Skip to Content

Орган люстрації - ЦЕНТР ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

Через суд зобов'язали Генеральна Прокуратура України розпочати досудове розслідування стосовно податківця Звонкова, який ніколи не займався бізнесом, проте разом з дружиною володіє:
✔ трьома ресторанами,
✔ відпочинковим комплексом,
✔ кількома земельними ділянками,
✔ житловим будинком,
✔ салоном краси,
✔ двома елітними автомобілями,
✔ рахунком в банку, на якому лежать понад 2 млн гривень.

Детальніше: http://bit.ly/1NVCDTi
Допоможіть нам зробити більше: http://ukr.aw/pidtrymaty/

 

0
Ваш голос: Ні

Коментарі

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Суд зобов"язує своїм рішенням Генпрокуратуру працювати!

ОСТАННІ НОВИНИ У СПРАВІ:

Команда “Центру протидії корупції” вимагає притягнути до кримінальної відповідальності дніпропетровського податківця Андрія Звонкова. Є вагомі докази, що колишній заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, який все життя провів на державній службі, незаконно збагатився й переписав майно на дружину.

Команда Центру звернулась до ГПУ з проханням розпочати розслідування стосовно Звонкова щодо незаконного збагачення (ч.3 ст.368-2 КК України, карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавлен­ням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна) та легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом (ч.2 ст. 209 КК України, карається позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією грошових коштів та іншого майна, здобутих завідомо злочинним шляхом, та з конфіскацією майна). Представники ГПУ чомусь перекинули нашу заяву до прокуратури Дніпропетровської області.

Ми також написали скаргу до Печерського суду міста Києва щодо бездіяльності прокурорів, які відмовились негайно розпочинати досудове розслідування в цій справі. В результаті суд зобов’язав Генпрокуратуру внести відомості про корупційні дії Звонкова до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати слідчі дії з цього приводу. Чекаємо на реакцію ГПУ.

СУТЬ СПРАВИ:

Журналісти Слідство.info з’ясували, що чиновник, який ніколи не займався бізнесом, разом з дружиною володіє трьома ресторанами, відпочинковим комплексом, кількома земельними ділянками, житловим будинком, двома елітними автомобілями та рахунком в банку, на якому лежить понад 2 млн гривень.

e54d860-zvonkov-screen-8

Дружина Звонкова Ірина до 2010 року теж працювала в податковій, після чого розпочала активну бізнесову кар’єру. Тому незрозуміло за які кошти придбала нерухомість в Кременчуку, де облаштувала елітний салон краси. В 2013 році Звонкова придбала приміщення, в якому відкрила ресторан, а також заміський комплекс з кількома басейнами, рестораном, тенісними кортами, банним комплексом та VIP-апартаментами.

Журналісти припускають, що Звонков, використовуючи службове становище, отримував численні хабарі. Згодом ці кошти відмивались шляхом придбання нерухомості та інших активів.

ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ СПРАВИ:

Враховуючи вищенаведені факти, ми:

  1. ЗВЕРНУЛИСЬ з заявою про злочин до Генерального прокурора України Шокіна В.М. Просимо внести відомості про вчинення Звонковим А.О. корупційного злочину до ЄРДР та розпочати досудове розслідування. Начальник відділу управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Балабан Р., в порушення вимог ст. 214 КПК України перенаправив заяву до прокуратури Дніпропетровської області.
  2. Паралельно разом із народним депутатом України Соболєвим Є.В. ЗВЕРНУЛИСЬ до  Генерального прокурора України Шокіна В.М.
  3. ЗВЕРНУЛИСЬ до Печерського райсуду міста Києва зі скаргою на бездіяльність службових осіб Генеральної прокуратури України, які отримавши заяву про злочин, не внесли відомості до ЄРДР.
  4.  Слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва Васильєва Н.П. 09 листопада 2015 року ЗАДОВОЛЬНИЛА скаргу та зобов’язала відповідальних службових осіб Генеральної прокуратури України внести відомості до ЄРДР за заявою про злочин від 21.10.2015 року.

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. ДейниченкоОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.