Skip to Content

Представники Антимонопольного комітету претендують на почесне звання "Кращий державний службовець"

Фахівці Антимонопольного комітету України перемогли в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

 

Зокрема, в номінації «Кращий спеціаліст» місцевих органів виконавчої влади перше місце зайняла Марта Подольчак, головний експерт Другого відділу досліджень і розслідувань Львівського обласного відділення Комітету.

 

Начальник Відділу взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків із громадськістю центрального апарату Комітету Богдан Якимюк посів третє місце в номінації «Кращий керівник» центральних органів виконавчої влади України.

 

Відтак, ці працівники системи органів Комітету візьмуть участь у ІІІ заключному турі Конкурсу на почесне звання «Кращий державний службовець», що відбудеться восени поточного року.

 

Цього року у Конкурсі взяли участь 11075 державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади, що на 27 відсотків більше за 2009 рік.

 

«Двоє з трьох співробітників Антимонопольного комітету, котрі здобули право на участь у другому турі Конкурсу, пройшли у фінал, і я вважаю це достойним проявом у конкурентній боротьбі. Від імені колективу висловлюю нашим співробітникам глибоку підтримку, вдячність, і бажаю перемоги в остаточній частині змагання. Ми – з вами», – зазначив з цього приводу Голова Комітету Олексій Костусєв.

 

Як уже повідомлялося, Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започатковано Кабінетом Міністрів України у 2008 році. Організатором конкурсу є Головне управління державної служби України. Конкурс проводиться щорічно у три етапи серед державних службовців органів влади, передбачає складання претендентами тестів, розв’язання робочих завдань, а також співбесіди й творчі роботи. Участь у конкурсі беруть службовці, які мають необхідний стаж державної служби, без дисциплінарних стягнень тощо. Відбір державних службовців здійснюється з урахуванням критеріїв, визначених порядком проведення Конкурсу для керівників та спеціалістів відповідно.

Джерело Сайт Антимонопольного комітету УкраїниОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.