Skip to Content

Дейниченко: програма кандидата на посаду київського мера- 2008 р.

 

Передвиборна програма  

 кандидата на посаду  Київського міського голови  

 Дейниченка Володимира Федоровича

(2008 р.)

 

Коли ми діждемося Вашингтона

З новим і праведним законом

А діждемось таки колись

Т.Г.Шевченко

1. Моя мета

 1.1. Припинити політиканство, пряму, безсоромну повсюдну зраду інтересів киян, некомпетентність, непрофесіоналізм, невігластво представників усіх щаблів влади, поверховість та дилетантство їхніх дій,  суворе покарання за найменші прояви правового нігілізму. Припинити партійні амбіції та розбрат, спрямувавши спільні інтереси у конструктивне русло.

1.2. Поставити в Києві керівників, які б служили Конституції, виконували закони і дотримувалися Духу закону, дійсно прагнули правди, справедливості та влади для народу, а не для себе і своїх наближених, які б жаліли, щиро поважали людей і не брехали киянам!

1.3. Побудувати справедливу, чесну, ефективну, працьовиту владу, дати Києву ефективний менеджмент, використати для цього добрі поради та заповіді у святих книгах від Бога, повноваження мера і глави держміськадміністрації, купу законів, державних програм, наукові праці, досвід інших світових столиць, грамотний чиновницький апарат, а не так звані „команди” новоявлених „батьків міста”.

1.4. Побудувати систему реального народовладдя, коли сотні тисяч молодих гарячих сердець та тисячі мудрих, сивих голів повсякденно будуть займатися менеджментом, управлінням життям нашого прекрасного міста, а саме – планувати, виконувати, контролювати виконання, стимулювати ефективні рішення та якісне виконання завдань.

1.5. При цьому надати можливість простій людині впливати на владу, на своє життя, прилучити звичайних киян до реального механізму влади, підготувати підґрунтя для того, щоб місто та країна виростили, виховали і отримали того Вашингтона, про якого говорив Т.Г.Шевченко.

 

2. Мій шлях

2.1.”Сплавити” воєдино всі програми (державні, комунальні,  економічні, соціальні, партійні та інших учасників виборчих перегонів) та створити „Новий курс”, який об’єднає всіх киян та їх політичні і громадські структури на засадах народовладдя. законослухняності, справедливості та милосердя, доцільності та ефективності.  Моя програма – ніяких передвиборних програм, а виконання комунальних програм попередників або їх обґрунтована відміна та прийняття нових через Київраду. Тільки колективний розум у змозі створити щось корисне!

2.2. Створити механізм київської виконавчої влади, який буде управлятися не однією особою, навіть геніальною, і не однією командою, навіть дуже сильною, а лише всією київською громадою, в тому числі опосередковано через партії, громадські організації, інститут опозиції, та самими киянами шляхом їх звернень. Ні – особистим „командам”, так – стабільному апарату мерії та її служб!

2.3 Створити систему інформації для влади та про владу, яка дасть змогу вирішувати всі проблеми спокійно, обдумано, узгоджено з усіма політичними силами, громадськістю, конкретною людиною, яка буде стабільною, здатною самовдосконалюватись,  самостійно реагувати на проблеми та вирішувати їх у робочому режимі, а не в авральному порядку.

2.4. Мерія повинна стати колективним Прометеєм (прозорливцем), а саме моделювати ситуації, прогнозувати негативи і не допускати виникнення проблем у міста, реально допомагати людям, нести тепло і світло до їх житла, давати освіту, інформацію, роботу, а працівники мерії повинні бути готовими віддати для киян свій час, енергію і навіть життя (бо для порядних людей є і такий ризик, адже  нечесно накопичені капітали захищають себе всіма їм доступними шляхами, в тому числі і злочинними).

 

3. Моя боротьба

3.1. Боротимуся нещадно, системно, всебічно з хабарниками, продажними чиновниками, тіньовими оборудками, щомісячно звітуватиму  про це перед киянами (як і про всю іншу роботу).

Домагатимуся введення у Кримінальний кодекс поняття „ворог народу” за шкоду, завдану представником влади та/або олігархом не одній чи кільком людям, а тисячам громадян, цілим громадам міст і сіл. Одночасно слід ввести почесне звання «Друг українського народу» за відповідні заслуги, а також      захистити нормативно та реальною допомогою як підприємців, так і найманих працівників, їх профспілки.

Крім того, слід зобов’язати (за підтримки киян) чиновників (та їх близьких родичів) у деклараціях оприлюднювати ДЕТАЛЬНО  доходи, видатки на корстування майном, в т.ч. житлом, транспортом, на відпочинок, поїздки за кордон,  а також факти користування цими особами та членами їх сім’ї чужим майном (житлом, автомашинами тощо) та видатки на таке користування.

Одночасно будемо брати від них нотаріально завірене доручення про передачу  на баланс (у бюджет) міста коштів, майна, яке буде виявлене як таке, що записане на ім’я чиновників та членів їх сімей, близьку рідню тощо, але в декларації не буде вказане.

Одночасно встановимо порядок, за якого особам, які найдуть таке  не задеклароване майно чиновників, буде належати  четверта частина знайденого майна (як за знайдений скарб).

3.2. Боротимуся за те, щоб чиновницький апарат став більш ефективним,  дієвим і відповідальним, застосовуючи при цьому регламентацію та Кодекс законів про працю, а не самодурство, адміністративний ресурс чи тіньові кошти. Для цього слід ввести формалізовані письмові звіти самого мера (а не розмови ні про що), служб міста на всіх рівнях, розміщувати їх системно в Інтернеті на порталі мерії. Такі звіти стануть доступними для всіх громадян, партій, громадських організацій, які таким чином контролюватимуть владу.

Одночасно буду домагатися створення „тіньових кабінетів” для опозиційних до мера сил з наданням їм необхідної інформації, а опозиційним силам у Київраді – керівних посад у всіх контрольних органах міста. Опозиція стане не лише діяльною, але і відповідальною, її будуть знати не менш за владу.

3.3. Боротимуся з бідністю, з безробіттям, за створення робочих місць, а не за подачки для бідноти, за повагу до літніх людей, реальну турботу про дітей. За погодженням з облдержадміністраціями  побудуємо комунальні санаторії на морях України спеціально для пенсіонерів, інвалідів та дітей, де вони відпочиватимуть хоча б два тижні на рік за кошт громади міста, для школярів – молоко та сніданок, вітаміни  в школах. Для цього звернемося за допомогою до Уряду, парламенту, профспілок, та просто обміняємося з областями України земельними ділянками, розробимо порядок про це. Студентам – введемо безоплатний доступ до Інтернету!

3.4. Боротимуся за  життя киян, наприклад, створимо Банк крові, щоб кияни могли здавати, зберігати та використовувати, навіть продавати,  власну кров, що просто необхідно для врятування людського життя. Я проти переходу  на  „літній час”, який призводить до підвищення смертності людей. На дорогах  слід побудувати десятки і  сотні підземних переходів на вулицях, які значно вищі від перших поверхів будинків, а тому там нескладно швидко прокласти „трубу” і звільнити дорогу від світлофорів та пішоходів. Світлофори, як основний знак в дорожньому русі, треба зробити великими, як інші знаки, та добре видимими у будь який час.

Не повинно бути черг на отримання кардіограми, на обстеження на УЗІ, до апаратів з очищення крові, дефіциту будь-яких ліків тощо.

3.5.Боротимуся за надання  права законодавчої ініціативи для мерів та голів обласних і районних  адміністрацій, яких вибрали громади, у виборчих округах яких виборців не менше, ніж у найменшому виборчому окрузі народного депутата України. Треба, щоб думки  громади могли виражатися і таким чином. А парламент повинен невпинно, день і ніч працювати,  розглядати законопроекти, які нададуть їм названі посадовці (якщо депутати самі не в змозі нарешті зайнятися законотворчістю).

3.6. Боротимуся за освіту і культуру, з непоінформованістю киян, особливо молоді, із засиллям агресії на телебаченні, де треба надавати не лише інформацію про наше місто, але і про досягнення та проблеми в інших столицях, країнах, про методи вирішення таких питань зарубіжними спільнотами, їх елітою. Для цього за рахунок міського бюджету будуть (по кабельному телебаченню чи інакше) по соціальному пакету транслюватися повністю телепередачі каналів країн СНД,  країн Євросоюзу, США, Канади, Китаю (з синхронним перекладом, каналів 20-30 по одному від країни). Запроваджу безоплатні для киян канали „Культура” з пізнавально- освітніми програмами та історичними фільмами країн усього світу.

Боротимуся з „суржиком” та, особливо, з лайкою, матюками, агресивним хамством на вулицях, яке змушені терпіти жінки та діти, а не з російською мовою, яка несе нам освіту, науку, світовий досвід, дає єднання з російським народом як братом по культурі, по релігії, по історії, по минулим стражданням і майбутнім спільним досягненням.

3.7. Боротимуся за радикальне підвищення ефективності, результативності столичної науки та ініціативності  науковців, які мають звання заслужених, академіків, героїв, і які повинні будуть енергійно працювати   для звільнення України та столиці від проблем, кризових явищ, побачити, що у нас лише європейські ціни, але не зарплати та пенсії, побачити шляхи боротьби зі злочинністю, а особливо з корупцією, бачити факти правового нігілізму в діях будь-яких посадовців держави і пропонувати шляхи викорінення таких ганебних явищ.

Буду домагатися внесення всіх наукових дисертацій в Інтернет.

Науковцям – достойну оплату, закордонні стажування, безкоштовний Інтернет, гранти, а  столичній науці – дійсно світовий престиж!

3.8. Боротимуся за  внесення в наукових та навчальних закладах Києва до переліку тем для рефератів, курсових, дипломних робіт студентів, дисертацій  тем, які потрібні місту, конкретним мікрорайонам, для покращення екології, містобудування, вирішення житлових, транспортних, медичних, освітніх та інших проблем. Одночасно будуть введені гранти, премії для кращих робіт, а самі вони будуть реалізовані на благо міста.

3.9. Боротимуся за  реальне підвищення статусу та ролі ЗМІ як „четвертої гілки влади”, коли кожний критичний виступ, пропозиція, скарга будуть внесені до електронної бази проблем міста та включатися до розгляду і вирішення. Домагатимуся, щоб органи СБУ, Генеральної прокуратури України, інші правоохоронні органи негайно реагували на повідомлення про злочини в засобах масової інформації. Будемо допомагати їм у цьому шляхом моніторингу ЗМІ та внесення відповідних аналітичних матеріалів від мерії із заявами про перевірки та порушення кримінальних справ.

