Skip to Content

Оцінка конкурсу

Дуже добре, що створено сайт, є місце для спілкування, пропозицій, плідних дискусій. Дякую ініціаторам та організаторам, тим, хто почав наповнювати сайт матеріалами, думками, фото...
Особлива подяка - Леоніду Марушевському, який при підтримці Головдержслужби реально започаткував цю справу. Хай Бог помогає!!!
Щодо недоліків, то вважаю. що для третього року існування - конкурс в 2010 р. було проведено на високому рівні. Звичайно, можно і треба удосконалювати порядок його організації (проведення), заходів, ідеологію та практику конкурсних завдань, оцінку їх виконання, публічність та зрозумілість такої оцінки. Згоден з підвищенням значимості результатів для переможців - внесення в трудові книжки перемог на всіх етапах. Бажано видавати дипломи лауреатів всім учасникам 3 туру, адже це так надихає та підвищує відповідальність конкурсанта. Бажано впровадити запрошення переможців для участі в роботі різних колегіальних органів. Але при цьому треба їх і "озадачувати" - просити надати пропозиції про покращення роботи на певних ділянках, напрямах роботи, розробляти чи коментувати, аналізувати проекти якихось методичних матеріалів тощо.
Щодо конкурсу, то, бажано на етапі ділової гри давати можливість конкурсантам проявляти лідерські якості в загальних дискусіях, розгляді поставлених завдань, вирішенні проблемних ситуацій. Треба, щоб сама спільнота конкурсантів мала змогу оцінити своїх колег в процесі ділового спілкування. А досвід такий є, наприклад, в Національній академії державного управління, куди я поступив теж в 2010 р. Там викладачі вміють створити творчу атмосферу на таких дискусіях- ділових іграх. А самим кращим буде, коли вдастся впровадити таємне голосування серед учасників конкурсу щодо переможців, і це був би окремий приз типу "глядацьких симпатій". Для цього потрібне загальне спілкування та прості анкети, в яких кожен мав би право відмітити, наприклад, лише 3 прізвища, та вказати підстави для свого вибору для кожного (наприклад, ініціативність, гумор, діловитість, кругозір, емоційність, зовнішня привабливість, ерудованість тощо). В результаті за кількістю "голосів-плюсів" буде визначено троє кращих, та ще й з вказівкою за що саме. А перший- хто набрав найбільше голосів. Це було б і цікаво, і демократично, і давало б інформацію для роздумів членам жюрі, висновок якого передував би оголошенню про переможця від спільноти конкурсантів. Прошу вибачення за стиль - пишу, як говориться, на ходу, як в інтернетівських форумах, будуть кращі думки - викладу пізніше.
З повагою, Володимир Дейниченко.
0
Ваш голос: Ні

Коментарі

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Дякую шановним колегам за

Дякую шановним колегам за ділові пропозиції щодо удосконалення  проведення та підвищеня результативності конкурсу! За декілька днів поки що декілька чоловік надали досить серйозні та суттєві пропозиції! Це реальна допомога для ініціаторів і організаторів конкурсу. Наші роздуми - не критиканство, а прояв подяки за таку добру справу, яка започаткована, та бажання, щоб вона далі проростала! В той же час, хочу зауважити, що все ж не треба переборщувати з всілякими благами для переможців конкурсу на 2 та 3 етапах. Адже тоді виникне зацікавленість одержати перемогу будь-якими засобами, бо на кону буде  багато матеріальних здобутків. А моральне задоволення - воно якраз потрібне і достатнє держслужбовцям, які від душі примають участь у конкурсі, для яких сама участь - є вже досягненням, маленьким подвигом, насолодою від спілкування....

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. ДейниченкоОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.