Skip to Content

Постанова КМУ від 10 грудня 2010 р. N 1128 "Деякі заходи щодо забезпечення виконання Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. N 1085"

Відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" Кабінет Міністрів Українипостановляє:

1. Скоротити чисельність державних службовців, які працюють у центральних органах виконавчої влади і підпорядкованих їм територіальних органах, не менше ніж на 30 відсотків.

2. Центральним органам виконавчої влади подати у тижневий строк Міністерству фінансів пропозиції щодо граничної чисельності працівників апарату центральних органів виконавчої влади і підпорядкованих їм територіальних органів для їх узагальнення та внесення у десятиденний строк Кабінетові Міністрів України проекту відповідного акта.

3. Зберегти на період дії існуючих умов оплати праці за керівними працівниками та директорами департаментів центральних органів виконавчої влади, переведеними в межах одного органу на іншу роботу у зв'язку із скороченням і реорганізацією, та працівниками Секретаріату Кабінету Міністрів України, переведеними на іншу роботу до центральних органів виконавчої влади у зв'язку з скороченням чисельності, умови оплати праці за попереднім місцем роботи та медичне обслуговування, яким вони користувалися.

Міністерству соціальної політики за погодженням з Міністерством фінансів надавати роз'яснення щодо порядку застосування цього пункту.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.