Skip to Content

Результати ІІІ туру конкурсу 2010

Загальні підсумки

по трьох етапах ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець» у 2010 році:

у номінації «Кращий керівник»:

 

№ п/п

ПІБ

Посада

Оцінки по етапах:

Загальна оцінка

захист творчої роботи

ділова гра

презента
ція учасника

1

Перепічка

Павло Валентинович 

заступник начальника Контрольно-ревізійного управління в Чернівецькій області ГоловКРУ

4,83

4,75

4,7

14,28

2

Коновал

Андрій Сергійович 

заступник начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Полтавської облдержадміністрації

4,37

5,0

4,87

14,24

3

Кириленко

Антоніна Ігорівна 

начальник управління політики розвитку суб’єктів соціальної роботи в регіонах Державної соціальної служби для дітей та молоді Мінсім’ямолодьспорту

4,63

4,70

4,88

14,21

4

Сурніна

Тетяна Миколаївна 

начальник відділу з питань молоді та сім’ї управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації

4,20

5,0

4,75

13,95

5

Поведінка

Світлана Іванівна 

державний реєстратор апарату Дубенської райдержадміністрації Рівненської області

4,13

5,0

4,77

13,9

6

Якимюк

Богдан Миколайович 

начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю Антимонопольного комітету України

4,51

4,65

4,52

13,68

7

Нікіфорова

Інна Іванівна 

заступник начальника управління – начальник відділу аудиту у бюджетній сфері Управління централізованого внутрішнього аудиту ГоловКРУ

4,72

4,80

4,15

13,67

8

Приходько

Людмила Володимирівна 

завідувач сектору контролю Павлоградської райдержадміністрації Дніпропетровської області

3,80

5,0

4,78

13,58

9

Рибалка

Олена Миколаївна 

начальник загального відділу апарату Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області

4,17

4,55

4,62

13,34

10

Карабан

Наталія Миколаївна 

начальник відділу доходів Головного фінансового управління Черкаської облдержадміністрації

3,92

5,0

4,22

13,14

11

Мендєлєва

Юлія Валеріївна 

начальник відділу соціального обслуговування та реабілітації інвалідів, людей похилого віку управління у справах інвалідів та людей похилого віку Головного управління праці та соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації

4,03

4,90

4,17

13,1

12

Архипова

Світлана Володимирівна 

начальник відділу аналізу і контролю виконання місцевих бюджетів бюджетного управління Головного фінансового управління Харківської облдержадміністрації

3,97

4,65

4,37

12,99

13

Крапивний

Олег Вікторович 

начальник відділу організації виробництва та маркетингу продукції тваринництва головного управління агропромислового комплексу Чернігівської  облдержадміністрації

3,93

4,80

4,18

12,91

14

Мельник

Наталія Миколаївна 

начальник служби у справах дітей Новоушицької райдержадміністрації Хмельницької області

4,18

4,10

4,52

12,8

15

Пєрова

Ірина Анатоліївна

завідуюча сектором стратегічного планування та моніторингу управління економіки Бахчисарайської

районної державної адміністрації

3,41

4,75

4,55

12,71

16

Горова

Тетяна Федорівна

начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Міжгірської райдержадміністрації Закарпатської області

3,32

4,55

4,83

12,7

17

Смолярчук

Наталія Степанівна

завідувач юридичного сектору апарату Іваничівської райдержадміністрації Волинської області

3,51

4,65

4,47

12,63

18

Гребенюк

Ірина  Василівна

начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління праці та соціального захисту населення Білозерської районної державної адміністрації Херсонської області

3,50

4,45

4,5

12,45

19

Іваніцька

Марія Михайлівна

начальник відділу у справах сім'ї та молоді Козівської райдержадміністрації Тернопільської області

3,12

4,90

4,37

12,39

20

Бабій

Олег Васильович

начальник відділу головного фінансового управлінняВінницької облдержадміністрації

3,05

4,95

3,28

11,28

21

Гринів

Олександра Миколаївна

начальника відділу організації заробітної плати, трудових відносин та соціального партнерства управління праці Головне управління праці та соціального захисту населення Івано-Франківської облдержадміністрації

3,15

4,85

4,27

12,27

22

Лисенко

Ірина Миколаївна

начальник відділу шкіл – інтернатів, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Херсонської  облдержадміністрації

