Skip to Content

Пройшов перший конкурсний день 2 туру - завдання з етики державного службовця

На базі Науково-навчального інституту регіонального управління та місцевого самоврядування Академії муніципального управління в рамках короткотермінового семінару: «Державна служба: правовий стиль та методи роботи в умовах адміністративної реформи» учасники ІІ туру Конкурсу між державними службовцями міністерств, центральних органів виконавчої влади, інших державних органів виконували  практичні  завдання  з питань  службової етики  та етикету.

Професія державного службовця вимагає не тільки високої професійної майстерності, але й формування належної культури поведінки. Етикет навчає людину манер та найкращих моральних якостей. Учасників Конкурсу навчали створювати моделі етичної поведінки державних службовців у різних ситуаціях.

Учасники, виконуючи практичні завдання, отримали додаткову інформацію щодо форм таких моральних якостей як чесність, порядність, ввічливість, тактовність, вихованість, ерудованість, компетентність, рішучість, уважність тощо.

3 червня 2011 року відбудеться заключний етап ІІ туру Конкурсу – співбесіда в  рамках круглого столу.

Коментарі

Аватар користувача boslyda

А самое интересное, что за

А самое интересное, что за публичный выступ никто не сказал группе балллов, и общего итога не сказали, назвали только победителей, помоему это не чесно.Недоволен

Аватар користувача zubpaco

А публічний виступ готував

А публічний виступ готував кожен? чи від групи одна особа?

omnia mea mecum porto

Аватар користувача boslyda

Публічний виступ готував

Публічний виступ готував кожний, проходили усі 2 тур, за перші 2 завдання(співбесіда та тести по етиці державного службовця) бали поставили усій групі, а за 3 завдання ні,.

Аватар користувача zubpaco

тобто те на що я роблю ставку

тобто те на що я роблю ставку навіть не оцінюється?

omnia mea mecum porto

Аватар користувача Леснікова Людмила Олександрівна

Оценивается, но в подгруппах

Оценивается, но в подгруппах результаты не объявляются. Свой результат можно узнать у девочек или на сайте госслужбы после того, как они проанализируют результаты.

Читай ниже мой комментарий.

Леснікова Людмила Олександрівна

Аватар користувача Леснікова Людмила Олександрівна

В 2010 году такое уже было.

В 2010 году такое уже было. Свой результат по публичному выступлению можно было узнать у девочек.

Возможно, таким образом они немного подтасовывают некоторые результаты. В нашей подгруппе за публичное выступление получил самый большой балл конкурсант, у которого не было презентации, он читал с листа и превысил лимит времени. Самое большее, что ему должны были поставить, то не более 4 баллов, а у него было 4,78. Это для того, чтобы вывести его в победители. К большому сожалению, он на 3 туре не вошел даже в 30 сильнейших.

В нашей подгруппе во 2 туре Перепичка Павел занял 1 место, так он и в 3 туре занял 1 место, Струминская Антонина 3 место во 2 туре и в третьем. Очень заслуженно.

Если бы результаты за публичное выступление объявили сначала в подгруппе, то возникли естественно вопросы, на которые не  всегда были бы правдивые ответы комиссии.

 

Леснікова Людмила Олександрівна

Аватар користувача boslyda

а у яких дівчат можливо

а у яких дівчат можливо спитати про результати?

Аватар користувача Маріанна Гниденко

Наскільки я пам’ятаю, у 2010

Наскільки я пам’ятаю, у 2010 році в категорії «Спеціалісти» по останньому завданню (публічний виступ), яке проводилось в останній конкурсний день, результати по балам кожного конкурсанта також не оголошувались у групі. Результати можна дізнатись, звернувшись до членів Оргкомітету, експертів/викладачів, методистів. Але, виступ (виступ+робота+презентація) конкурсанта оцінюється. Вважаю, що для результату у нашому випадку враховувались не просто результати трьох завдань, а і сама людина, тобто її впевненість, дрес-код, поведінка, культура, творчий підхід… і, звичайно ж, знання, які вона покаже в кожен конкурсний день.

