Skip to Content

Урочистості з нагоди відзначення переможців та лауреатів щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2010 року

Дацун Яна - Кращий державний службовець 2010У приміщенні Національної філармонії України відбулися урочистості з нагоди відзначення переможців та лауреатів щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2010 року. Метою Конкурсу, який проводиться третій рік поспіль, є  комплексне підвищення кваліфікації державних службовців, а також підтримка професіоналів у сфері державного управління, поширення досвіду їх діяльності, виховання на їх прикладі молодих спеціалістів, покращення якості надання послуг громадянам, підвищення ролі та популяризації професії державного службовця, формування позитивної суспільної думки щодо престижу державної служби.

На початку заходу учасники переглянули  документальний фільм з історії проведення конкурсу, в якому  цього року взяли участь 12 тисяч найкращих керівників та спеціалістів місцевих органів влади, а 94 представники регіонів виборювали першість у найскладніших фінальних змаганнях ІІІ туру Конкурсу. Було наголошено, що у 2010 році кількість учасників конкурсу зросла втричі порівняно з попереднім роком і в 9 разів – порівняно з 2008.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернувся Голова Організаційного комітету, Начальник Головдержслужби  Тимофій Мотренко, наголосивши, що «лідерство – це здатність вести за собою в екстраординарних умовах». Тимофій Мотренко підкреслив:«Любов до своєї країни – це ірраціональна річ: вона або є, або її немає. Головною для державних службовців має бути ідея служіння, яка передбачає служіння батьківщині», а також додав, що «європейські країни успішні, бо в них є цілий клас аристократії, а аристократії без любові й без служіння батьківщині не існує».Перепічка Павло - Переможець в номінації "Кращий керівник"

 Вітання від Президента України зачитав заступник керівника управління з питань регіональної політики Головного управління з питань регіональної політики та кадрової роботи Ігор Савчук, від імені Верховної Ради України – заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Володимир Яловий, від імені Прем’єр-міністра України – Начальник управління гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександр Дніпровський.

Цього року ЦК профспілки державних установ заснував номінації Конкурсу «Гордість профспілки» та «Молодь – майбутнє профспілки». Нагороди у цих номінаціях вручив заступника голови Центрального комітету профспілки працівників державних установ Віктор Ковтун.

У номінації «Гордість профспілки»  Почесним знаком Федерації профспілок «За соціальне партнерство» та грошовою винагородою нагороджено заступника директора департаменту державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм, місцевих бюджетів та діяльності бюджетних установ ГоловКРУ  Інну Нікіфорову.

У номінації «Молодь – майбутнє профспілки» Почесною грамотою Цк профспілки працівників державних установ та грошовою винагородою нагороджено головного спеціаліста відділу з питань залучення інвестицій головного управління економіки Чернігівської облдержадміністрації Юлію Федосенко.

Переможці конкурсу Кращий державний службовець 2010Переможців конкурсу запросили на сцену для нагородження  в номінаціях «Кращий спеціаліст» та «Кращий керівник».

Оголосив про рішення Організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» щодо розподілу третіх місць  заступник Міністра юстиції України Володимир Богатир та член Оргкомітету, проректор з науково-педагогічної роботи Академії муніципального управління Тамара Іванова.

Четверте місце у номінації «Кращий спеціаліст» посів головний інспектор сектору інформаційно-програмного забезпечення  обслуговування засобів обчислювальної  техніки та комп’ютерних мереж відділу інформаційної роботи та митної статистики Луганської митниці Державної митної служби Леонід Марушевський.

Четверте місце у номінації «Кращий керівник» посіла начальник відділу з питань молоді та сім’ї управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Тетяна Сурніна.

Третє місце у номінації «Кращий спеціаліст» присуджено головному експерту Другого відділу досліджень та розслідувань Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Марті Подольчак .

Третє місце у номінації «Кращий керівник посіла начальник управління політики розвитку суб’єктів соціальної роботи в регіонах Державної соціальної служби для дітей та молоді Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Антоніна Кириленко.

Друге місце у номінації «Кращий спеціаліст» посіла головний спеціаліст відділу видавництва, поліграфії та книго розповсюдження управління інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької облдержадміністрації Марина Купчанко.Мотренко Тимофій Валентинович - Голова ГУДС

Друге місце у номінації «Кращий керівник»  присуджено заступнику начальника відділу інформаційно – комп’ютерного забезпечення апарату Полтавської облдержадміністрації Андрію  Коновалу.

Для проведення нагородження переможців на сцену запрошено  Начальника Головдержслужби, Голову Організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2010 року Тимофія Мотренка.

Переможцем у номінації «Кращий спеціаліст» стала головний спеціаліст відділу моніторингу інформаційного середовища Головного управління з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Київської міської державної адміністрації Яна Дацун, а  в номінації «Кращий керівник» переміг заступник начальника контрольно-ревізійного управління в Чернівецькій області Головного контрольно-інспекційного управління України Павло Перепічка.

У своєму заключному слові Тимофій Мотренко сказав:» Я викладач зі стажем. Виступаючи, я прагнув шукати очі, які відгукуються на те, що я говорю. Я дивився на лауреатів, і цей відгук я бачив. Це породжує великі надії. Я вдячний, що ви вибрали службу і служіння».

Урочиста церемонія завершилась концертною програмою Національної філармонії.

Додатково:

У 2010 році під час Конкурсу підвищили кваліфікацію 12261 державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, що на 25,4% більше ніж у 2009 році (у 2009 році – 9778 осіб) та на 159,4% більше ніж у 2008 році (у 2008 році – 4726 осіб).

http://www.guds.gov.uaОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.