Skip to Content

Наказ про зміни до Порядку проведення спеціальної перевірки щодо корпоративних прав

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.10.2012 № 1560/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 жовтня 2012 р.
за № 1784/22096

Про внесення змін до Порядку проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав

Відповідно до пункту 1 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 395, НАКАЗУЮ:

1. Унести до Порядку проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23 березня 2012 року № 448/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2012 року за № 449/20762, такі зміни:

у пункті 6:

в абзаці третьому слова «начальниками головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі» замінити словами «начальниками реєстраційних служб головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, а у разі їх відсутності - особами, які виконують їх обов’язки, або заступниками начальників відповідно до розподілу функціональних обов’язків.»;

абзац четвертий виключити.

2. Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

3. Державній реєстраційній службі України (Єфіменко Л.В.):

3.1. Забезпечити доопрацювання державним підприємством «Інформаційно-ресурсний центр» (Кирик Ю.Г.) програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з урахуванням вимог цього наказу протягом двох тижнів з дня його офіційного опублікування.

3.2. Довести цей наказ до відома реєстраційних служб головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади Зеркаль О.В. та Голову Державної реєстраційної служби України Єфіменка Л.В.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

О. Лавринович

0
Ваш голос: Ні


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.