Skip to Content

Ескізи логотипу сайту "Спільнота кращих державних службовців"

Шановні колеги! До Вашої уваги та на Ваш розсуд я розмістила свої пропозиції ескізів логотипу сайту Спільноти. При цьому, хочу пояснити, що на зазначених символах знак у вигляді смайлику на першій зірці символізує абревіатуру "Спільнота кращих державних службовців"; дзвін, який сповіщає, також має символічне значення; зірочки символізують бажання наблизитись до умов Європейського Союзу; герб, обкреслений колом уособлює логотип Головдержслужби; колоски - Україну; кольори - жовтий та блакитний.

ескіз 1

ескіз 2

5
Ваш голос: Ні Оцінено (1 голос)

Коментарі

Аватар користувача zubpaco

Дозвольте висловити своє

Дозвольте висловити своє враження від представлених логотипів.

Найбільше мені сподобався перший логотип, простенький, такий, веселенький. Всі інші якось не зацепили. 4,5,6 зі дзвониками викликають асоціації з Чорнобилем

 та роззброенням СССР

omnia mea mecum porto

Аватар користувача Маріанна Гниденко

Я дуже дякую за висловлену

Я дуже дякую за висловлену думку, мені також найбільше подобається перше зображення. Стосовно зображень із дзвонами, то, в даному випадку ці зображення та їх ідея не мають відношення до Чорнобиля та СРСР, оскільки, як я зазначила, дзвін тут має символічне значення, тобто дзвін, який сповіщає, також можна додати, який скликає та об’єднує.Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.