Разом будемо будувати систему мирових суддів, використовувати можливості муніципальної міліції, щоб не допускати фактів громадських протестів, заворушень та „Судів Лінча”, попробуємо повернутися на 150 років назад, до судових (та інших) реформ Олександра II „Визволителя”, до яких нам ще далеко.

3.10. Боротимуся за вітчизняного інвестора. Слід будувати мости, підземні гаражі, елітні будинки з допомогою акціонерних товариств та з продажем акцій пересічним киянам, а не олігархам (з яких чиновник може взяти „відкат”, які вивозять капітали і ховають їх за кордоном, для яких зроблені „вільні зони”, „безвізовий виїзд” і т.д). Інвестор повинен нести ризики лише внаслідок ринкових факторів, а не від злочинців, які тупо крадуть його гроші. Боротьба зі злочинцями – робота держави, міської адміністрації,  її обов’язок - захистити громадян та їх майно, та, навіть відшкодувати завданий злочином збиток подібно до світового досвіду. Побудова житла буде здійснюватися за договором підряду, а не інвестиції, а контроль за будівельниками будуть здійснювати банки (за цільовим використанням кредиту) та правоохоронні органи, мерія, а не громадяни, на яких народні депутати звалили це зараз.

3.11. Боротимуся за  інтереси громади при містобудуванні, наприклад, при забудові прозоро і кваліфіковано обговорювати та  поєднувати думки фахівців, опозиції, жителів, а такі будинки, як на вулиці Грушевського, або  розібрати, або передати в бюджет міста і використовувати як готелі за пристойні гроші. Всі „пент-хауси” у висотках міста повинні належати місту і здаватися в оренду за великі гроші, які підуть на доплати пенсіонерам. Всі „довгобуди” (наприклад, біля станції метро „Лівобережна” один стоїть років 15) - завершити або забрати назад до міста. Боротимуся за дотримання екологічних вимог та нормативів, підтримувати „зелені рухи”, особливо в частині боротьби за якість води, продуктів, повітря, дитячого харчування!

3.12. Боротимуся за рівність можливостей киян на всіх виборах, а саме за те, щоб усі чиновники (особливо, найвищі - президент, прем’єр, мери міст і селищ, заступники вищих посадовців, голови, депутати рад тощо), які хочуть взяти участь у виборах, спочатку відзвітувались, здали справи і включились у перегони нарівні з іншими кандидатами з моменту початку виборчої компанії. Я відділю адміністративний ресурс від будь-якого владного кандидата.

Пам”ятайте, що сказав Гете:

«Лиш той є гідним щастя і свободи, 

 хто що не день іде за них на бій». 

 Підтримаєте цю програму –  підтримаєте себе та власне майбутнє!

 

З повагою та надією на розуміння і підтримку                                                                                                    Володимир Дейниченко 

 

http://kds.org.ua/presentation/dejnichenko-vf-lyustratsiya-permanentnaya-kontseptsiya

5
Ваш голос: Ні Оцінено (1 голос)

Коментарі

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Передвиборча програма Симоненка П.

Передвиборча програма Симоненка. Повний текст

 

З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ!

 

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ СИМОНЕНКА ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА

І. Україна у прірві


Об'єктивна й всебічна оцінка нинішнього стану економіки, соціальної сфери, приводять мене до однозначного висновку - курс "реформ", здійснюваний правлячим режимом, довів Україну до національної катастрофи, яка не має аналогів у світі.

Це результат свідомої та цілеспрямованої діяльності влади і породженої нею кланово - олігархічної мафії.

У громадян вкрадено їх трудові заощадження. Шахрайські трасти привласнили останні залишки цих заощаджень.

Держава знищує сама себе, її функції перебирають кримінальні олігархи, регіональні та сімейні клани. Вони ж захопили більшість ЗМІ, які в основному використаються для розбещення суспільства, особливо молоді. Інформаційну політику формують політичні кілери.

За 1991 - 1999 роки ВВП України скоротився на 60%. Подібних масштабів економічних катастроф у мирний час не зазнала жодна країна .

Рівень безробіття залишається найвищим в СНД. За розмірами середньої заробітної плати Україна давно вже відстала від Росії, Казахстану, Білорусі.

Скорочення населення країни на 5 мільйонів, дворазове перевищення смертності над народжуваністю - така жахлива розплата народу за недолугі реформи розбудовників. Цей курс до безодні!

Питання стоїть сьогодні так: бути чи не бути Україні!

За створення справді народної влади, соціально-орієнтованої держави й справедливого суспільства виступає Комуністична партія України. Тому я й пропоную конкретну стратегію відродження країни.

II. Стратегія відродження України
Держава - це ми


Першочерговими завданнями зміцнення ролі держави у відродженні економіки є наступні:

- негайне припинення політики руйнування всіх галузей економіки, недопущення штучного банкрутства підприємств, хижацького розграбування обладнання та інших основних фондів, матеріальних цінностей, фінансових та сировинних ресурсів; 
- рішуча і послідовна боротьба з корупцією та організованою злочинністю; 
- створення спеціального органу виконавчої влади, відповідального за збереження та ефективне використання державної власності; 
- визначення пріоритетних для прискореного відродження економіки галузей, вжиття заходів щодо їх першочергового фінансування; 
- запровадження державної монополії на зовнішню торгівлю, виробництво і реалізацію алкогольної й тютюнової продукції, медикаментів; 
- забезпечення державного контролю за цінами на товари першої необхідності, а також на природний газ, паливно-мастильні матеріали, електроенергію, послуги електрозв'язку, громадського і залізничного транспорту, тарифи в сфері житлово-комунального господарства; 
- відновлення діяльності підприємств, для виробництва найважливіших видів продукції: тракторів, автомобілів, комбайнів, тепловозів й електровозів, літаків з наданням державної підтримки цим виробництвам; 
- радикальна перебудова структури та функцій міністерств; 
- залучення науки до розробки комплексу заходів щодо відновлення єдиної системи балансу між виробництвом, розподілом, обміном та споживачем; 
- підвищення ролі й прав трудових колективів як основи виробничої демократії, управління підприємством, захисту прав трудящих; 
- державна підтримка розробки та впровадження передових прогресивних технологій, наукових досягнень, розвитку техніки; 
- проведення ревізії підприємств ВПК і розробка комплексу заходів щодо якнайшвидшого його відродження. 

ЖИТИМЕ СЕЛО - БУДЕ ДЕРЖАВА

Моя аграрна політика ґрунтуватиметься на таких основних засадах:

- заборона купівлі-продажу земель сільгосппризначення; 
- земля може надаватися в оренду тим, хто обробляє її, та сільській інтелігенції; 
- встановлення єдиного податку на користування землею; 
- розвиток сільського машинобудування, лізингової системи забезпечення технікою, встановлення паритету цін на сільськогосподарську й промислову продукцію; 
- пільгові кредити (не вище 5% річних) на придбання техніки, добрив, будівництво житла, відбудову виробничих комплексів і соціальної сфери; 
- державні замовлення на продукти села за твердими цінами; 
- дотації держави на відшкодування збитків через несприятливі природні умови; 

В своїй аграрній політиці я виходитиму з того, що лише відродження колективних, крупно-товарних сільських господарств, всебічна державна турбота про їх розвиток здатні забезпечити продовольчу безпеку України, нагодувати власний народ.

Податки - до казни, а не в кишені олігархів

Податкова система і бюджетна політика держави ґрунтуватимуться на соціальне справедливій основі, слугуватимуть швидкому оздоровленню економіки, зростанню добробуту населення. Для цього маю намір здійснити такі кроки:

- замінити ПДВ на податок з обороту; 
- запровадити найсуворішу відповідальність за своєчасну сплату податків; 
- встановити контроль Рахункової палати за доходами і видатками бюджетів всіх рівнів, Національного банку, Державного казначейства; 
- ліквідувати податкові заборгованості; 
- здійснити комплекс заходів щодо повернення коштів, незаконно переведених за кордон; 
- податкові пільги тільки тим, хто створює нові робочі місця, освоює виробництво продукції на замовлення держави, розвиває соціальну сферу; 
- ліквідувати «тіньовий сектор економіки». 

ВОЛОДІТИ - ЗНАЧИТЬ БУТИ БАГАТИМИ

Вважаю, що створена багатьма поколіннями народу України власність має служити його інтересам, примножувати його добробут. З цією метою наполягатиму на:
- введенні мораторію на продаж великих господарських комплексів, природних монополій, об'єктів стратегічного значення;
- здійсненні ревізії приватизованих держпідприємств з
метою виявлення законності продажу, виконання новими власниками
івзятих зобов'язань, виявлення та притягнення до відповідальності
винних у порушенні законів і відшкодування державі заподіяних збитків;
- проведенні інвентаризації всього державного майна, здійснення заходів щодо забезпечення його збереження та ефективного використання в ім'я розвитку економіки;
- націоналізації підприємств, що мають загальнодержавне значення, шляхом компенсації витрачених або конфіскації у випадку незаконної приватизації;
- визначенні переліку підприємств для передачі їх в оренду під інвестиційні зобов'язання при постійному державному контролі;

ВИХОВАННЯ КОШТУЄ ДОРОГО, А НЕВИХОВАНІСТЬ - ЩЕ ДОРОЖЧЕ

Особливо дошкульних ударів радикальні ринкові реформи завдали по вітчизняній освіті та науці, які донедавна посідали провідні позиції на світовій арені. Без відновлення цих позицій неможливо повернути Україні її колишню економічну та інтелектуальну могутність.

Ось чому першочерговими моїми завданнями на цьому напрямку стануть:

- пріоритетне фінансування академічної науки і прикладних досліджень, поетапне доведення цих витрат до 3% ВВП;
- підвищення ролі науки у розробці і впровадженні перспективних технологій світового рівня;
- забезпечення інтенсивного розвитку науково-дослідних робіт, підвищення статусу вчених та рівня оплати праці щонайменше в 1,5-2 рази;
- проведення активної інноваційної політики;
- відновлення мережі професійно - технічної освіти з метою повного задоволення потреб виробництва у кваліфікованих робітничих кадрах;
- забезпечення учнів шкіл і ПТУ підручниками і навчальними посібниками, широкий доступ до комп'ютерної техніки та інформаційних технологій;
- організація безкоштовного харчування всіх учнів шкіл і ПТУ;
- рішуче викорінення практики невиправданого закриття малокомплектних шкіл, дитячих дошкільних закладів у сільській місцевості;
- встановлення стипендій студентам на рівні прожиткового мінімуму;
- гарантоване працевлаштування випускників навчальних закладів;
- перегляд змісту підручників з метою підвищення їхньої якості, правдивості і відповідності новітнім досягненням науки;
- всебічний розвиток державної української мови і культури, надання російській мові статусу офіційної;
- забезпечення свободи совісті та віросповідання, сприяння віруючим у створенні умов для задоволення релігійних потреб, засудження релігійного екстремізму.

