Skip to Content

Дейниченко: Вступне слово до передвиборної програми на виборах мера Києва 2008 р.

 

 

 

Вступне слово

 до передвиборчої програми

кандидата на посаду Київського міського голови

Дейниченка Володимира

(2008 р.)

 

Внаслідок політиканства, прямій і повсюдній  зраді інтересів українського народу, некомпетентності, непрофесіоналізму, навіть невігластву представників усіх щаблів влади, поверховості та дилетантизму їхніх дій, постійних проявах правового нігілізму  кияни, громадяни України зневірилися у своїх силах, у можливостях простої людини щось зробити в цьому житті самостійно.

Люди не вірять в те, що мають змогу впливати на владу, на своє життя, покращувати його якимось чином на державному рівні.

Пересічний українець розуміє, що його виключили з механізму влади, йому залишили право лишень раз в 5 років кинути бюлетень за підставлених йому кандидатів, яких начебто висунули партії. Одні і ті ж партії, ті ж самі обличчя, слова, обіцянки та лайка з конкурентами.

Самі високопоставлені  державні діячі та політики публічно годинами на телеекранах звинувачують один одного  в самих страшних злочинах, а потім ідуть разом пити каву. Бо знають, що навіть СБУ чи Генеральна прокуратура не реагують на повідомлення про злочини в засобах масової інформації (хоч повинні б це робити за законом). І більше нічого не робиться! Оце і вся демократія, народовладдя!

Але така зневіра рано чи пізно призведе до вибуху. І краще не допускати його. А це зможе зробити лише справедлива, чесна, ефективна, працьовита влада, яку треба побудувати невідкладно!

З усього цього я зробив один основний висновок – Україні потрібні якісні закони, а Києву – ефективний менеджмент.

Для цього практично все є. Для законотворчості  – право законодавчої ініціативи у череди державних органів та сотень депутатів. Для якісного  управління в столиці – об”єднані повноваження мера  і глави держадміністрації, купа законів, наукові праці, досвід інших світових столиць, грамотний чиновний апарат, навіть добрі поради та заповіді в святих книгах від Бога.

Не вистачає одного – бажання та відповідних моральних якостей керівників, які б слухали Конституцію, закони і Дух закону, дійсно хотіли правди, справедливості та влади для народу, а не для себе і своїх наближених, які б жаліли людей і не брехали!.

Києву потрібен не „сильний мер”, не „господарник”, як говорять окремі претенденти, натякаючи на свої уявні достоїнства, а система реального народовладдя, коли мільйони натружених рук, сотні тисяч молодих гарячих сердець та тисячі мудрих, сивих голів повсякденно будуть займатися менеджментом, управлінням нашого прекрасного міста, а саме – планувати, виконувати, контролювати виконання, стимулювати ефективні рішення та якісне виконання завдань.

А для цього потрібен просто мудрий мер, доброзичливий оптиміст, життєлюб та, одночасно, робоча конячка,який зможе вхопитися за ті кільця ланцюга, за які можна підняти весь ланцюг.

Місто потребує сучасного, ефективного, наукового менеджменту, тобто управління.

А такий складний механізм успішно може управлятися не однією особою, навіть, геніально, і не однією командою, навіть дуже сильною, а – самою громадою, самими киянами, в тому числі і через партії, громадські організації, інституцію опозиції.

Десятки тисяч щоденних проблем Києва  вимагають уваги сотень тисяч людей. Тобто нас усіх. Від мера вимагається одне – організувати планування, звітність, аналітику, призначати виконавців, контролювати виконання і стимулювати добру роботу, примирити партійні амбіції та розбрат!

Командою мера повинен бути існуючий адміністративний апарат, який вже створено, найнято і який працює за рахунок міста, нас з вами!!! А не - „своя команда”, якій проплачено, де пов”язані „члени команди” спільним бізнесом або грошима, і яка готова на все, але тільки зі своїм господарем! Якщо це не так, то всі професіонали повинні залишитися працювати і при новому мерові!

Ми разом створимо систему інформації та влади, яка дозволить вирішувати всі проблеми, питання спокійно, обдумано, узгоджено з усіма політичними силами, громадськістю, конкретною людиною. Влада повинна мати свою систему управління містом, яка б мала змогу стабільно самоудосконалюватися, самостійно реагувати на проблеми та вирішувати їх в робочому режимі, а не в авральному порядку.

 Дейниченко Володимир 2008 р.

http://kds.org.ua/presentation/dejnichenko-vf-lyustratsiya-permanentnaya-kontseptsiya

 

 

0
Ваш голос: Ні


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.