Skip to Content

Результати ІІ туру конкурсу "Кращий державний службовець" 2010

Загальні результати

підвищення кваліфікації державних службовців в рамках ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» між державними службовцями центральних апаратів та територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та державних органів, у номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст»

за номінаціями:

«Кращий керівник» (центральні апарати міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та державних органів):

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учасника

Оцінка

Тестові завдання з питань службової етики та етикету

(16.06.10)

Співбесіда з питань державного управління

(17.06.10)

Публічний виступ за круглим столом

(18.06.10)

Загальна оцінка

 1.

Іщенко Антоніна Володимирівна 

4,0

4,68

4,17

12,8

2.

Калиновська Ірина Григорівна

4,3

4,22

4,2

12,72

 3.

Кравченко Олена Сергіївна

4,3

4,36

4,73

13,39

 4.

Лобур Олена Володимирівна

4,3

4,06

3,77

12,13

 5.

Нікіфорова Інна Іванівна

4,5

4,56 

5,0

14,06

 6.

Розгон ВячеславАнатолійович

4,0

3,9

4,2

12,1

 7.

Сирота Зінаїда Михайлівна

4,0

4,2

4,0

12,2

 8.

Трофімова Лариса Віталіївна

5,0

4,98

4,87

14,85

 9.

Чернега Василь Павлович

4,4

4,06

4,2

12,66

 10.

Якимюк Богдан Миколайович

4,5

4,98

4,57

14,05

 

«Кращий керівник» (територіальні підрозділи  міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та державних органів):

 

 1.

Андрійчук Олена Андріївна

4,0

4,55

4,3

12,85

 2.

Гомонець Наталія Володимирівна

4,0

4,0

4,18

12,18

 3.

Гетало Ірина Олегівна

4,0

4,41

4,48

12,89

 4.

Григорчук Наталія Володимирівна

4,4

4,0

4,13

12,53

 5.

Куракова Тетяна Володимирівна

4,0

4,15

4,13

12,28

 6.

Леснікова Людмила Олександрівна

4,8

4,0

4,53

13,33

 7.

Мішин Микола Олександрович

4,5

4,7

4,68

13,88

 8.

Муковоз Сергій Вікторович

4,5

4,24

4,78

13,52

 9.

Перепічка Павло Валентинович

4,5

5,0

4,73

14,23

 10.

Степаненко Олена Володимирівна

4,4

4,0

4,75

13,15

 11.

Струмінська Антоніна Ігорівна

4,5

4,3

4,83

13,63

 12.

Теребенець Надія Іванівна

4,0

4,22

4,43

12,65

 13.

Фомін Олександр Павлович

4,8

4,0

4,43

13,23

 

«Кращий спеціаліст» (центральні апарати міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та державних органів):

1.

Брильова Юлія Вікторівна

4,5

4,52

4,61

13,63

2.

Бойченко Дмитро Анатолійович

5,0

4,06

4,18

13,24

3.

Вдовенко Маріанна Михайлівна

4,8

4,44

4,61

13,85

4.

Дищук Євген Олегович

4,4

4,44

4,65

13,49

5.

Дєєва Ольга Владиславівна

4,0

4,56

4,5

13,06

6.

Капканець Юлія Миколаївна 

4,5

4,4

4,23

13,13

7.

Коновалюк Ірина Василівна

4,0

4,28

4,51

12,79

8.

Кравченко Олеся Вікторівна

4,3

4,37

4,35

13,02

9.

Кондрашов Павло Сергійович

4,0

4,0

-

8,0

10.

Крошко Анна Миколаївна

4,6

4,16

4,41

13,17

11.

Мазур Олена Вікторівна

5,0

4,72

4,53

14,25

12.

Мірошниченко Людмила Петрівна

4,9

4,82

4,68

14,4

13.

Мельниченко Олена Василівна

4,0

4,5

4,73

13,23

14.

Мельникова Юлія Володимирівна

4,5

4,58

4,65

13,73

15.

Поповкіна Олена Валеріївна

4,5

4,11

-

8,61

16.

Процюк Сергій Леонідович

4,0

4,37

-

8,37

17.

Розстальний Максим Вікторович

4,0

4,54

4,73

13,27

18.

Сахно Юрій Анатолійович

4,0

4,58

4,25

12,83

 

«Кращий спеціаліст» (територіальні підрозділи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та державних органів):

1.

Бровкін Петро Валерійович

4,0

4,13

4,47

12,6

2.

Гниденко Маріанна Йосипівна

4,9

4,30

4,76

13,96

3.

Дідківський  Віталій Павлович

4,0

4,26

3,5

11,76

4.

Іванова Наталя Юріївна

4,0

4,13

4,42

12,55

5.

Кукуюк Людмила Анатоліївна

4,7

4,53

4,66

13,89

6.

Марушевський Леонід Олександрович

4,0

4,91

4,87

13,78

7.

Подольчак Марта Григорівна

4,8

4,7

4,88

14,38

8.

Ройко Світлана Анатоліївна

4,5

4,48

4,66

13,64

9.

Таран Ніна Валеріївна

4,2

4,46

4,43

13,09

10.

Тесленко Євгеній Віталійович

4,4

4,45

4,1

12,95

11.

Ур Євген Валерійович

4,0

4,31

4,23

12,54

12.

Яненко Марина Михайлівна

4,5

4,15

4,25

12,9

 

Коментарі

Аватар користувача Леснікова Людмила Олександрівна

Уважаемый Леонид. Для

Уважаемый Леонид. Для наглядности информации результатов 2 тура конкурса в 2010 г., возможно, вместо порядкового номера написать место и пересортировать. Данные по тертьему туру в 2010 г. уже были внесены с этими поправками.

Леснікова Людмила Олександрівна

Аватар користувача Леонід Марушевський

Спасибо за предложение.

Спасибо за предложение. Обязательно переделаем форму. 



Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.