Skip to Content

Відбулося організаційне засідання Оргкомітету щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

Під головуванням заступника Начальника Головдержслужби, заступника голови Оргкомітету з проведення ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Олени Тертишної відбулося організаційне засідання  Оргкомітету щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

На засідання  обговорено питання:

про плани проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2011 році у центральних та місцевих органах виконавчої влади (з урахуванням Указу Президента України від 09.12.2010 № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади»);

про створення при Оргкомітеті з проведення ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Ради переможців та лауреатів Конкурсу, а також про функціонування веб-сайту «Спільнота кращих державних службовців» (kds.org.ua).

Між членами Оргкомітету відбулася жвава дискусія щодо якісного проведення Конкурсу у 2011 році та щодо мети і завдань Ради переможців та лауреатів Конкурсу. З метою сприяння та підвищення ефективності його проведення, інтеграції досвіду кращих державних службовців до системи професійного навчання персоналу органів виконавчої влади ухвалено рішення щодо створення експертної групи із членів Оргкомітету Конкурсу для  доопрацюванню положень про Раду переможців та лауреатів Конкурсу та веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців». 

За результатами засідання Оргкомітету Конкурсу затверджено плани проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2011 році у центральних та місцевих органах виконавчої влади.

 

Джерело: http://guds.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=394780&cat_id=34595Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.