ГОЛОВНА МЕТА - БЛАГО ЛЮДЕЙ

Вся моя програма спрямована на досягнення головної мети: створення для народу України гідного рівня життя, забезпечення умов для всебічного розвитку особистості, широкий доступ до вершин науки, культури, мистецтва, літератури, занять фізкультурою й спортом.

Реалізація економічної програми дозволить:

- покінчити врешті-решт з таким злом, як масова бідність населення шляхом підвищення заробітної плати та пенсій, які мають бути не меншими за прожитковий мінімум;
- повернути протягом 5 років вкрадені трудові заощадження;
- забезпечити безоплатне здобуття освіти і надання медичної допомоги в державних закладах;
- гарантувати першочергове надання молоді робочих місць ;
- негайно ліквідувати заборгованість по заробітній платі на підприємствах та організаціях усіх форм власності;
- розробити й здійснити програму розширеного будівництва соціального житла і забезпечення ним населення, зокрема молодих сімей, безкоштовно або за доступними цінами;
- гарантувати державну матеріальну підтримку багатодітних родин;
- розробити й здійснювати цілеспрямовану державну політику боротьби з найпоширенішими захворюваннями;
- забезпечити доступність для всіх трудящих повноцінного відпочинку і лікування в санаторіях, профілакторіях тощо;
- радикально знизити тарифи на житлово-комунальні послуги;
- забезпечити всебічний соціальний захист військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил із встановленням гідного рівня грошового утримання, пенсій, надання житла, і т.п. 
Негайно ліквідувати диспропорції у пенсійному забезпеченні військовослужбовців;
- ввести на основні продукти харчування і товари народного споживання, а також ліки стабільні єдині ціни в межах всієї країни, накласти мораторій на їх підвищення.

ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА - В ІМ'Я ЛЮДИНИ

Зовнішню політику України спрямую винятково на зміцнення і захист суверенітету України її національних інтересів. В її основі будуть такі принципи:

- всі спірні питання мають вирішуватися мирним шляхом під егідою 00Н;
- нейтралітет України із захистом своїх зовнішніх інтересів, співробітництво з міжнародними союзами і об'єднаннями держав з метою розвитку взаємовигідних відносин;
- налагодження довгострокових торгівельних зв'язків з Росією, Білоруссю, Молдовою та іншими країнами СНД, забезпеченні повномасштабного функціонування угод в рамках Єдиного Економічного Простору, подальше поглиблення взаємовигідної інтеграції;
- збереження позаблокового статусу України, неприпустимість вступу її до НАТО;
- негайне повернення наших синів з Іраку.

УКРАЇНІ - НОВУ ЕКОНОМІЧНУ СТРАТЕГІЮ ВІДРОДЖЕННЯ І РОЗВИТКУ

Запропонована стратегія економічного розвитку дозволить протягом найближчих п'яти років вирішити такі першочергові завдання:
1. Здійснити консолідацію українського суспільства навколо реальної ідеї побудови соціальної держави.

2. Реалізувати науково обґрунтовану програму, що базується на реально існуючих ресурсах держави. Це забезпечить:

- досягнення обсягів виробництва та доходів рівня 1990 року;
- створення 1 мільйона нових робочих місць;
- збільшення середньомісячної зарплати в 2,5 рази - до 1,5 тис. гривень;
- зростання мінімальної зарплати більш, як у 3 рази - 792 гривні;
- збільшення розміру середньої пенсії в 4,3 рази - 792 гривні.

3. Подвоїти державний бюджет, фінансування освіти і охорони здоров'я.

4. Забезпечити державну підтримку сім'ї і материнства, поліпшити охорону здоров'я, матеріальний добробут людей.

Вирішення цих завдань дозволить покінчити з безробіттям, забезпечити громадян усім необхідним для повноцінного життя, гармонійного фізичного та духовного розвитку.

Заробітна плата складатиме у структурі собівартості продукції не менш 60% . Витрати на харчування становитимуть не більш як 35% сімейного бюджету.

Незмірно зросте державне фінансування науки, культури, мистецтва, літератури, театру і кіно.

Буде забезпечено належне утримання Збройних Сил, правоохоронних органів, покладено край розгулу організованої злочинності та корупції.

Захист національної держави та усього суспільства, піклування про неухильне дотримання конституційних прав і свобод кожного громадянина стане моєю найпершою турботою.

Виконати програму нової економічної стратегії буде нелегко і не просто. Але я докладу зусиль і досвіду, аби втілити її в життя.

Вирішити складні завдання відродження можливо лише за утвердження в країні справді народної влади. Закликаю всі патріотичні сили, ветеранів війни й праці, жінок і молодь, всіх трудящих, військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів об'єднатися заради цієї світлої і благородної мети!

Звертаюсь до членів профспілок, представників інтелігенції: нашпорятунок, наш добробут, майбутнє наших дітей і онуків - тільки в єднанні, у спільній праці і рішучій боротьбі проти влади, яка довела свою згубність і приречена піти в небуття.

Моя життєва позиція була і залишається незмінною: з людьми і для людей!

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Передвиборна програма О. Тягнибока

Передвиборна програма Олега Тягнибока

 

17 січня 2010

 

Ми – Українці. Ми – у своїй, Богом даній країні.
Даруй нам, Боже, звитягу, щоб стати творцями Великої Держави.

 

Головною метою є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної, національної та історичної справедливості, держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.

Для досягнення цієї мети пропоную 52 першорядних завдання з Програми захисту українців Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

 

І. Влада і суспільство. Докорінне очищення та справедливий лад

 

Люстрація влади.

Графа "національність" у паспорт і свідоцтво про народження.

Україна – унітарна, президентська республіка.

Парламент – 300 депутатів на три роки за відкритими виборчими списками.

Виборність місцевих суддів.

Проста процедура відкликання депутатів, місцевих керівників та суддів.

Пряме народовладдя територіальних громад – референдуми, плебісцити, загальні збори.

 

ІІ. Народне господарство. Економічний націоналізм та соціальна справедливість

 

Програма енергетичної незалежності України: зменшення споживання, збільшення видобутку, диверсифікація джерел.

Стратегічні підприємства – власність держави.

Заборона торгівлі землею сільськогосподарського призначення.

Зменшення економічного тиску на дрібне та середнє підприємництво: малий бізнес – малі податки.

Розвиток середнього класу (не менше 60% від працездатного населення).

Пільгове державне кредитування сільського господарства.

Розвиток конкурентоспроможних галузей української промислової та інноваційної діяльності.

Заміна імпортованої продукції на продукцію національного виробництва.

 

ІІІ. Здоров'я нації. Подолання демографічної кризи та підвищення якості життя

 

Довгострокова державна програма культивування в суспільстві здорового способу життя.

Заборона реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв, кримінальна відповідальність за пропаганду наркоманії та сексуальних збочень.

Національна програма "Репродуктивне здоров'я нації".

Впорядкування продажу генетично модифікованих продуктів.

 

IV. Громадянство і міграція. Право на Батьківщину та захист життєвого простору

 

Новий Закон про громадянство, яким унеможливити практику подвійного громадянства.

Пільгові умови для повернення з еміграції в Україну етнічних українців.

Двосторонні угоди про легалізацію заробітчан-українців та програма їх повернення в Україну.

Симетричний візовий режим з іншими країнами.

Суворі антиімміграційні заходи та посилення охорони державного кордону.

 

V. Інформаційний простір, освіта і наука. Збереження ідентичності та розвиток культури

 

Закон "Про захист української мови".

Обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців і кандидатів на виборні посади.

Програма повернення українських науковців із-за кордону.

Розвиток української кіноіндустрії.

Захист національного інформаційного простору України.

 

VI. Історична справедливість. Тяглість державотворення та подолання наслідків окупації

 

Правонаступність сучасної Української Держави – від Русі-України і до українських державних форм ХХ ст.: Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Карпатської України та інших.

Визнання факту окупації України більшовицькою Росією у 1918-91 рр.

Публічний судовий процес над комунізмом.

Ліквідація імперсько-більшовицьких символів.

Офіційне визнання, вибачення та компенсації за геноцид українців.

Компенсації репресованим українцям та їхнім нащадкам.

Статус депортованих – українцям Кубані, Холмщини, Надсяння, Підляшшя, Лемківщини.

Визнання боротьби ОУН та УПА боротьбою за державну Незалежність України. Соціальні пільги ветеранам ОУН-УПА.

14 жовтня (день створення УПА) державне свято – День Української Зброї.

 

VII. Зовнішня політика і оборона. Європейський україноцентризм та сильна держава

 

Європейський україноцентризм – стратегічний курс Держави.

Припинення участі України в наддержавних євразійських утвореннях із центром у Москві.

Створення Балто-Чорноморської геополітичної вісі.

Державна програма становлення позитивного образу України в світі.

Делімітація та демаркація державних кордонів України. Візовий режим із Росією.

Двосторонні угоди зі США та Великобританією про військову допомогу в разі збройної агресії проти України.

Ядерний статус України.

Участь України у побудові Європи вільних націй.

Фінансування Збройних Сил України на рівні 5% від ВВП, їх реформування і технічне переозброєння.

Професійна контрактна армія. Створення народного резерву ЗСУ.

 

VIII. Крим і Севастополь. Встановлення Конституційного порядку та забезпечення стабільного розвитку

 

Всеукраїнський референдум щодо зміни статусу Криму з автономного на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополя.

Севастополь – вільний порт (на зразок "порто-франко").

Програма односторонніх дій України в разі невиконання РФ зобов'язань щодо виведення Чорноморського флоту РФ з території України до 2017 року.

Державна Програма інтеграції Криму в Українське суспільство.

 

Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"
 

 

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Програма Тимошенко Ю.

Передвиборча програма кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко "УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ. УКРАЇНА - ЦЕ ТИ!"

 

Я вірю в Україну. 

Я завжди вірила і вірю, що Україна має унікальну, благословенну Богом місію. Вона полягає у створенні для себе та світу принципово нової, справедливої системи організації життя. В цій системі кожна людина відчуватиме захищеність, духовну і матеріальну гармонію. 

На моє переконання, досягнення такої мети базується на безперервному вдосконаленні справедливості та соціальної гармонії шляхом виявлення, чесного визнання і ефективного розв’язання проблем людини та суспільства. В цьому процесі враховуються інтереси як кожної особистості, так і громади в цілому. 

