Skip to Content

Дейниченко вітає з Першотравнем!

Шановні колеги!

 Від щирого серця вітаю Вас із першотравневими святами.

У ці дні вшановують всіх трудівників, які віддають своє здоровля, час та навіть  життя праці, задля добробуту й благополуччя своєї родини, свого краю, Батьківщини, збільшення статків окремих  українців та  підприємців із закордоних офшорних зон!

Це час весняного оновлення природи, коли земля прокидається від зимової сплячки і все навколо починає квітнути і буяти.

Бажаю, щоб і Ваші життєві сили оновилися, щоб Ваша праця була радісною і приємною, щоб всі починання завершувались успіхом і давали гарні плоди також і персонально для Вас та Ваших сімей!

Хай ці чудові травневі дні додадуть Вам сили, наснаги, оптимізму, впевненості у власних силах. Нехай панує мир та злагода у Ваших оселях, а норма експлуатації для представників найманої праці в Україні  невпинно зменшується!

Нехай не тільки ціни, але і заробітна плата українців  підніметься до європейського чи американського рівня, а рівень ВВП в Україні зростає як у відсталому комуністичному Китаї!

Нехай права трудівників ще активніше захищають українські залежні та незалежні профспілки, а вимоги пролетаріату (тих, хто нічого не має, крім дітей) задовольняються міністрами-капіталістами, олігархами (власниками заводів, фабрик, літаків, яхт, газет і телеканалів інтернету, інститутів кишенькової соціології ). простими народними депутатами та сільськими багатіями-поміщиками (орендарями сільськогосподарської землі, яка по закону не продається) - чисто добровільно, згідно до Божих заповідей, які вони вислуховують в церквах, коли ставлять там свічки, без застосування демонстрацій, страйків, а також  відомої зброї пролетаріату - булижника.

Нехай само собою запанує класовий мир та злагода між багатими та бідними, без вимог, без боротьби, без відволікання українського народу від масової праці на дачних ділянках чи від шашликів на природі!

         З Першим травнем Вас!

 

Примітки (для пояснення деяких використаних мною термінів, які на сьогодні є  незрозумілими для більшості населення України) :

 ПРОЛЕТАРІАТ, у, чол.'

1. У капіталістичному суспільстві — клас найманих робітників, позбавлених власності на засоби виробництва і внаслідок цього змушених продавати свою робочу силу капіталістам. ..суспільство все більше й більше розколюється на два великі ворожі табори, на два великі класи, які стоять один проти одного, — буржуазію і пролетаріат (Маніфест комуністичної партії, 1963, 31); [Ленін:] Маркс і Енгельс вчили пролетаріат — оборона є смерть збройного повстання (Олександр Корнійчук, I, 1955, 195). 

 ЕКСПЛУАТАЦІЯ, ї, жін.

1. Привласнення одними людьми продуктів праці інших людей, засноване на приватній власності на засоби виробництва. У первісній общині не було ні багатих, ні бідних, не було експлуатації людини людиною, не було класів (Історія СРСР, I, 1956, 5).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 462.

 ОЛІГАРХ, а, чол.

1. Член олігархічного уряду.

2. Особа, що належить до правлячої групи експлуататорської меншості.

Словник української мови: в 11 томах. — Том 5, 1974. — Стор. 689.

 Оліга́рх — особа, що володіє великою власністю в країні, та має вагомий вплив на державні органи влади. З політологічної точки зору олігархи — це можновладці, які використовують монополізовані ними сектори економіки для концентрації у своїх руках політичної влади, а політичну владу — для збільшення власних капіталів. Сучасні олігархи володі­ють багатоманітними суспільними ресурсами: економічними (промислові та фінансові підприємства й установи), інформаційними (друковані та елект­ронні ЗМІ), політичними (партії, парламентські групи й фракції, важливі державні посади, вплив на перших осіб у державі).( УДК 321.7 Колодій А. Ф. «ОЛІГАРХИ» Й «ОЛІГАРХІЯ»: ЗМІСТ ПОНЯТЬ ТА УКРАЇНСЬКА ПОЛІТИЧНА ДІЙСНІСТЬ)

 ПРОФСПІЛКА, и, жін. Скорочення: професійна спілка. Будучи школою комунізму взагалі, профспілки повинні бути, зокрема, школою управління соціалістичною промисловістю (а потім поступово і землеробством) для всієї маси робітників, а потім і для всіх трудящих (Ленін, 44, 1974, 331); — Роботу ми знайдемо тобі на залізниці, Я вже навіть і домовився в нашій профспілці (Петро Козланюк, Ю. Крук, 1957, 451); В урочистій обстановці відкрилася 25 сесія Генеральної ради Всесвітньої федерації профспілок (Робітнича газета, 17.X 1974, 3).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 8, 1977. — Стор. 334.

 БОРОТЬБА, и, жін.

1. Активне противенство, зіткнення між протилежними соціальними групами, станами, протилежними напрямами, течіями в суспільстві і т. ін. Історія всіх суспільств, що існували до цього часу, була історією боротьби класів (Маніфест комуністичної партії, 1947, 14); Серйозна V класова боротьба в усякому капіталістичному суспільстві ведеться насамперед в галузі економічній і політичній (Ленін, 20, 1950, 19); А його старий приятель усе ще був агітатором у газетярем, борцем у великій всесвітній боротьбі праці з капіталом (Іван Франко, IV, 1950, 317); Віковічна боротьба двох станів, панського й мужичого.., ніколи не кінчалась (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 335).

2. з ким — чим, проти кого — чого. Діяльність, що має на меті подолати або знищити кого-, що-небудь. Ті билиці-казки про Січ, козацтво, про боротьбу з панами за волю.. будили в дитячій голові химерні мрії, вояцький запал(Михайло Коцюбинський, I, 1955, 339); Леденіють бушлати й руки в матросів, але вони не припиняють боротьби з кригою (Василь Кучер, Чорноморці, 1956, 404).

3. за що. Діяльність, скерована на створення, досягнення чого-небудь. Боротьба за соціалізм є боротьба проти панування капіталу (Ленін, 10, 1949, 24); Хай руки славляться і очі молоді, Хай квітне боротьба за мир у нас єдина! (Максим Рильський, III, 1961, 151).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 1, 1970. — Стор. 220.

БУЛИЖНИК, у, чол. Середньої величини круглий камінь твердої породи; використовується як будівельний матеріал (головним чином для брукування вулиць); дикий камінь. Під ногами — сіра бруківка. Та сама бруківка, з якої колись виламувався булижник — найперша зброя пролетаріату (Микола Руденко, Остання шабля, 1959, 565).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 1, 1970. — Стор. 253.

 

0
Ваш голос: Ні


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.