Skip to Content

Почався третій тур конкурсу КДС-2015!!!

27-29 жовтня поточного року на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудеться третій тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».


Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.


Основною вимогою до конкурсантів є: грунтовні знання з питань державного управління, креативність мислення, високі професійні здібності в ухваленні ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, ораторська майстерність публічного виступу, а також володіння знаннями нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в Україні.


Учасники матимуть змогу підвищити кваліфікацію в рамках тематичного короткотермінового семінару з питань антикорупційного законодавства та новацій в державному управлінні.

Право участі у третьому турі вибороли 61 державний службовець. Конкурсанти мають захистити творчу роботу, презентувати себе та взяти участь у діловій грі.


Переможцями у кожній номінації Конкурсу вважаються учасники, які займуть перше місце, лауреатами - учасники, які зайняли друге, третє та четверте місця.


Переможці Конкурсу у кожній номінації будуть нагороджені дипломом переможця.


Лауреати Конкурсу у кожній номінації будуть нагороджені:
за друге місце - дипломом лауреата.
за третє та четверте місця - пам'ятними листами учасників Конкурсу.

Переможці та лауреати Конкурсу:
користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальностями освітньої галузі «Державне управління»;
рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном;
рекомендуються для зарахування до кадрового резерву на вищі посади в державному органі, в якому вони працюють, або на відповідні посади в державних органах вищого рівня.
 
Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започаткований у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.


Конкурс покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу державної служби, розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців шляхом самоосвіти. Конкурс проводиться у три етапи: перший етап на місцевому рівні протягом березня-квітня, другий етап на регіональному рівні протягом травня-червня та третій етап на державному рівні протягом вересня-жовтня.


Конкурс проходить у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».

Організаційне забезпечення конкурсу здійснюють Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби.

0
Ваш голос: Ні

Коментарі

Аватар користувача Дейниченко Володимир

  //

 

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

  //

 

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Засідання оргкомітету конкурсу КДС відбулося!

13.10.2015_Засідання орг.комітету _Кращий державний службовець 031Відбулося засідання Організаційного комітету з проведення третього туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Засідання проводив голова Оргкомітету, Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко.

 Під час засідання затверджено списки учасників третього туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст» та програму проведення третього туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. ДейниченкоОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.