Передумовою виконання місії є насамперед піднесення духовності нації. Йдеться про виховання твердої віри в Бога, духовну освіту дітей та молоді, надання рівного статусу духовній та світській освіті, відродження української мови та розвиток культури, відновлення національних світоглядних традицій і нашої правдивої національної історії. 

То що ж нам досі заважає бути високодуховними, сильними, багатими і щасливими? 

Передусім — тотальне панування олігархії, яка глибоко корумпувала політиків, засоби масової інформації, значну частину силових структур і судів. Олігархія заробляє нечесні гроші на державних ресурсах та можливостях. Це ракова пухлина сучасної України, яка несумісна з демократією. 

Ще однією причиною є зруйнованість вертикалі влади, повний хаос, некерованість країною. Це — трагічні наслідки безвідповідального внесення змін до Основного Закону в грудні 2004 року. Конституцію в новій редакції слід приймати невідкладно. 

Усі перелічені перешкоди можна здолати швидко. 

Я впевнена, що зможу це зробити. 

СПРАВЕДЛИВЕ СУСПІЛЬСТВО 

Я вірю в установлення справедливості та порядку. Я буду за це боротися. 

Без створення чесних, правосудних судів ніякі позитивні зміни в країні неможливі. Без них неможлива й справедливість. 

Суди будуть виведені з-під політичного, адміністративного та корупційного впливу. Ми зробимо їх фінансово незалежними від виконавчої влади. Люди безпосередньо обиратимуть і відкликатимуть суддів. 

Громадяни отримають право ініціювати дисциплінарні справи проти нечесних суддів. 

Усі громадяни зможуть звертатися до судів безоплатно, а малозабезпечені громадяни зможуть безоплатно користуватися адвокатськими послугами. 

Кримінальну відповідальність за корупційну діяльність буде посилено до довічного ув’язнення. 

Громадянам буде надано право звертатися до судів щодо порушення кримінальних справ проти посадовців, діяльність яких є злочинною. 

Люди мають право отримувати чесну інформацію. 

Для журналістів будуть створені умови незалежності від влади та політизованого капіталу олігархії. Засади редакційної політики, які зроблять журналістів незалежними, отримають статус Закону. 

Буде створено високоякісне суспільне телебачення та радіомовлення, забезпечено доступ до Інтернету для всіх без винятку громадян. 

ЕФЕКТИВНА ТА ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА 

Я вірю — корупційний союз влади та олігархії буде знищено. Влада корумпована, бо вона безконтрольна. 

Стане невідворотною відповідальність влади за порушення Конституції та законів, за корупцію. 

Опозиція призначатиме голову Рахункової палати та керівників контрольних парламентських комітетів, отримає право притягати до кримінальної відповідальності окремих посадових осіб — через суд за матеріалами парламентської слідчої комісії. 

Депутати всіх рівнів обиратимуться за відкритими списками та закріплюватимуться за відповідними округами. Люди знатимуть своїх обранців в обличчя. 

Всеукраїнський та місцеві референдуми я перетворю на справжній, дієвий механізм народовладдя. 

Органи місцевого самоврядування отримають право формувати свої виконавчі органи. 

Буде негайно відкликане вето з нового Бюджетного кодексу, що дасть можливість залишити податки там, де люди їх платять — в селах, селищах та містах. 

Діяти буду жорстко та рішуче. 

Наведемо порядок у владі — буде порядок в країні. 

ІННОВАЦІЙНА ЕКОНОМІКА ТА ПРОГРЕСИВНІ РЕФОРМИ 

Я вірю в "Український прорив". Я вже почала виконувати цей стратегічний план розвитку країни. На жаль, світова економічна криза та внутрішньополітична боротьба проти Уряду пригальмували наш поступ. Моя перемога на виборах, завершення кризи та наведення порядку у владі дадуть можливість повністю виконати цей план. 

Пріоритетом буде розвиток наукоємних галузей — нанотехнологій, мікроелектроніки, ракетно-космічної, авіабудівної, суднобудівної, машинобудівної, інформаційних технологій. 

Малий та середній бізнес 

Буде започатковано систему податкових пільг для банків залежно від обсягу наданих довгострокових кредитів для початку бізнесу. Держава візьме на себе частину ризиків надання "стартових" кредитів. 

Кредитні ставки будуть зменшені до європейського рівня, кредитування бізнесу перейде на довгострокову основу — від 5 до 10 років. 

Буде зменшено податкове навантаження, скасовано окремі податки, в тому числі і ринковий збір. 

Інвестиційний клімат 

Інвестори при створенні нових виробничих потужностей будуть звільнені на десять років від податків при імпорті обладнання, технологій та комплектуючих, аналоги яких не виготовляються в Україні. 

Чиновників буде позбавлено права надавати зайві ліцензії, довідки, дозволи, здійснювати безпідставні перевірки. 

Буде запроваджено некорупційну аукціонну систему продажу та оренди несільськогосподарських земель для реалізації інвестпроектів. 

У соціально-депресивних регіонах буде передбачено спрощений порядок інвестування та десятирічні повні податкові канікули. 

Все це створить нові робочі місця, зокрема для молоді. 

Транзитна держава 

Продовжу будівництво автомобільних магістралей, портів та аеропортів із застосуванням державно-приватного партнерства. Будуть побудовані нові нафто- і газопроводи, сучасні НПЗ. Забезпечимо Україні статус ключової транзитної держави. 

Енергетична незалежність 

Будуть впроваджені енергозберігаючі технології, зменшено залежність від зовнішніх поставок енергоносіїв. Наш головний енергоресурс — вугілля. Ми запровадимо екологічно чисті технології його спалювання — водно-вугільну суміш та технологію киплячого шару. 

Створимо власний замкнений ядерно-паливний цикл. Збільшимо видобуток нафти та газу, зокрема на шельфі Чорного та Азовського морів. 

Сприятимемо розвиткові нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії. З 1 січня 2010 р. вже звільнено від податків підприємства, які виробляють енергію з відновлювальних джерел — води, повітря, сонця, деревина, соломи, біосировини тощо. 

Аграрна країна 

Головний пріоритет — перехід від несистемного фінансування аграрного виробництва до повноцінного довгострокового кредитування під повний технологічний цикл, включаючи закупівлю сільгосптехніки. 

Буде повністю сформовано інфраструктуру: аграрний фонд та біржі, оптові та роздрібні сільськогосподарські ринки, страховий фонд, земельний банк. 

Особливого значення я надаю створенню розгалуженої мережі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. 

Будуть створені умови для просування продукції українських виробників на зовнішні ринки. 

Повернемо Україні статус провідного постачальника сільгосппродукції і наблизимо якість умов життя у селах до міського рівня. 

Сільськогосподарська земля належатиме тільки громадянам України, які живуть і працюють на ній. Річну орендну плату за сільськогосподарську землю буде законодавчо закріплено на рівні 10% її ринкової вартості. 

Всі акти на володіння присадибними ділянками будуть видані безоплатно протягом року. 

ОСВІЧЕНА НАЦІЯ 

Я вірю, що вкладені в науку та освіту кошти — найкраща інвестиція в майбутнє України. Тому ми збільшимо обсяг фінансування фундаментальних наукових досліджень, які забезпечать інтелектуальний стрибок країни. 

Буде створено ефективну національну систему управління інноваційним розвитком. Кошти, спрямовані на наукові розробки та розвиток галузевої науки, буде звільнено від оподаткування. 

Кожна дитина отримає вільний доступ до високоякісної освіти, користування комп’ютером та Інтернетом, незалежно від рівня заможності її родини. 

Буде завершено заміну шкільних випускних та вступних іспитів до вищих навчальних закладів зовнішнім незалежним тестуванням. 

Вищим та середнім учбовим закладам буде надано повну організаційну та фінансову автономію. 

ЗДОРОВИЙ НАРОД 

Право на охорону здоров’я не може залежати від гаманця чи посади, тому кожна людина гарантовано матиме медичну страховку за рахунок роботодавця чи держави, а заможні громадяни — за власний рахунок. 

Буде запроваджена система лікарняних кас, що зроблять медицину якісною і доступною для всіх громадян. 

Протягом трьох років лікувальні заклади будуть повністю оснащені найсучаснішим медичним обладнанням та автомобілями швидкої допомоги. 

Впродовж року буде наведено повний порядок з якістю ліків та цінами на них. Буде створено мережу лабораторій з контролю за генно-модифікованими організмами, якістю харчових продуктів та води. 

ПЕРЕМОГА НАД БІДНІСТЮ ТА СОЦІАЛЬНОЮ НЕСПРАВЕДЛИВІСТЮ 

Я вірю в справедливий розподіл суспільного багатства. 

Буде законодавчо збільшена мінімальна частка зарплати у структурі собівартості до рівня світових стандартів. 

Власники дрібних пакетів акцій підприємств отримають щоквартальну виплату дивідендів в повному обсязі. 

На розкіш будуть введені спеціальні податки. 

Пенсія відкладатиметься на особистий рахунок людини протягом усього життя, невикористані пенсійні гроші успадковуватимуться. Розмір пенсії становитиме не менше 60% середньої заробітної плати, яку громадянин отримував до виходу на пенсію. 

6,5 млн. людей уже отримали по 1000 гривень заощаджень. Програму повернення вкладів Ощадбанку Радянського Союзу буде продовжено до повного завершення протягом трьох років. 

Допомога родинам, де є інваліди, становитиме не менше 2000 гривень на місяць. 

Триватимуть запроваджені мною державні виплати при народженні дітей. 

Я відновлю виконання програми "Територія якісного життя", яка передбачає проведення комплексної реконструкції міст з сучасною соціальною інфраструктурою та дорогами європейського рівня. 

Одразу після завершення кризи ми відновимо довгострокове іпотечне кредитування купівлі житла під 2-4% річних на 10-30 років. 

Розмір стипендії не буде меншим рівня прожиткового мінімуму. 

НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ - ОСНОВА МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІТИКИ 

Я вірю, що ми спроможні піднятися на рівень європейських стандартів у питаннях демократії, прав людини, умов життя, політичної культури. І коли ми побудуємо Європу в Україні, Україна стане членом Європейського Союзу. 

В основу дружніх відносин із Росією та іншими країнами СНД покладемо потенціал існуючої кооперації та взаємовигідного економічного співробітництва. 

Відносини з усіма країнами будуть будуватися прагматично на пріоритеті національних інтересів з суттєвим збільшенням конкурентоспроможності України на світовій арені. 

Кардинально змінимо позицію України у світовому поділі праці. Ми станемо країною високих технологій та наукоємної продукції. 

Приєднання України до будь-яких систем колективної безпеки вирішуватиметься лише на референдумі. 

