Skip to Content

Лист Мотренку Т.В. з повагою і подякою

Вельмишановний Тимофію Валентиновичу!!!

Вам щиро вдячні в різних державних установах і структурах тисячі державних службовців, молодих і досвідчених, чоловіків і жінок, керівників і підлеглих за Вашу повсякденну працю, направлену на створення системи державеної служби, її становлення, зміцнення авторитету держслужбовця як у населення, так і у керівників різних рівнів!

Ви не лише направляли ідеологічно сферу держслужби, Ви своєю працею разом з колегами по Головдержслужбі стралися регламентувати статус державної служби, захищати правовими нормами держслужбовця від всіляких протизаконних впливів на нього!

Ви започаткували конкурс Кращого державного службовця, ініціювали створення спільноти переможців цього конкурсу, підтримали ініціаторів створення сайту Спільноти КДС, на який зараз заходимо як до рідного дому!!!

Ви багато зробили, багато сказали нам та керівникам держави, але ще більше залишилося в планах, ше не реалізованим. Тому ми Вас просимо не покидати ниву розвитку державної служби і допомагати її розбудовувати, перебуваючі в іншому статусі -  пенсіонера! Будьте нашим громадським радником і добрим порадником тим, хто продовжить Вашу справу у новоствореному Національному агенстві!

Для мене Ви стали відповіддю на відому фразу Грибоєдова- Чацького "Кто те Отечества отцы, которых мы должны принять за образцы?". Ви стали для мене зразком завдяки Вашим публікаціям, виступам, які я почув під час конкурсу КДС 2010 р.

Ви вели держслужбу у вірному напрямку! Дай Бог, щоб і надалі система управління державною службою України рухалася в в руслі зміцнення її моральності, підвищення управлінської ефективності, сумлінності і очищення від всіляких негативних рис і фактів!

Трішки сумно, що Ви залишили службу, але маємо надію і просимо не полишати нас Ваших добрих порад, вдумливих коментарів,  доброзичливих  і критичних зауважень і, головне, моральної інтелектуальної підтримки справи, якій Ви присвятили своє життя!!!

З глибокою повагою

Дейниченко Володимир, державний службовець, КМДА

 08.08.2011 р.

4.5
Ваш голос: Ні Оцінено (4 голоси)

Коментарі

Аватар користувача Володимир

Підтримую колегу в оцінці

Підтримую колегу в оцінці діяльності Флагмана Державної Служби.

Тимофій Валентинович дійсно справжній Професіонал і Патріот! 

Аватар користувача Маріанна Гниденко

Мені дуже приємно і цікаво

Мені дуже приємно і цікаво було слухати Тимофія Валентиновича! Все, що він сказав, думаю, для усіх нас є корисним. Я приєднуюся до слів поваги і подяки!

Аватар користувача Лілія Кравчук

Лист Мотренку Т.В. з повагою і подякою

Щиро та в повній мірі приєднуюся до теплих слів подяки!! Володимире Федоровичу дякуємо, що від всіх нас сформували та висловили слова підтримки та подяки! Для багатьох з нас, Тимофій Валентинович був і залишається флагманом в бурхливому океан державної служби!!!

Аватар користувача Яненко Олег

Приєднуюся

Приєднуюся до таких теплих і справадливих слів на адресу Тимофія Валентиновича!

Аватар користувача Леснікова Людмила Олександрівна

Присоединяюсь и поддерживаю

Спасибо Вам, Владимир, за такие добрые, теплые слова, высказанные в адрес Тимофея Валентиновича. Присоединяюсь к ним и поддерживаю их.

 

Леснікова Людмила Олександрівна

Аватар користувача Віталій Айрапетян

Приєднуюся!

Приєднуюся!Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.