2,92

5,0

4,34

12,26

23

Дейниченко Володимир Федорович

начальник контрольного управління Апарату

Київської міської державної адміністрації

3,08

5,0

4,18

12,26

24

Мар’янчук

Надія Анатоліївна

начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Чернівецької облдержадміністрації

3,52

4,05

4,6

12,17

25

Валінкевич 

Юрій Борисович

начальник відділу доходів та економічного аналізу бюджетного управління головного фінансового управління Житомирської обласної державної адміністрації

4,15

4,45

3,53

12,13

26

Козиренко

Віталій Олексійович

заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи Старобільської районної державної адміністрації Луганської області

3,70

3,9

4,38

11,98

27

Королько

Ігор Зіновійович

заступника керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату Снятинської райдержадміністрації Івано-Франківської області

3,41

4,6

3,88

11,89

28

Каштель

Вікторія Володимирівна

заступник начальника  Управління праці та соціальної політики Білгород-Дністровської райдержадміністрації Одеської області

3,31

4,45

4,12

11,88

29

Жук

Наталія Богданівна

заступник начальника відділу обліку та довідкового апарату Державного архіву у Львівської області

3,37

4,85

3,65

11,87

30

Чернова

Марина Анатолівна

начальник управління економіки Броварської

райдержадміністрації Київської області

3,66

3,9

4,3

11,86

31

Кравченко

Олена Сергіївна

директор департаменту соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Мінпраці

4,06

3,60

4,17

11,83

32

Гінкул

Віктор Миколайович

заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації

3,13

4,55

4,08

11,76

33

Золочевська

Любов Миколаївна

заступник начальника управління економіки -начальник відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області

3,40

4,10

4,18

11,68

34

Гучко

Роман Юрійович

начальник відділу введення державного реєстру виборців Золочівської райдержадміністрації Львівської області

2,96

4,40

4,28

11,64

35

Романська

Ірина Дмитрівна

завідувач сектору контролю апарату  Тиврівської райдержадміністрації Вінницької області

2,80

4,80

3,93

11,53

36

Маркелові

Ольга Василівна

завідуюча відділом адміністрування Державного реєстру виборців Управління справами Ради міністрів АР Крим

3,37

3,90

4,2

11,47

37

Тадеуш

Володимир Петрович

завідувач  сектора з питань загальної середньої та позашкільної освіти відділу освіти Братської райдержадміністрації Миколаївської області

2,98

3,95

4,46

11,39

38

Муковоз

Сергій Вікторович

начальник відділу кадрів та юридичного забезпечення Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Держлісгоспу

3,51

3,35

4,35

11,21

39

Канчура

Віктор Юрійович

завідувач сектора з питань внутрішньої політики апарату Любарської райдержадміністрації Житомирської області

2,36

4,70

4,13

11,19

40

Миронескул

Лариса Олександрівна

завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області

2,26

4,6

4,22

11,08

41

Ржанська

Марина Володимирівна

начальник відділу персоніфікованого обліку Управління праці та соціального захисту населення Ріпкинської райдержадміністрації Чернігівської області

2,62

4,90

3,54

11,06

42

Міхно

Аліна Іванівна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Головного управління агропромислового розвитку

Київської облдержадміністрації

2,91

4,05

3,97

10,93

43

Гаркавенко

Оксана Андріївна

начальник відділу  по роботі з громадянами, які потерпіли  в наслідок  Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Звенигородської  райдержадміністрації Черкаської області

2,67

4,40

3,76

10,83

44

Сістук

Віктор Григорович

начальник відділу охорони здоров’я Хорольської райдержадміністрації Полтавської області

3,21

3,60

3,88

10,69

45

Резниченко

Ірина Анатоліївна

начальник відділу прогнозування та перспектив розвитку підприємств гірничо-металургійного комплексу управління стратегії розвитку та координації роботи підприємств металургійного та хімічного комплексу головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Донецької облдержадміністрації

2,95

4,0

3,37

10,32

46

Клепус 

Костянтин Миколайович

начальник відділу житлового господарства Ленінської районної державної адміністрації м. Севастополя

2,71

3,65

3,42

9,79

 

у номінації «Кращий спеціаліст»:

1

Дацун

Яна Олександрівна

головний спеціаліст відділу моніторингу інформаційного середовища Головного управління з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Київської міської державної адміністрації

4,84

4,40

4,8

14,04

2

Купчанко

Марина Василівна

головний спеціаліст відділу видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження управління інформації та зв'язків з громадськістю Чернівецької облдержадміністрації

