Skip to Content

В Херсонській області пройшов 1 тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

Для підвищення професіоналізму, укріплення авторитету державної служби щороку в Україні проводиться конкурс «Кращий державний службовець». Започаткований він ще у 2008 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152. Районна державна адміністрація стала активним учасником конкурсу. Тож і цього року в його рамках проведено ряд організаційних заходів. Зокрема, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24 лютого 2011 року №119 утворено організаційний комітет з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Нещодавно відбувся І тур Конкурсу за двома номінаціями: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст». Виявили бажання позмагатися і показати свої знання 5 державних службовців структурних підрозділів районної державної адміністрації. Учасники склали тестові завдання в частині знання Конституції, законодавства про державну службу, функціональних повноважень державного службовця. Показали свої уміння та навички з володіння персональним комп’ютером та із складання ділового документа.

Організаційний комітет І туру конкурсу визначив 2 переможців: у номінації «Кращий керівник» - начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації Наталія Євгенівна Абрамова, у номінації «Кращий спеціаліст» - головний спеціаліст, бухгалтер служби у справах дітей районної державної адміністрації Тетяна Олександрівна Денисенко (на знімку).

Районна державна адміністрація щиро вітає переможців та бажає перемог у ІІ та ІІІ турах конкурсу.

Сподіваємося, що енергія, досвід та професійні якості державних службовців нашого району і надалі сприятимуть підвищенню авторитету Державної служби.

Управлінням державної служби Головного управління державної служби України в Херсонській області повідолено, що для поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців». Сайт дозволить спілкуватися як колишнім, так і майбутнім учасникам конкурсу.

Організаційний комітет І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

 
Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.