Аватар користувача Леснікова Людмила Олександрівна

К сожалению, в нашем случае

К сожалению, в нашем случае все было наоборот. Его основное место работы сыграло свою роль в определении его победителем.

Леснікова Людмила Олександрівна

Аватар користувача zubpaco

і це мабуть саме гірше що

і це мабуть саме гірше що могло статися. Тоді яка мета цього конкурсу, мало того що за участь, як правило, на роботі ніяких заохочень немає, на відрядження коштів тех не у всіх є і тут ще в самому оргкомітеті корупція чи підтасування, то які мотиви залишаються в конкурсантів, з таким підходом будуть самі члени комісії приймати участь і "оцінювати" себе...

omnia mea mecum porto

Аватар користувача Леснікова Людмила Олександрівна

В 2011 году по комментариям 

В 2011 году по комментариям  произошло тоже самое, что в 2010 г. У меня сложилось впечатление, что оргкомитет совсем не читал поданных конкурсантами 2010 года предложений по улучшению организации конкурса. Печально, но факт. А желающие будут всегда. Ведь у нас такой менталитет.

Леснікова Людмила Олександрівна

Аватар користувача Марта Подольчак

З Вашого дозволу, хочу

З Вашого дозволу, хочу виразити і свою думку стосовно оцінювання.

Я б не стала так критично висловлюватися щодо оцінок, виставлених Оргкомітетом. Вважаю, що оцінки Оргкомітету були достатньо об'єктивними. Повірте, доволі важко правильно і точно оцінити таку велику кількість конкурсантів, крім того, більшість із них були достойні стати переможцями. Також не забуваймо, що оцінка експерта - це по своїй суті достатньо суб'єктивне поняття. Один і той же конкурсант може сподобатись одному експерту, і не сподобатись іншому. Кінцеві оцінки Оргкомітету - це результат думок та суджень усіх експертів. А теперішнім конкурсантам хочу сказати, що те, чого Ви досягнете у Конкурсі, в першу чергу залежать від Вас самих, а не від експертної комісії. Тому, не думайте про те, яку оцінку Вам поставлять, а працюйте над тим, щоб бездоганно виступити, справити хороше враження на членів Оргкомітету і просто отримати задоволення від участі у Конкурсі! І Ви обов'язково отримаєте достойний результат!

Аватар користувача boslyda

Привіт, а де можна знайти

Привіт, а де можна знайти фотографії з 2 туру Кращий державний службовець у м. Києві?

Аватар користувача Леонід Марушевський

Якщо ви маєте на увазі

Якщо ви маєте на увазі цьогорічний конкурс, то ці фотографії Ви, як конкурсант можете отримати в ГУДС і поділитися з іншими конкурсантами за допомогою Срільноти.

Аватар користувача Маріанна Гниденко

Фотографії конкурсу 2011 року

Фотографії конкурсу 2011 року вже розміщені на сайті Головдержслужби за наступним посиланням http://guds.gov.ua/control/uk/publish/article?showHidden=1&art_id=458179&cat_id=184509&ctime=1307544056118

Аватар користувача boslyda

Дякою

Дякою

Аватар користувача Кукуюк Людмила

Стосовно оцінювання я цілком

Стосовно оцінювання я цілком згодна з думкою Марти. За відведений короткий проміжок часу одному експерту дійсно важко всебічно оцінити конкурсантів, але загальна думка всіх членів Оргкомітету на мою думку близька до істини. Тим більше, що до уваги брались не лише знання законодавства вцілому та професіоналізм учасників, їх активність та зосередженість, етика та культура поведінки,  зовнішній вигляд, враховувалась також  і манера спілкування між конкурсантами, зацікавленість в результаті конкурсу. Велику роль відігравала і здатність взяти під контроль свої емоції, уміння та швидкість реакції. Але  на мою думку  лідерів було видно з самого початку, як і на ІІ турі Конкурсу, так і на ІІІ. Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.