівень.

Повсякденна праця для держави— складна і відповідальна, від зусиль кожного значною мірою залежить авторитет влади, чіткість і прозорість функціонування складного державного механізму.

А ми у свою чергу вітаємо Леоніда Марушевського, який довів собі і оточуючим, що він — НАЙКРАЩИЙ, адже справді продемонстрував високий рівень професіоналізму та ерудованості та виборов призове місце й звання найкращого спеціаліста.

Так тримати!

Джерело: Сайт Державної митної служби

Коментарі

Аватар користувача Маріанна Гниденко

Те, що я дізналася зі статті,

Те, що я дізналася зі статті, мене дуже приємно вражає і, одночасно, не дивує, оскільки ми не раз переконувалися, що ти – професіонал своєї справи))!Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.