СУЧАСНА ПРОФЕСІЙНА АРМІЯ - ГАРАНТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 

Як Верховний головнокомандувач я сприятиму підвищенню авторитету військової служби та поваги до людей у погонах. 

Ми виділимо достатні матеріально-технічні і фінансові ресурси для зміцнення боєздатності армії, соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей. 

Армія стане професійною, сформованою на контрактних засадах, строковий призов в армію буде скасовано. 

Сьогодні я в опозиції до олігархії та всіх, хто її представляє. А, отже, в справжній опозиції. Після виборів Президента я готова буду взяти на себе повну відповідальність за країну, за зміцнення її суверенітету, за повагу до нас світового співтовариства, за повагу людей до влади і відповідальність влади перед людьми. За ефективну економіку та розумні закони. За щастя, чесність і справедливість. За успіх України. 

Я стала на цей шлях тому, що люблю Україну. 

Наше покоління чекає складна, але прекрасна робота — своєю невтомною працею збудувати нову Україну, втілити в життя її святу місію. 

Україна понад усе! 

Слава Україні! 

1 Жов 2009, 

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Передвиборна програма

Передвиборна програма Інни Богословської Київ,

 3 грудня 2009,

Передвиборна програма нардепа, кандидата у президенти Інни Богословської.

ДОРОГА ПРАВДИ. РОБОТА, ПОРЯДОК, ВІРА. Рідна моя Україно, шановні співгромадяни! Настав час зосередитись на собі! Час обрати між старим і новим! Якщо Ви хочете ще 5 років жити так, як сьогодні - Ви можете продовжувати вірити в казки від влади. І тоді влада знову буде правити вами, вбивати, ґвалтувати і шалено збагачуватись за Ваш рахунок. Якщо Ви хочете змін на краще - Ви оберете нову владу. Сьогодні саме Ви обираєте. Від Вас залежить майбутнє Вашої родини, нашої країни. Сьогодні вся Україна об'єднана - об'єднана трьома кризами, які вирують і на заході, і на сході. Економічна, політична та морально-психологічна кризи розривають кожну сім'ю і країну в цілому. Що робити, щоб вийти з кризи? Про це програма нового президента України. РОБОТА Україна стане країною-виробником. Весь світ впізнаватиме та цінуватиме марку «Made in Ukraine». Для цього буде зроблено: В ПРОМИСЛОВОСТІ, СЕРЕДНЬОМУ ТА МАЛОМУ БІЗНЕСІ: 1. Ми будемо виробляти все, що можна та завозити за імпортом лише ті товари, які не можуть бути якісно виготовлені в Україні. 2. Система державних замовлень, в тому числі - для модернізації залізниці, автошляхів, паливно-енергетичного комплексу, електроенергетики, суднобудівництва, генної інженерії, інформатизації, модернізації інженерних мереж, - забезпечить виробництво на тисячах промислових підприємств. 3. Ми зменшимо вдвічі на 5 років всі податки для підприємств легкої промисловості. 4. Ми звільнимо на 2 роки від податків суми, які підприємство направляє на закупівлю нового обладнання, устаткування, в тому числі з метою енергозбереження та захисту екології. 5. Ми введемо поняття сімейного мікробізнесу, який буде повністю звільнений від податків протягом 3 років. 6. Буде підвищено обсяг реалізації для малого бізнесу до еквіваленту 1 млн. євро на рік. В СІЛЬСКОМУ ГОСПОДАРСТВІ 1.Ми станемо головними світовими гравцями на зерновому та продовольчому ринках. Для цього ми створимо Зерновий Союз з Росією та Казахстаном і будемо мати 30% світового виробництва зерна та муки. Це - запорука твердих цін, багатства селянина та забезпечення населення якісними харчами. 2.Створення зернового союзу буде сприяти надходженню інвестицій в розвиток зернового виробництва, створення нової агропромислової інфраструктури. В свою чергу розквітнуть тваринництво, садівництво та овочівництво. 3. Ми створимо державний інститут чорнозему, який займеться науковим забезпеченням використання українських чорноземів. 4. Держава буде дотувати та підтримувати як великі аграрні підприємства, так і маленькі домашні господарства. 5. Ми рішуче закриємо український ринок для неякісних іноземних продуктів, в тому числі генномодифікованої продукції. В ІНВЕСТИЦІЙНІЙ ПОЛІТИЦІ 1. Буде змінено політику залучення іноземних інвестицій: іноземний інвестор, який хоче мати прибуток від України, зможе працювати тільки за умови створення спільного підприємства з Українським партнером. З свого боку, держава гарантуватиме стабільність законодавства. 2.Право власності в Україні буде твердо захищено державою. 3. Інвестиції у високі технології та визначені державою пріоритетні напрямки наукових досліджень будуть стимулюватись державою. В ФІНАНСАХ ТА ВАЛЮТНІЙ ПОЛІТИЦІ 1.Держава на 3 роки: реструктуризує заборгованість банків та дозволить боржникам сплачувати лише тіло боргу. Реалізація застави буде закривати для боржника повну суму боргу та дозволить банку списати борг без впливу на фінансовий результат. 2.Ми будемо твердо відходити від доларизації української економіки. 3.Курс гривні відносно основних валют буде прогнозованим за рахунок переходу на принцип «валютного кошика», який буде складений з долара, євро, російського рубля та однієї з азійських валют. В ПОДАТКОВІЙ ТА РЕГУЛЯТОРНІЙ ПОЛІТИЦІ 1.Ми проведемо радикальну дерегуляцію бізнесу. Дозвільна система буде замінена на систему заявок та страхування ризиків. Чиновник буде позбавлений можливості втручатись в діяльність суб'єктів господарювання. 2.Ми відмовимось від податку на додану вартість та перейдемо на податок з продажу. 3. Вдвічі буде зменшено кількість податків і обов'язкових платежів. Буде введено єдиний соціальний внесок та зменшена сума соціальних нарахувань. П О Р Я Д О К В ЗАРОБІТНИХ ПЛАТАХ, ПЕНСІЯХ, ЦІНАХ ТА ТАРИФАХ 1. Буде наведено порядок в державних заробітних платах і пенсіях. Їх максимальний розмір не буде перевищувати мінімальний розмір більш, ніж у 20 разів. Пенсії будуть нараховуватись справедливо. 2. Разом із зростанням виробництва та підвищенням продуктивності праці будуть зростати заробітні плати і пенсії. 3.Безпідставне зростання цін на товари, послуги і тарифи буде зупинено. 4.Контроль за цінами буде здійснено через жорстку боротьбу із змовами і недобросовісною конкуренцією з боку АМК. 5.Тарифи буде переглянуто та впорядковано. Модернізація мереж буде проведена за рахунок спеціальних цільових державних коштів, а не коштів платників. В ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ: 1.Більшість населених пунктів, житлових та господарчих приміщень в Україні не відповідають елементарним побутовим вимогам ХХ1 століття. Це - національний сором. Ми реалізуємо Національну програму «Модернізація ЖКХ». 2.За 4 роки всі населені пункти в країні будуть забезпечені водою, каналізацією, світом та теплом. В БЮДЖЕТАХ 1.Для повного контролю за надходженням та використанням державних грошей будуть запроваджені публічні електронні бюджети. Тільки за рахунок боротьби з грабежем з бюджетів ми зекономимо до 40% витрат. 2.Державні закупівлі за бюджетні гроші будуть здійснюватись виключно за законом, в електронному вигляді та під громадським контролем. В МЕДИЦИНІ 1.За 5 років буде побудовано 9 сучасних діагностичних центрів, які забезпечать ранню діагностику для всіх верств населення по всій Україні. 2. Реалізація Національної програми «Здоров'я нації» значно підвищить заробітні плати, соціальні преференції медиків та престиж професії. 3.За 4 роки буде проведено масове переоснащення медичних закладів. 4. Буде подолано епідемію туберкульозу. В ОСВІТІ 1.Відмовимось від бездумного копіювання Болонських стандартів. Нова система освіти поєднає класичну базову методологію з новітніми стандартами. 2.Надамо автономію університетам та введемо жорсткий контроль за якістю освіти з боку Вузу, студентів та держави. 3.Повернемось до 10-річної освіти в середній школі. Повернемо в школу лікаря та медсестру. Запровадимо міністерство дошкільної, середньої та професійно-технічної освіти. 4.Розробимо та реалізуємо Національну програму «Освіта», що забезпечить високий рівень оплати праці вчителя та педагога, поверне повагу до професії та залучить до освіти високоякісних фахівців. В ПРАВООХОРОНИХ ОРГАНАХ ТА АРМІЇ 1.Ми поборемо корупцію у правоохоронних органах. Призначимо на посади керівників професіоналів, які пройшли всі службові сходинки та мають авторитет серед правоохоронців. 2. Проведемо повну атестацію працівників МВД, прокуратури, СБУ, судів. Підтримаємо грошима, посадами та моральним заохоченням професіоналів та одночасно позбавимося від кумів, сватів, перевертнів у погонах, які знищують авторитет правоохоронця. 3.Створимо жорстку систему відповідальності за злочини і правопорушення, за якої всі будуть відповідати перед законом на рівних. 4. За 5 років українська армія буде професійною. 5. Ми проведемо докорінну департизацію правоохоронних органів, судів та армії. В БЮРОКРАТІЇ ТА ПОЛІТИЧНІЙ СИСТЕМІ 1.Кількість чиновників буде скорочено вдвічі, проведено повну атестацію державних службовців на професійну та моральну відповідність посаді. 2.Буде проведено реформу державної служби. Міністр як політична фігура буде визначати політику міністерства, а державні секретарі - забезпечувати професійну і деполітизовану роботу державних службовців. 3.Українські корумповані чиновники стали новим класом, засобами виробництва якого є ручка і папір. За один підпис на ньому чиновник отримує стільки, скільки заробляє невеличке місто за рік. З цим покінчимо! 4. Виборчу систему буде змінено: повернемо мажоритарну систему виборів до місцевих влад та змішану систему 50 на 50 до ВРУ та парламенту АРК. 5.Депутатську недоторканість буде радикально обмежено, а право відклику депутата виборцями буде гарантовано законом. В ЗОВНІШНІЙ ПОЛІТИЦІ 1.Ми здобудемо міжнародне визнання нейтралітету України та надання гарантій безпеки країни від зовнішніх загроз. Україна стане Швейцарією ХХ1 століття. 2. Стратегічними партнерами нейтральної України будуть: Євросоюз, Китай, Індія, Бразилія, Японія, США. 3.Наш особливий партнер - Росія. Це зумовлено цивілізаційними, історичними, культурними та родовими зв'язками наших народів і країн. 4.Україна виступить з «Київською ініціативою» щодо проведення в Києві переговорів світового товариства відносно нового світового порядку, гарантій безпеки, принципів встановлення суверенітету та скорочення озброєнь. У МОВНІЙ ПОЛІТИЦІ 1.Державною мовою України є і буде українська як мова національного самовизначення. 2.Російська мова буде офіційною. Держава забезпечить право громадян користуватись російською мовою в освіті, культурі, медицині, спілкуванні з державними установами та інше. Нею можуть користуватись в будь-яких умовах всі, хто вважає це за потрібне. 3.Решта мов національних меншин будуть захищені в Україні в повній мірі та у відповідності до Міжнародної «Хартії регіональних мов та мов національних меншин», ратифікованої Україною. 4.Ми переглянемо державні освітні стандарти та методику навчання англійської мови як мови міжнародного спілкування. У МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННІ 1. Місцевим органам буде повернуто всі узурповані центром функції. 2. Ми проведемо децентралізацію влади та передамо місцевим громадам всі повноваження та ресурси, необхідні для забезпечення їх життєдіяльності. 3. Всі місцеві влади будуть формувати виконкоми, визначати бюджети та розпоряджатися ними. 4. Автономія Криму буде наповнена справжнім змістом та забезпечена ресурсами. В МОЛОДІЖНІЙ ПОЛІТИЦІ 1.За 5 років в кожній області буде побудовано сучасний Молодіжний Дім - центр інформатизації та культури для молоді. 2. Держава забезпечить пільгове кредитування працюючих молодих сімей, роботу Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву буде відновлено. 3. Ми забезпечимо безоплатність дитячих клубів та спортивних шкіл. 4. Буде реалізовано Національну програму обміну учнями та студентами між різними регіонами України. В І Р А Віра, надія та любов рятують будь-яку людину у важкі години. Ми разом повернемо духовність в суспільне життя та віру кожного в себе і в Україну. Господь дав нам чудову та родючу землю. Наше завдання - жити і працювати на цій землі гідно і красиво. 1. В Україні багато релігійних людей. Завдання влади - забезпечити церкві умови для служіння, а віруючим - можливість прийти до віри. 2.Влада не буде втручатись у справи церкви. 3.Турбуючись про духовне виховання майбутніх поколінь, ми забезпечимо вивчення в школах і вищих навчальних закладах історії релігій та основ теології. 4.Віра в майбутнє прямо залежить від інформованості людини. За 5 років ми зробимо Інтернет досяжним для абсолютної більшості населення України. 5. Ми допоможемо українським телеканалам бути цікавими та змістовним за рахунок розміщення на державних та приватних ЗМІ державних замовлень на виробництво документальних, наукових та культурних програм. 6.Для розвитку власного кіно та театру ми створимо спеціальний фонд фінансування кіно- та театрального мистецтва, в тому числі - молодіжного та експериментального. Ми не будемо шукати ворогів в минулому. Але ми змусимо жити за правилами та законом всіх без виключення з того моменту, як в Україну прийде нова влада. Ми подолаємо неправду та руйнацію! «Колишні» вже накоїли біди. Обирайте нове майбутнє! Ми станемо на дорогу Правди. Тільки Робота, Порядок та Віра виведуть Україну з кризи і принесуть достаток і гідність кожному українцю. З повагою до кожного та любов'ю до України, Інна Богословська.

