Skip to Content

Актуальні думки з приводу конкурсу "Кращий державний службовець"

Добросовісна конкуренція – рушійна сила у нашому житті. Підтвердженням цього є не лише загально визнані переваги економічної чи політичної змагальності між конкурентами, а й такий суспільно значущий для України захід як конкурс «Кращий державний службовець». Щиро дякуючи його організаторам, потрібно окреслити кілька важливих, на мій погляд, моментів. Найбільшою позитивною особливістю конкурсу, як на мене, є те, що цього року в ньому брали участь переважно молоді та середні за віком державні службовці – люди, які не тільки бажають змін у державі, а й хочуть працювати над ними, розуміючи роль своєї безпосередньої участі у цих процесах. Вирішуючи по-справжньому досить складні й різноманітні завдання під час конкурсу, іншими словами – конкуруючи між собою, учасники були дуже креативними, наполегливими, але водночас і толерантними, уважними один до одного, демонструючи високий рівень добросовісності. І це, мабуть, є також важливою ознакою того, що наразі в державі визріває нове покоління державних службовців, яке мислить іншими категоріями і буде здатним ставити суспільні інтереси над власними, усюди і завжди.

Говорячи про організаційні й технологічні аспекти конкурсу, хотілося б, щоб до активної участі у його проведенні була залучена Національна академія державного управління при Президентові України, а не лише Академія муніципального управління, при всій моїй повазі до неї. Треба нарешті чітко закріпити в правових актах процедуру просування по службі переможців та лауреатів конкурсу. Адже у подальшому це стане для всіх дієвим мотиваційним чинником, і на відповідальних посадах у державі працюватимуть дійсно кращі, визнані держслужбовці. Держава, вважаю, просто не має ані часу, ані права ігнорувати цей факт.

Крім того, глобалізація інтеграційних процесів у світі вимагає від усіх державних службовців України орієнтації в профільному зарубіжному досвіді та у питаннях міжнародного співробітництва, що також могло б бути покладено в основу конкурсних завдань. Погодьтеся, що в умовах європейського сьогодення державний службовець не може вважатися кращим, якщо він не володіє хоча б однією іноземною мовою. Тестова перевірка цих знань під час конкурсу була б більш ніж доречною. Потрібно також значно посилювати популяризацію конкурсу серед державних службовців шляхом проведення активних інформаційних кампаній та публічної презентації набутого досвіду в своїх органах влади.

І ще одне. Під час спілкування з колегами та викладачами у ході конкурсу, що тривав майже цілий рік, у мене склалося відчуття, що має місце забагато критики на адресу того, що відбувається у державі, і є нестача позитивної суспільної свідомості. Але ж саме від нашого внутрішнього налаштування на позитив, від нашого патріотичного настрою свідомості залежать конкретні дії. Якщо ми скрізь ствердно підкреслюватимемо, що Україні бути щасливою і заможною, то, упевнений, такою вона і буде. Все – у наших руках.

Я щиро вірю в те, що зміни у державі починаються з кожного з нас. І тому дуже хочу, щоб конкурсанти стали локомотивом, двигуном прогресу в тих органах, де вони працюють, заради необхідних зрушень й справжнього здійснення головної місії кожного державного службовця – служіння народові України.

0
Ваш голос: Ні


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.