4,33

4,85

4,75

13,93

3

Подольчак

Марта Григорівна

головний експерт Другого відділу досліджень та розслідувань Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

4,25

4,75

4,51

13,51

4

Марушевський

Леонід Олександрович

головний інспектор сектора інформаційно-програмного забезпечення, обслуговування засобів обчислювальної техніки та комп’ютерних мереж відділу інформаційної роботи та митної статистики Луганської митниці Державної митної служби України

4,80

4,10

4,47

13,37

5

Кукуюк 

Людмила Анатоліївна

головний державний інспектор праці територіальної державної інспекції праці у Полтавській області Мінпраці

4,50

4,35

4,36

13,21

6

Слюсарчин

Олена Володимирівна

головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян сектору юридичного забезпечення та взаємодії із правоохоронними органами апарату Монастириської  райдержадміністрації Тернопільської області

4,30

4,65

4,14

13,09

7

Верех

Світлана Миколаївна

головний спеціаліст відділу освіти Іванівської райдержадміністрації Херсонської області

4,53

4,10

4,31

12,94

8

Кішіньова

Оксана Василівна

головний спеціаліст з кадрової роботи - юрисконсульт Олександрійської райдержадміністрації Кіровоградської області

4,43

4,0

4,33

12,76

9

Гниденко

Маріанна Йосипівна

головний державний інспектор відділу контролю цін на ринках монопольних утворень Державної інспекції з контролю за цінами в Закарпатській області Мінекономіки

4,16

4,5

4,03

12,69

10

Рабочий 

Олександр Олександрович

головний спеціаліст управління інформаційно-комп’ютерного забезпечення Дніпропетровськоїоблдержадміністрації

3,94

4,35

4,3

12,59

11

Гузій

Маргарита Миколаївна

Головний спеціаліст з юридичного обслуговування і кадрової роботи управління агропромислового розвитку Гадяцької райдержадміністрації Полтавської області

4,34

4,0

4,23

12,57

12

Мельникова

Юлія Володимирівна

головний спеціаліст відділу взаєморозрахунків

Економічного управління Нацкомзв’язку

4,25

4,30

4,01

12,56

13

Вдовенко

Маріанна Михайлівна

головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва департаменту регуляторної політики Мінекономіки

4,24

4,35

3,94

12,53

14

Цісарук

Ігор Олександрович

спеціаліст І категорії служби у справах дітей Старокостянтинівської райдержадміністрації Хмельницької області

4,13

4,15

4,23

12,51

15

Савченко

Ірина Олександрівна

головний спеціаліст організаційного відділу апарату Якимівської районної державної адміністрації Запорізької області

4,09

4,25

4,11

12,45

16

Федосенко

Юлія Анатоліївна

головний спеціаліст відділу з питань залучення інвестицій головного управління економіки Чернігівської облдержадміністрації

4,19

4,0

4,03

12,22

17

Мірошниченко

Людмила Петрівна

головний спеціаліст відділу контролю з питань звернень громадян Департаменту кадрової політики та організаційно-документального забезпечення Мінпаливенерго

4,12

4,05

4,03

12,2

18

Дорош

Олена Кирилівна

головний спеціаліст управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації

3,37

4,50

4,29

12,16

19

Міськевич

Галина Степанівна

провідний спеціаліст юридичного відділу апарату Ківерцівської райдержадміністрації Волинської області

4,03

4,15

3,94

12,12

20

Картавцева

Наталія Анатоліївна

головний спеціаліст відділу контролю апарату Херсонської облдержадміністрації

3,94

4,10

4,04

12,08

21

Андрусяк

Віталій Васильович

провідний спеціаліст – юрисконсульт відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Косівської райдержадміністрації Івано-Франківської області

3,83

4,20

4,04

12,07

22

Токар

Інна  Олександрівна

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату Бережанської райдержадміністрації Миколаївської області

4,31

4,0

3,76

12,07

23

Саванчук

Тетяна Олексіївна

провідний спеціаліст Шполянського районного центру соціальних служб для сім”ї,  дітей та молоді Черкаської області

3,79

4,05

4,2

12,04

24

Попова

Світлана Іванівна

головний спеціаліст організаційного відділу апарату Луганської облдержадміністрації

