Skip to Content

Самопрезентація учасника Конкурсу (текст) (ІІІ тур)

Текст:

 «Крок за кроком - до мети!»

Дудник Яна

м. Київ

Добрий день, високоповажні члени журі, шановні колеги!

Дозвольте привітати вас в серці нашої країни – в квітучому місті Києві, яке мені випала честь представляти на цьому конкурсі. Дуже приємно бачити своїх колег з різних областей України, які приїхали поділитися досвідом, людей, яким не байдужа доля свого міста, людей, які гідні називатись кращими державними службовцями.

Закохалася в місто Київ, милуючись його краєвидами та спостерігаючи за яскравим життям з екрану телевізора. Зростаючи під пильним оком тата – міліціонера та мами – педагога, завжди на запитання дорослих про майбутнє з дитячою безтурботністю, але впевнено відповідала, що житиму і працюватиму саме у столиці. Пізніше мрія жити і рости з Києвом, власними руками творити Київ, стала моєю метою. Однак я розуміла, що дівчині з невеликого містечка Хорол, що на Полтавщині, для втілення цієї мети у життя потрібно було прикласти максимум  зусиль.

 Першим кроком стала середня школа, яку закінчила з золотою медаллю та місцева школа мистецтв. Далі вступила до Академії муніципального управління на спеціальність менеджер зовнішньоекономічної діяльності та не функціональну спеціалізацію -  державне управління та місцеве самоврядування. І саме навчаючись в Академії, зрозуміла: якщо ти дійсно чогось бажаєш, то воно обов’язково здійсниться, але не можна сидіти і чекати, потрібно діяти! («Якщо хочеш досягти своєї мети, мало увесь час думати про неї – треба увесь час до неї йти!» Ольга Муравйова).

Так на 4 курсі навчання, взяла участь в конкурсі «Залучення молоді до державної служби» і отримавши найкращі оцінки за результати конкурсу, зрозуміла: державна служба обрала мене сама, але замислилась чи зможу відповідати всім вимогам до людей, котрі називаються державними службовцями - «слугами» рідної держави, щоб з гордістю носити це звання. Можливість долучитися до вирішення проблем суспільства, участь в управлінні містом, кар’єрний ріст та шляхетність обраної справи – остаточно переконало мене присвятити себе державній службі.

Вона відкрила мені свої обійми посадою провідного спеціаліста відділу моніторингу інформаційного середовища Головного управління з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю Київській міській державній адміністрації, основною функцією якого є забезпечення реалізації державної політики в інформаційній та видавничій сферах, координація діяльності державних та комунальних засобів масової інформації на території м. Києва.

Чесно кажучи, були і сльози, і побоювання, що відповідальність, яка лягла на плечі, буде надто тяжкою. Адже, досліджуючи весь інформаційний простір Києва, мала оперативно донести до керівництва цілісну картину подій життя міста, здійснити аналіз публікацій електронних та друкованих ЗМІ, телерадіопрограм на предмет висвітлення ними діяльності влади та важливих, актуальних подій столиці. Необхідно було щоденно тримати руку на інформаційному пульсі. Це виявилося настільки цікаво, що я поринула в роботу з головою і невдовзі отримала результат – підвищення до головного спеціаліста.

Та як і кожна жінка, надвечір втомлена і щаслива повертаюсь додому, дарую собі хвилинку тиші, щоб присвятити улюбленій справі.  Чи то перегортаю сторінки книг з психології, чи експериментую з новим кулінарним рецептом, а часом пишу вірші. Як і всі мрію про сімейний затишок та материнство, а наступного ранку знову занурююсь в робочий ритм.

З березня цього року працюю у відділі з питань роботи офіційного веб-порталу Київської міської влади. Зараз, у час швидкого розвитку інформаційного простору, державний службовець повинен оперативно реагувати на потреби суспільства в інформації. Тому кожного дня намагаюся своєчасно доводити до відома киян найсвіжіші новини політики, економіки, культури, освіти та спорту. Всі дії Київської міської влади на шляху покращення життя столиці знаходять своє відображення на офіційному веб-порталі Київської міської влади.

Щоденно спілкуюся з громадянами через розділи «Питання-відповіді», «Запитання голові», «Реагування на критику в ЗМІ», «Діалог з киянами». Це дає можливість забезпечити своєчасне реагування та вирішення проблем киян. Найсвіжіші фотоматеріали з подій за участю керівництва, розділи «Актуально», «Нове на порталі», «Журналістам» направлені  на покращення взаємодії київської міської влади та ЗМІ. Як результат роботи відділу, маємо 100 тис. відвідувачів щомісяця.

На рівні управління визначена відповідальною особою з питань підготовки та проведення в м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, залучена до роботи групи із суспільних комунікацій Громадської гуманітарної ради м. Києва.

З метою вдосконалення роботи управління, беру участь у створенні повноцінного інтерактивного представництва КМДА в мережі Інтернет. Ресурс формуватиметься таким чином, щоб однією з основних його цілей було представлення максимально повної і доступної інформації для ЗМІ та громадськості про діяльність влади в цілому і Київського міського голови зокрема.

Зважаючи на швидкий розвиток нових видів мас-медіа вважаю, що відповісти на виклики, які щодня постають перед органами державної влади та задовольнити потреби суспільства в інформації можливо шляхом прийняття Інформаційного кодексу.

Крім того для удосконалення роботи усіх ланок органів управління вважаю, що залучення до роботи молодих спеціалістів під пильним оком старших колег, дасть змогу державній службі України набувати нового якісного обличчя, а молоді, яка вирішила обрати державну службу не слід піддаватися першим емоціям, які виникають при зайнятті посади низької категорії та отриманні невеликої заробітної плати. Зуміти втриматись, зарекомендувати себе, використати свій потенціал і крок за кроком до конкретних справ!

Тож, бажаю всім нам нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

Дякую за увагу.

0
Ваш голос: Ні


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.