Skip to Content

Переможці конкурсу "Кращий державний службовець" 2011

У Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”. У заході взяли участь Голова Національного агентства України з питань державної служби В’ячеслав Толкованов, заступник начальника Головного управління державної служби Олена Тертишна, народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, апарату Верховної Ради, Президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк та Віце-президент НАДУ Костянтин Ващенко, директор Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ Валентина Гошовська.  
На адресу лауреатів, переможців, учасників та організаторів конкурсу направлено вітальні адреси Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. 

Лауреатами конкурсу у номінації “Кращий спеціаліст” стали провідний спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців апарату Дубенської районної державної адміністрації (Рівненська область) Тетяна Онищук (четверте місце) та головний спеціаліст відділу з питань кадрової роботи та державної служби Деснянської райдержадміністрації у м. Києві Альона Садовська. У номінації “Кращий керівник” відповідні місця отримали державний реєстратор апарату Брусилівської райдержадміністрації (Житомирська область) Людмила Липко та начальник відділу планування та підготовки у сфері цивільного захисту Управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської РДА у місті Київ Ростислав Кравченко
Призерами конкурсу у номінації “Кращий спеціаліст” оргкомітет визначив головного спеціаліста відділу суспільно-політичного моніторингу та інформування Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернівецької облдержадміністрації Дениса Раєвського (друге місце) та головного спеціаліста служби у справах дітей Сватівської райдержадміністрації (Луганська область) Євгенія Радько (перше місце). Кращими керівниками обрано начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Державного агентства водних ресурсів Людмилу Гапоненко (друге місце) та начальника відділу культури і туризму Оріхівської райдержадміністрації (Запорізька область) Олену Качур (перше місце). 
Переможцям та лауреатам Конкурсу вручені дипломи, пам’ятні листи та грошові винагороди. Після церемонії нагородження запрошені переглянули святковий концерт. Довідково. Загалом у рамках Конкурсу з моменту його започаткування з 2008 року підвищили кваліфікацію 37 810 державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів.


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.