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Новий курс Яценюка

Передвиборча програма Арсенія Яценюка 

 

Передвиборча програма лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка "Новий курс".

 

 

НОВИЙ КУРС

 

 Ми дійшли до межі. 

 Претендент на посаду Президента України зобов'язаний змістовно відповісти на питання: «Як врятувати країну?»

 Моя політична платформа дає відповідь на це головне й принципове питання. Останні десятиліття в нас панує процес деградації країни, інститутів держави та самого життя громадян. Це необхідно рішуче зупинити.

 

Україні конче потрібен Новий Курс – курс модернізації та розвитку.

 Вся діяльність державного апарату, уряду, місцевої та регіональної влади має бути підпорядкована цілям загальної та інтенсивної модернізації нашої країни. Це завдання для всіх нас – громадян України. Альтернативи модернізації не існує.

Модернізацію і розвиток можна забезпечити, якщо поставити перед країною принаймні чотири цілі:

 

1. Країні необхідна нова індустріалізація. Йдеться про сучасну промислову революцію. За десять років ми зобов'язані створити нову господарську основу нашої країни. Безумовний пріоритет – будівництво заводів, енергетичних комплексів, інфраструктури: доріг, магістралей, портів та аеропортів. У нас є майбутнє лише як у країни з високорозвиненою індустрією.

 

2. Потрібен прискорений розвиток українського сільського господарства. У село необхідно повернути промисловий спосіб організації виробництва. Великотоварне сільське господарство, організоване в систему повного циклу від лану й ферми до кінцевого споживача – як вітчизняного, так і закордонного. Наша країна повинна стати світовим гравцем на ринку продовольства.

 

3. Найважливіша мета держави – забезпечити відтворення і зростання здорового і високоосвіченого населення своєї країни. Якщо держава цього не забезпечує, то громадяни просто не бачать сенсу в її існуванні. Адже питання здоров’я, освіченості й культури нації – не місце для отримання прибутків. Бюджетну медицину і бюджетну освіту потрібно спроектувати наново. Вони будуть більш конкурентоздатними порівняно з приватними послугами у цій сфері.

 

 4. У сучасному світі реальний суверенітет мають лише країни, здатні захистити себе й свою територіальну цілісність. Жодні союзи не гарантують нам безпеку без боєздатної сучасної армії. Її необхідно заново спроектувати і побудувати.

 Нам треба перейти на проектний режим управління країною. Необхідно концентрувати всі ресурси для ефективного досягнення конкретних результатів за максимально короткий термін. Часу не залишилося.

Держава повинна взяти на себе ініціативу й відповідальність за модернізацію країни. Досягнення цих цілей вимагає безумовного знищення корупції.

 Корупція закорінена в політичній системі, що продукує та обслуговує кланово-олігархічний лад. Після виборів Президента необхідно негайно обрати нову Верховну Раду та місцеві органи влади. Ці вибори мають відбуватися на основі нового закону.

Партійний виборчий список повинен бути відкритим і закріплювати конкретних партійних кандидатів у депутати за конкретними виборчими округами. Українці повинні знати, кого саме вони обирають до парламенту, який потім формує уряд і всю виконавчу владу в країні.

Право змінювати Конституцію необхідно закріпити виключно за народом, будь-які зміни повинні прийматися тільки через загальнонаціональний референдум.

 Повноваження, відповідальність та доходи місцевої влади мають бути суттєво підсилені.

Покарання за корупцію має стати суворим і головне – невідворотним.

 Великий капітал узурпував владу в країні й відсторонив від неї народ.

 Держава перестала бути інститутом влади народу. Життя більшості українців зведено до нелюдського стану.

 Нам потрібен новий тип держави, вільної від панування капіталу над нею.

Влада в такій державі не буде ґрунтуватися на страху, зокрема на страху перед бідністю, хворобами, безпорадністю.

 Нова українська держава має реалізувати принципи соціальної справедливості та високий рівень соціальних гарантій.

Держава повинна повернутися в економічне і господарське життя країни не лише як регулятор.

 Доходи від надприбуткових галузей і стратегічних підприємств мають належати державі. Це дозволить надати дійсну свободу для розвитку приватної ініціативи у сфері малого й середнього бізнесу, радикально знизити податкове і адміністративне навантаження на підприємців і роботодавців. Держава має забезпечити ефективну співучасть у процесі модернізації країни для українського приватного бізнесу.

 Нова українська держава має реалізувати в країні не тільки права людини, а й головне право – бути Людиною. По-перше, це держава, вільна від нічим не обмеженого свавілля мізерної меншості за рахунок повного безправ'я переважної більшості громадян. По-друге, це держава, в якій люди не бояться, що їхня родина безпосередньо зіткнеться з наркоманією, проституцією, шахрайством, бандитизмом та вбивствами.

Тільки держава, що забезпечує таке право бути Людиною, може розраховувати на справжній правопорядок у країні.

 Тільки такій державі й такій владі добровільно і свідомо підкорятимуться громадяни. Такої держави народ не буде боятися. Якщо ми хочемо вижити і зберегтися в історії як народ і як країна, для нас не існує альтернативи модернізації держави.

 Якщо наша держава не забезпечить право бути Людиною для наших громадян у нашій країні, то вони цілком обґрунтовано прагнутимуть стати громадянами інших держав або запрошуватимуть інші держави керувати нашою країною.

 У цьому – основна проблема України, яка постійно прагне кудись вступити.

Нам потрібно навчитися самим приєднувати, а не лише приєднуватися. Необхідність проведення загальної модернізації – не унікальна характеристика нашої держави.

 Такі самі проблеми є і в інших країн Східноєвропейського простору: Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Молдови, Росії. Україні як суверенній державі необхідно взяти на себе ініціативу й відповідальність за нову інтеграцію.

Київ має повернути собі роль центру та лідера східноєвропейської цивілізації.

 

Як основу для інтеграції ми повинні запропонувати новий Східноєвропейський проект, який на старті включатиме чотири спільні політики:

 

 1. Спільна політика у сфері енергетики та енергетичної безпеки.

 

 2. Спільна політика у сфері транспорту та зв'язку.

 

3. Спільна політика у сфері виробництва продовольства і участі на світових продовольчих ринках.

 

 4. Спільний розвиток науки, індустрії високих технологій, авіаційної й космічної галузей.

 Спільна політика у сфері модернізації військової промисловості та участі на світових ринках озброєнь. Країни Східної Європи мають бути об'єднані не організаційними й адміністративними формами, а загальними цілями і спільною діяльністю. Київ може й повинен стати автором і лідером Східноєвропейського проекту інтеграції.

Надзвичайно важливий для нас проект, ініціатором та співавтором якого може і повинна стати Україна, – це проект Великої Європи.

 

Українці, росіяни, білоруси протягом століть розширювали межі європейської цивілізації на Схід, до Тихого океану і Середньої Азії. Повоєнний двополярний світ і холодна війна розділили Європу на Східну і Західну. Цей розкол зберігається досі й проходить сьогодні нашою країною, розділяючи її на східну й західну частини.

 

 Тільки вирішивши проблему розколу Європи, ми зможемо вирішити проблему розколу України.

 

 Сучасний світ входить в епоху багатополярності й конкуренції континентів. Якщо ми, європейці, не хочемо програти в цій глобальній конкуренції, то ми просто зобов'язані сформувати єдиний простір Великої Європи від Атлантики до Тихого океану. Адже Європа не обмежується кордонами Європейського Союзу.

