Skip to Content

Організаційний комітет з проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» системи органів Антимонопольного комітету України підбив підсумки роботи та визначив переможців.

 

Так, перемогу у номінаціях «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст» регіонального підрозділу Комітету здобули відповідно завідувач Загального сектору Хмельницького обласного відділення Олена Андрійчук та головний експерт Другого відділу досліджень і розслідувань Львівського обласного відділення Марта Подольчак.

 

У номінації «Кращий керівник» центрального апарату Комітету переможцем став Богдан Якимюк, начальник Відділу взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків із громадськістю.

 

Згідно з рішенням Організаційного комітету, визначені працівники Антимонопольного комітету рекомендовані для участі у другому турі Конкурсу, що відбудеться в травні-червні цього року.

 

Учасникам першого туру Конкурсу буде внесений відповідний запис до особової справи державного службовця.

 

З цього приводу Голова Антимонопольного комітету України зазначив, що переможці будуть відзначені міжнародними робочими поїздками з метою обміну професійним досвідом та подальшого підвищення кваліфікації. «Упевнений, для працівників Антимонопольного комітету, як державного органу, що захищає чесну конкуренцію, участь у конкурсному змаганні на високе звання є гарним стимулом і мотивацією, результат від чого піде врешті-решт на користь нашої держави. Вірю в кожного працівника Комітету і в те, що перемога, як і в багатьох інших державних справах, буде за нами», – підкреслив Олексій Костусєв.

  Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започатковано Кабінетом Міністрів України у 2008 році.  Організатором конкурсу є Головне управління державної служби України. Конкурс проводиться щорічно у три етапи серед державних службовців органів влади, передбачає складання претендентами тестів, робочих завдань, а також співбесіди й творчі роботи. Участь у конкурсі беруть службовці, які мають необхідний стаж державної служби, без дисциплінарних стягнень тощо. Відбір державних службовців здійснюється з урахуванням критеріїв, визначених порядком проведення Конкурсу для керівників та спеціалістів відповідно.

Джерело Сайт Антимонопольного комітету України
Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.