Skip to Content

Дейниченко вносить пропозиції про розділи блогу

Виношу на розгляд наших адміністраторів та блогерів сайту пропозицію щодо внесення додаткових розділів до блогів членів нашої спільноти.

Мені здається, що буде зручним як для авторів, так і для користувачів більш детальна градація окремих категорій (розділів)  блогів. Особливо це важливо, враховуючі статус наших колег, адже це Спільнота кращих державних службовців! А тому згідно до  нашого девізу сайту "ми інші...", бажано давати можливість, а то і таким чином фактично  "підштовхувати" членів спільноти до подальшого саморозвитку планування цілей, нових досягнень в роботі, кар"єрі чи житті. А для цього бажано, щоб наш блоггер бачив  розділи (категорії) свого блогу і відчував, що їх треба потихеньку заповнювати.

А тепер - головне! Які саме розділи було б доцільним доформувати в наших блогах. Я б розпочав з простого, з того, що є практично в кожному значущому блозі соціальних мереж - це розділ "Мої фото". Бо є загальні фотоальбоми, які розмістили практично лише наші адміністратори і які стосуються загальних подій при проведенні конкурсу. Але ж можуть бути фото, які торкаються лише життя  держслужбовця і його праці, але вони будуть цікаві і йому і іншим користувачам. Практично, це буде можливістю подальшої самопрезентації учасників конкурсу. До цього розділу можна буде включати і наші файли з самопрезентацій на конкурсі.

Потім наступне. Можливо, я забюрократився, але чому б не створити розділи "Мої мрії", "Мої плани", "Мої досягнення" (можливо, об"днаний розділ - "Мої мрії, плани, досягнення"). Там можно було б викладати інформацію про системні речі з організації роботи у відповідному напрямі, які б могли знадобитися і іншим держслужбовцям. Якщо такий обмін досвідом буде реалізовуватися в роботі кожного, надасть допомогу - то чом би структурою сайту і блогів не допомогти в цьому!? До речі, можливо виокремити окремим розділом "Обмін досвідом", але вже як розділ сайту в цілому.

Просто мені сподобалося, як цікаво викладають свою інформацію деякі члени нашої спільноти (як правило в статусі) і мені захотілося розвинути цей напрям.

З повагою, Володимир Дейниченко 19.08.2011 р.

 

5
Ваш голос: Ні Оцінено (1 голос)

Коментарі

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Повідомлення відображені не всі

Леоніде, привіт!

Хотів звернути увагу на те, що в розділі "Мої повідомлення" в моєму аккаунті не відображені всі вихідні повідомлення. А може я їх не бачу?

Наприклад, моє листування з тобою (через приватні повідомлення) я в цьому розділі не можу побачити. Я їх знаходжу лише через твій аккаунт.

Можливо треба, щоб нові, не прочитані мною повідомлення (листи до мене) теж були в папці "Отримані", та ще виділялися червоним кольором як "нові" (у тебе такий значок на сайті вже функціонує).

Дякую. Пробач, що я тебе "озадачую", але я впевнений, що тобі цікаві наші звернення, нехай навіть, їх причиною є ще не достатня обізнаність... Тому що багато матеріалів уже розміщені на сайті, але  в інших розділах...

 

З повагою

 

В.Д.

 

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Леонід Марушевський

Запись удаляется в на

Запись удаляется на странице редактирования материала. Я все подправлю.

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Мої коментарі. Як їх знаходити швидко

Леоніде, дякую!

 Є ще одна думка.

Я відкриваю "Мої записи" і бачу лише те, що стосується моїх записів до блогу.

Однак, бажано сюди добавити і підпапку "Мої коментарі, участь у форумах" з відповідними текстами та посиланнями на адресу, де вони знаходяться (публікацію, до якої внесено коментар, назву теми форуму, до якої надано свої думки).

А так, зараз я хочу перевірити, чи є відгуки, відповіді на мої звернення, коментарі, а я не пам"ятаю, до якої теми вони були надані...

Як ти дивися на викладене?

З повагою

 

В.Д.

 

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Леня, мои эксперименты по

Леня, мои эксперименты по размещению файла завершились тем, что я разместил аж два одинаковых документа! Пожалуйста, убери один. Кстати, я что-то не смог это сделать сам. Возле документа или в разделе "сделать запись в блоге" есть только значки по созданию, загрузке, редактированию, но нет значков - удалить запись ... Или этот путь не слишком на виду и его трудно осуществить?....

 

Спасибо!Ужасно стыдно

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Леонід Марушевський

Владимир, спасибо за

Владимир, спасибо за предложения. Все они уместны. Я постараюсь по мере возможности дорабатывать функционал сайта.Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.