3,97

3,85

4,0

11,82

25

Покатілова 

Оксана Іванівна

головний спеціаліст служби у справах дітей Черкаської облдержадміністрації

3,84

3,90

4,05

11,79

26

Іващенко

Віта Михайлівна

головний спеціаліст відділу у справах сім»ї та молоді Баришівської райдержадміністрації Київської області

3,50

4,35

3,94

11,79

27

Шпита

Наталія  Іванівна

провідний спеціаліст-економіст бюджетного відділу фінансового управління Чуднівської райдержадміністрації Житомирської області

3,96

4,30

3,53

11,79

28

Мороз

Любов Ярославівна

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу кадрової та правової роботи управління економічного аналізу, бухгалтерського обліку та кадрово-правової роботи головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Донецької облдержадміністрації

3,87

3,90

3,99

11,76

29

Фозикош

Михайло Михайлович

головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мукачівської райдержадміністрації Закарпатської області

3,74

4,20

3,76

11,7

30

Богатікова

Юлія Євгенівна

головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства Попаснянської райдержадміністрації Луганської області

3,74

3,90

4,04

11,68

31

Шарай

Світлана Петрівна

спеціаліст І категорії управління економіки та розвитку інфраструктури Новгород-Сіверської райдержадміністрації Чернігівської області

3,93

3,65

4,1

11,68

32

Виноградов Андрій Миколайович

головний спеціаліст відділу в справах преси та інформації Севастопольської міської державної адміністрації

3,73

3,87

4,06

11,66

33

Костюк

Тетяна Сергіївна

головний спеціаліст відділу контролю з питань юридичної роботи Котовської райдержадміністрації Одеської області

3,44

4,35

3,75

11,54

34

Чекурда

Наталія Миколаївна

головний спеціаліст з питань звернень громадян Липовецької райдержадміністрації Вінницької області

3,70

3,80

4,03

11,53

35

Кузнєцова 

Марина Володимирівна

головний спеціаліст юридичного відділу Чорноморської районної державної адміністрації АР Крим

3,54

3,80

3,99

11,33

36

Білоцерковець

Ірина Михайлівна

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Солонянської райдержадміністрації Дніпропетровської області

3,43

3,95

3,8

11,18

37

Лутчин

Тарас Михайлович

консультант організаційного відділу апарату Івано-Франківської облдержадміністрації

3,06

4,35

3,77

11,18

38

Білоус

Вероніка Валеріївна

головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян Одеської облдержадміністрації

3,15

4,30

3,69

11,14

39

Мещеряков

Володимир Сергійович

консультант сектору обслуговування комп’ютерних систем відділу інформаційних систем Управління справами Верховної Ради АР Крим

3,60

4,05

3,49

11,14

40

Якименко

Наталія Вікторівна

провідний спеціаліст Управління культури і туризму Київської облдержадміністрації

3,29

3,80

4,04

11,13

41

Соколов

Олег Леонідович

Головний спеціаліст-експерт з умов праці з питань охорони праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Зачепилівської райдержадміністрації Харківської

3,68

3,85

3,56

11,09

42

Кривенюк

Вячеслав Володимирович

головний спеціаліст відділу соціальних допомог, житлових субсидій та у справах інвалідів управління соціального захисту населення головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Волинської облдержадміністрації

3,0

4,10

3,97

11,07

43

Харченко

Ігор Борисович

головний спеціаліст організаційного відділу апарату

Миколаївської облдержадміністрації

3,69

3,60

3,76

11,05

44

Карабут

Олена Анатоліївна

головний спеціаліст відділу у справах молоді, спорту, культури та туризму Ленінської районної державної адміністрації м. Севастополя

3,56

3,80

3,69

11,05

45

Караваєва

Тетяна Валеріївна

головний спеціаліст юридичного відділу апаратуПолтавської облдержадміністрації

3,23

3,70

3,66

10,59

46

Бегерусь

Михайло Олександрович

головний спеціаліст організаційного відділу апарату Закарпатської облдержадміністрації

3,08

3,80

3,64

10,52

47

Скуйбіда

Світлана Афанасіївна

державний інспектор по заготівлі і якості сільгосппродукції – головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Красноармійської райдержадміністрації Донецької області

3,28

4,0

3,04

10,32

48

Ткачук

Сергій Вікторович

головний спеціаліст відділу інформаційно - комп’ютерного забезпечення апарату Запорізької облдержадміністрації

2,56

3,0

2,31

7,87

 



Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.