 

Україна, як і багато інших країн, які не входять до ЄС, історично, культурно, цивілізаційно є Європою. Усім нам, європейцям західним та східним, життєво необхідний спільний простір рівноправних стосунків між країнами, загальноєвропейських гуманістичних цінностей, сформованих християнством і європейською філософією.

 

 Ми, європейці, повинні створювати нову континентальну єдність без внутрішніх бар'єрів, без воєн, конфліктів і протистоянь. Нам потрібна Велика Європа як простір вільного пересування людей, товарів та послуг; простір політичного діалогу та спільних економічних проектів.

 

Велика Європа повинна прагнути якомога більшої взаємозалежності європейських країн. У цьому справжня та дієва запорука спільної європейської безпеки. Ініціювати будівництво Великої Європи, стати одним із лідерів цього процесу повинна Україна. У цьому я бачу її геополітичну та історичну місію. Україна, як член великої загальноєвропейської сім’ї, буде розбудовувати партнерські стосунки з іншими впливовими центрами сучасного світу, зокрема США та Китаєм.

 

 Розвиваючи інтеграційні процеси в Східноєвропейському проекті та ініціюючи проект Великої Європи, нам необхідно забезпечити розвиток національної української культури і державної української мови. Спеціальним предметом турботи держави має стати український кінематограф, театр, література, мистецтво.

 

 Гарантією існування та поступового розвитку української мови як єдиної державної має бути відсутність та неприпустимість будь-якої дискримінації російськомовних та іншомовних громадян України. Вільне використання рідної мови є природнім правом людини, що гарантується державою.

 Багатонаціональність та багатокультурність України є нашим найважливішим ресурсом, силою, а не вадою.

 

 Конституційний обов'язок Президента України полягає в тому, щоб забезпечити рівність усіх громадян перед законом, свободу слова, свободу віросповідання, невтручання держави у справи церкви. На посаді Президента України я гарантую відсутність дискримінації громадян за національною та конфесійною ознакою.

Будь-яким спробам такої дискримінації буде жорстко даватися відсіч на підставі закону.

Президент України – це й Верховний Головнокомандувач Збройних Сил. Новий Президент виконає свій священний обов'язок – захистить суверенітет, територіальну цілісність і безпеку країни.

Україні й українцям дуже важливо, конче необхідно, позбутися комплексу меншовартості.

 

Ми – спадкоємці тисячолітньої державності Великої Київської Русі, світового історичного центру християнства, батьківщини східної гілки європейської цивілізації.

 

У нас велике минуле в загальноєвропейській історії, і я вірю – ми сформуємо наше велике майбутнє.

 

Для цього сьогодні потрібно одне – врятувати країну і стати на Новий Курс.

 

 Ми це зробимо!

b><�� ax�6 sn le='font-size:13.5pt; color:black'>. Забезпечу переозброєння армії сучасними видами озброєння, використовуючи вітчизняні розробки, високі технології і виробничі потужності оборонного комплексу країни. Українська бронетехніка, військово-транспортна авіація, ракетні комплекси забезпечать високу боєготовність збройних сил. В першочерговому порядку будуть забезпечені житлом безквартирні офіцери. Запроваджу порядок отримання молодими офіцерами житла протягом першого року служби. 7. ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА: ВІДКРИТІСТЬ І ДОБРОСУСІДСТВО Головним завданням національної зовнішньої політики вважаю збереження позаблокового статусу України.

 

 Враховуючи сучасні геополітичні реалії, переконаний у тому, що позаблоковий статус України є ключовим елементом національної безпеки, гарантом піднесення її міжнародного впливу і авторитету.

 Відновлю дружні та взаємовигідні відносини з Російською Федерацією, країнами СНД, забезпечу стратегічне партнерство зі США, ЄС, країнами „великої двадцятки”. * * * Забезпечу вдосконалення механізмів державної влади, зміцнення засад парламентаризму і демократії, реформування системи правосуддя.

Продовжу рішучу боротьбу з корупцією та тіньовою економічною діяльністю.

 Прагнучи до суспільного прогресу, й надалі захищатиму конституційне право громадян на вільне вираження своїх поглядів і переконань. УКРАЇНА ПОСЯДЕ ГІДНЕ МІСЦЕ У СВІТОВОМУ СПІВТОВАРИСТВІ. ОБ’ЄДНАВШИ НАШІ СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ, МИ ПОБУДУЄМО НОВУ - УСПІШНУ ТА ЗАМОЖНУ УКРАЇНУ! УКРАЇНУ ДЛЯ ЛЮДИНИ, УКРАЇНУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!


Більше читайте тут: http://tsn.ua/vybory/programy/peredviborcha-programa-viktora-yanukovicha.html

 

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Програма В.Януковича

Виборча програма лідера Партії регіонів,

кандидата у президенти Віктора Януковича.

 

БЕЗДАРНА І НЕПРОФЕСІЙНА ВЛАДА ДОВЕЛА КРАЇНУ ДО РУЇНИ Сьогодні Україна знаходиться на порозі нових випробувань, у вирі масштабних світових викликів, які потребують максимальної концентрації наших спільних зусиль, консолідації всього суспільства. Вкрай складні реалії вимагають від вищого керівництва країни оперативного та ефективного реагування, виважених, скоординованих дій, спрямованих на подолання кризових явищ.

 

КОЖНОМУ ЗРОЗУМІЛО, ЩО СЬОГОДНІШНІ КЕРІВНИКИ КРАЇНИ НЕ СПРОМОЖНІ ВИКОНАТИ ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ, використати надані їм повноваження на користь держави та людини.

 

У запалі взаємних сварок та звинувачень ВОНИ ЗАБУЛИ ПРО ДЕРЖАВУ, ДОВЕЛИ КРАЇНУ ДО БАНКРУТСТВА, ПОЛІТИЧНОЇ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ РУЇНИ, принесли в жертву своїм особистим амбіціям майбутнє України, добробут її громадян.

 

ЗМІНА ВЛАДИ – ПЕРШИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО ОНОВЛЕНОЇ КРАЇНИ Вірю в те, що народ України дасть свою категоричну оцінку всій помаранчевій владі, цим бездарним політиканам, через вибори ОЧИСТИТЬ УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ ВІД ПОПУЛІСТІВ, ПОЛІТИЧНИХ АВАНТЮРИСТІВ ТА КОРУПЦІОНЕРІВ.

 

Впевнений, що у цей складний час народ України довірить мені відповідальну справу подолання катастрофічних наслідків їх злочинного правління.

Я готовий використати свій багаторічний досвід та знання на благо людей і країни. За роки своєї роботи на різних посадах, під час перебування при владі й в опозиції я сформував монолітну та відповідальну команду однодумців, команду висококласних фахівців, які без зайвої політичної метушні та гучних заяв досягають поставлених цілей, отримують позитивний результат.

Я І МОЯ КОМАНДА НЕ ВИТРАЧАЄМО ЧАС НА ПУСТОПОРОЖНІ РОЗМОВИ ТА САМОВИХВАЛЯННЯ. ЗДАВНА ЗВИКЛИ ПЕРЕКОНУВАТИ У СВОЇЙ ПРАВОТІ НЕ СОЛОДКИМИ ОБІЦЯНКАМИ, А РЕАЛЬНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ. РЕФОРМИ – ШЛЯХ ДО СВІТОВОГО ВИЗНАННЯ

 Після рішучого подолання наслідків кризи, спричиненої непрофесіоналізмом помаранчевої влади, буде створено необхідні умови для системного оновлення суспільних відносин, підвищення дієвості державної влади, забезпечення прогресивного розвитку держави, гідного рівня життя її громадян. Мої програмні положення передбачають проведення СИСТЕМНИХ РЕФОРМ, кардинальних змін у житті суспільства, які будуть уособлювати наші спільні кроки до світового визнання.

 

 1. СИЛЬНА ЕКОНОМІКА – УСПІШНА КРАЇНА УКРАЇНА ПОВИННА ЗА 10 РОКІВ УВІЙТИ ДО 20 НАЙБІЛЬШ ЕКОНОМІЧНО РОЗВИНЕНИХ КРАЇН СВІТУ.

Стрижневим питанням динамічних перетворень стане застосування вже апробованої нами дієвої ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ РОЗВИТКУ.

 Національна економіка потребує масштабного залучення нових ідей, сучасних технологій та достатніх фінансових ресурсів. Першочерговим завданням найближчих років є масштабна модернізація національного виробництва, впровадження енергозбереження, зростання продуктивності праці, зміцнення конкурентних позицій вітчизняного виробника на зовнішніх товарних ринках.

 Починаючи з 2010 року, гарантую щорічне зростання ВВП, збільшення частки інноваційно активних підприємств, збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну до 50 млрд. дол. США у 2014 році.   Стійке економічне зростання сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення, зростанню заробітної плати, забезпеченню цінової та валютно-курсової стабільності. Узгоджена державна антиінфляційна політика дозволить забезпечити значне зниження темпів інфляції, починаючи з 2010 року.

Забезпечу пріоритетність стимулювання підприємств малого і середнього бізнесу шляхом надання доступу до кредитних ресурсів, зменшення податкового навантаження, у тому числі значне зниження податкових платежів для підприємств, які створюють нові робочі місця. Малий та середній бізнес потребують не лише уваги, а й захисту з боку держави.

Доб'юся прийняття нового Податкового кодексу, зроблю Україну найбільш інвестиційно привабливою у Східній Європі: •податкові канікули для малого бізнесу на 5 років; •зниження ПДВ до 17% з 2011 року; •зниження податку на прибуток до 19% з 2011 року, з наступним щорічним зниженням на 1% до 16%.

Забезпечу реалізацію національної програми відродження українського села: •юридичну гарантію захисту земельних паїв; •своєчасну виплату державних дотацій вітчизняним сільгоспвиробникам; •компенсацію процентів за кредитами інвесторам сільгосппроектів.

 Створю пільгові умови для залучення інвестицій у розвиток соціальної інфраструктури сільської місцевості, газифікацію сільських населених пунктів, будівництво автошляхів, медичних і освітніх закладів – забезпечу високий рівень соціальних стандартів для кожного громадянина України незалежно від його місця проживання.

Динамічний розвиток економіки, збільшення надходжень до Державного бюджету України нададуть необхідні ресурсні можливості для запровадження ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, якісного піднесення життєвого рівня громадян України.

 

 2. ВІД СОЦІАЛЬНОЇ НЕЗАХИЩЕНОСТІ – ДО ДЕРЖАВНИХ ГАРАНТІЙ!

 

Держава повинна стати надійним гарантом гідного рівня життя своїх громадян.

 

Я і моя команда наповнимо реальним змістом проголошений у Конституції України фундаментальний принцип визнання людини найвищою соціальною цінністю, пріоритетності її конституційних прав, свобод і законних інтересів.

 Запроваджу принципово нову державну стратегію надання соціальних гарантій громадянам упродовж усього життя.

 Забезпечу формування на законодавчому рівні та гарантування цінової стабільності і доступності для кожної людини:

•державного «антикризового» продовольчого кошика – переліку продуктів харчування, захищених державою від цінових коливань (хліб, овочі, олія, молочні продукти, цукор, круп’яні вироби);

 •державного «антикризового» медичного кошика – переліку життєво важливих лікарських засобів та медичних послуг (якісна швидка медична допомога, життєво важливі медичні препарати).

 

 2.1 Майбутнє народжується в родині

 

МОЯ МЕТА – П’ЯТДЕСЯТ МІЛЬЙОНІВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ВЖЕ У 2020 РОЦІ.

Кожна дитина повинна мати родину.

 Гарантую системну і довгострокову підтримку української родини. Вже з 2011 року при народженні першої дитини українська родина отримає 25 тис. грн., другої – 50 тис. грн., третьої та кожної наступної дитини – по 100 тис. грн.

 Гарантую щомісячні соціальні виплати на кожну дитину: при досягненні нею 3-річного віку і до 13 років родина отримуватиме щомісячно по 250 грн., а з 13 до 18 років – по 500 грн.

Кожній дитині – гарантоване місце у дитячому садку.

 Кардинальна зміна ЯКОСТІ ТА ТРИВАЛОСТІ ЖИТТЯ, всієї демографічної ситуації надасть можливість відновити людський потенціал країни.

Трудові мігранти зможуть повернутися до своїх родин.

 

2.2 Освіта – гідна інвестиція в майбутнє!

 

На законодавчому рівні гарантую збільшення кількості бюджетних місць у державних вищих навчальних закладах до 75 %.

Створю належні умови для нарощування освітнього потенціалу України, забезпечення широкого доступу талановитої молоді до нових знань незалежно від місця проживання, майнового стану та фінансових можливостей батьків.

Протягом 10 років принаймні 3 українські університети повинні увійти до світового рейтингу 500 найкращих вищих навчальних закладів. Насамперед буде забезпечено: •відмову від системи обов’язкового зовнішнього оцінювання для вступу до вищих навчальних закладів; •надання можливості випускникам, які закінчили школу до 2009 року, вступати до ВНЗ за шкільними атестатами; •зменшення показника наповнюваності шкільних класів, що збереже 2000 сільських шкіл.

 

 2.3 Доступне житло

 

Серед пріоритетних напрямків моєї діяльності - збільшення житлового фонду України, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН ДОСТУПНИМ ЖИТЛОМ. Створю умови для відродження іпотечного кредитування з фіксованою ставкою не більше 7 % на рік. Держава повинна сформувати потужне замовлення на будівництво соціального житла. За 10 років буде збудовано 1 млн. квартир для молоді, працівників бюджетної сфери, малозабезпечених сімей, людей з обмеженими фізичними можливостями. 2.4 Державна пенсія: гарантоване повноцінне життя

Гарантую: •встановлення мінімальних розмірів пенсій, які забезпечуватимуть базові потреби кожної людини: житло, їжа, лікування; •підвищення соціальних стандартів для задоволення культурних потреб і можливості придбання товарів довгострокового споживання; •створення умов для повноцінного відпочинку і туризму; •захист прав працюючих пенсіонерів; •відміну пільг при нарахуванні пенсій для високопосадовців.

 

3. ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ – ВПЕВНЕНЕ МАЙБУТНЄ

 

Забезпечу поетапне збільшення обсягів бюджетного фінансування системи охорони здоров’я до загальноєвропейського рівня (10% ВВП). Раз і назавжди викореню започатковану владою ганебну практику поборів з хворих за отримання медичних послуг.

 Посилю державний контроль за якістю медичних послуг та препаратів. Захищу громадян від цінових стрибків на ринку лікарських засобів.

Гарантую якісну безкоштовну екстрену медичну допомогу. Інститут сімейного лікаря стане основою сучасної системи медичної допомоги.

 

 

 4. ВІД ВЛАДИ ЧИНОВНИКІВ - ДО ВЛАДИ НАРОДУ!

 

Місцеве самоврядування повинно стати надійним та міцним фундаментом народовладдя. Принципово важливе розширення повноважень місцевих рад, максимальне усунення бюрократичного апарату від вирішення питань розвитку територіальних громад.

 Виступаю за децентралізацію влади, реформування міжбюджетних відносин на користь місцевого самоврядування.

 

 

5. ДВІ МОВИ – ОДНА КРАЇНА!

 

Прагну реального утвердження в Україні європейських стандартів демократії, неухильного забезпечення прав і свобод людини. Виступаю за надання російській мові статусу другої державної.

Я - послідовний прихильник цивілізованого вирішення цього питання, здійснення збалансованої державної мовної політики, яка адекватно реагує на мовні потреби суспільства, відповідає загальновизнаним нормам міжнародного права, Європейській хартії регіональних мов або мов меншин. ‘

 

6. СУЧАСНА АРМІЯ - БЕЗПЕКА КРАЇНИ

 

Гарантую перехід на контрактну армію з 2011 року. Забезпечу переозброєння армії сучасними видами озброєння, використовуючи вітчизняні розробки, високі технології і виробничі потужності оборонного комплексу країни. Українська бронетехніка, військово-транспортна авіація, ракетні комплекси забезпечать високу боєготовність збройних сил. В першочерговому порядку будуть забезпечені житлом безквартирні офіцери. Запроваджу порядок отримання молодими офіцерами житла протягом першого року служби. 7. ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА: ВІДКРИТІСТЬ І ДОБРОСУСІДСТВО Головним завданням національної зовнішньої політики вважаю збереження позаблокового статусу України.

 Враховуючи сучасні геополітичні реалії, переконаний у тому, що позаблоковий статус України є ключовим елементом національної безпеки, гарантом піднесення її міжнародного впливу і авторитету.

 Відновлю дружні та взаємовигідні відносини з Російською Федерацією, країнами СНД, забезпечу стратегічне партнерство зі США, ЄС, країнами „великої двадцятки”. * * * Забезпечу вдосконалення механізмів державної влади, зміцнення засад парламентаризму і демократії, реформування системи правосуддя.

Продовжу рішучу боротьбу з корупцією та тіньовою економічною діяльністю.

 Прагнучи до суспільного прогресу, й надалі захищатиму конституційне право громадян на вільне вираження своїх поглядів і переконань. УКРАЇНА ПОСЯДЕ ГІДНЕ МІСЦЕ У СВІТОВОМУ СПІВТОВАРИСТВІ. ОБ’ЄДНАВШИ НАШІ СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ, МИ ПОБУДУЄМО НОВУ - УСПІШНУ ТА ЗАМОЖНУ УКРАЇНУ! УКРАЇНУ ДЛЯ ЛЮДИНИ, УКРАЇНУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!


Більше читайте тут: http://tsn.ua/vybory/programy/peredviborcha-programa-viktora-yanukovicha.html

 

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Текст програми в газеті "Хрещатик"

http://www.kreschatic.kiev.ua/file/2471.pdf

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Для держслужбовців влаштували конкурс

 

Для держслужбовців влаштували конкурс

 

Переможці в номінаціях “Кращий спеціаліст” і “Кращий керівник” отримали грошові винагородиУ середу в столиці урочисто відзначили День державної служби. Цього дня у Київському національному академічному театрі оперети підбили підсумки традиційного конкурсу "Кращий державний службовець". Переможців відзначили грошовими преміями та дипломами. Учасників конкурсу та гостей урочистого заходу привітав із професійним святом міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов...

 

Для держслужбовців влаштували конкурс Переможці в номінаціях “Кращий спеціаліст” і “Кращий керівник” отримали грошові винагороди.

У середу в столиці урочисто відзначили День державної служби. Цього дня у Київському національному академічному театрі оперети підбили підсумки традиційного конкурсу "Кращий державний службовець". Переможців відзначили грошовими преміями та дипломами. Учасників конкурсу та гостей урочистого заходу привітав із професійним святом міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов.

У середу в концертному залі столичної оперети був повний аншлаг. Публіку на цей раз представляли лише державні службовці. Вони зібралися тут із нагоди відзначення професійного свята та оприлюднення імен переможців другого туру щорічного конкурсу "Кращий державний службовець".

Нинішнього року участь у заході взяли 33 учасники. Кожен із них намагався здобути перемогу в одній із двох номінацій — "Кращий спеціаліст" і "Кращий керівник". Конкурсанти мали показати свої знання законодавства про державну службу та специфіку функціональних повноважень державного органу. Окрім цього, вміти оформити діловий документ, володіти персональним комп'ютером. Журі доволі прискіпливо оцінювало їхню роботу. Вердикту всі учасники очікували з нетерпінням. Після тривалого обговорення з'ясувалося, що "Кращим спеціалістом" серед районних у Києві організацій стала головний спеціаліст Дніпровської РДА Ольга Вовк, яка й посіла перше місце в своїй номінації. У номінації "Кращий фахівець" серед міських організацій перемогла Яна Дудник, головний спеціаліст із питань взаємодії зі ЗМІ та зв'язків із громадськістю КМДА. В іншій номінації — "Кращий керівник" перемогу святкувала Наталія Горбаченко зі Святошинської РДА. Її визнали кращою серед районних у місті організацій.

А серед організацій міста перше місце в цій же номінації виборов Володимир Дейниченко з апарату КМДА.

 Переможцям конкурсу вручили грошові премії. Зокрема за перше місце — 7 тис. грн, за друге — 5 тис. грн, за третє та четверте — 4 тис. грн.

Про те, наскільки такий конкурс важливий для самих представників державної служби, розповів виконувач обов'язків начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Києві Григорій Романюк. "Четвертий рік поспіль ми організовуємо свято для держпрацівників, і це стало вже доброю традицією,— відзначив у своєму виступі Григорій Миколайович.— Конкурс підвищує престиж держслужби, заохочує та стимулює працівників до виконання своїх службових обов'язків на високому професіональному рівні. І результати вже є — це проявлена активність, зацікавленість". З нагоди професійного свята всіх держслужбовців привітав міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов.

Головні переможці другого туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" візьмуть участь у заключному, підсумковому турі, який відбудеться у вересні нинішнього року.

Олена СТУЛЬЄВА "Хрещатик". Фото Бориса КОРПУСЕНКА


 

© Редакцiя газети "Хрещатик".

http://nads.gov.ua/sub/kiev/ua/publication/content/12795.htm?s398224032=b190e861de55ca2eb6bfa2220359c407

 

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. ДейниченкоОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.