Skip to Content

Стартував Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» 2012 !

 10 ЛЮТОГО 2012 РОКУ СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС

«КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Цьогоріч конкурс за звання кращого державного службовця святкує свій ювілей. Почалося все п’ять років тому на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Конкурс має на меті зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс покликаний сприяти розвиткові кадрового потенціалу державної служби, розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців шляхом самоосвіти. Конкурс проводиться у три етапи: на місцевому, регіональному та державному рівнях. Протягом 8 місяців учасники конкурсу зможуть перевірити рівень своєї професійності шляхом проходження співбесіди, захисту творчої роботи, представлення презентації, участі у діловій грі, вирішення складних завдань щодо прийняття управлінських рішень. Загалом у рамках конкурсу з моменту його започаткування підвищили кваліфікацію 37799 державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади інших державних органів (14 % від їх загальної чисельності):

2008 рік - 5816 осіб;

2009 рік - 9118 осіб;

2010 рік - 12250 осіб;

2011 рік - 10615 осіб.

Конкурс відбуватиметься у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Організаційне забезпечення конкурсу здійснюють Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу.

Матеріали щодо особливостей проведення Конкурсу у 2012 році розміщені на офіційному веб-порталі Нацдержслужби (www.nads.gov.ua): банер «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – розділ «Правова, методична база організації та проведення Конкурсу «Кращий державний службовець».

                                Матеріал прес-служби Нацдержслужби України

Джерело :http://nads.gov.ua/

0
Ваш голос: Ні

Коментарі

Аватар користувача Кукуюк Людмила

Стратегія державної кадрової

Стратегія державної кадрової політики на 2012-2020 роки, яка схвалена Указом Президента України від 01.02.2012 р. № 45/2012, одним з головних завдань ставить досягнення високого рівня розвитку людського потенціалу держави, зокрема шляхом формування інноваційної державної кадрової політики у сфері державної служби. Сучасний підхід у державній службі – формування якісно нової особистості, високосвідомого управлінця та ефективного виконавця. Чітке знання та дотримання стандартів законодавства, стратегічне бачення напрямку розвитку державного управління – сучасний код кар’єрного успіху державного службовця.

Важливим чинником вирішення цих завдань є нове законодавство у сфері державної служби, зокрема Закон України «Про державну службу».

Саме на новаціях законодавства про державну службу в Україні робиться акцент при проведенні у 2012 році щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Цьогоріч Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» заплановано проводити у три тури: І – протягом березня-квітня, ІІ – травня-червня, ІІІ – вересня-жовтня.

Конкурс проходитиме у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».  Вимоги до номінації «Кращий керівник» - загальний стаж державної служби не менше ніж 5 років, з них на керівних посадах не менше як 2 роки; до «Кращого спеціаліста» - загальний стаж роботи не менше ніж 2 роки.

На І етапі відбуватиметься утворення організаційних комітетів при райдержадміністраціях, центральних органах виконавчої влади, інших державних органах, розроблятиметься план заходів проведення Конкурсу, здійснюватиметься відбір учасників проведення І туру Конкурсу та визначатимуться переможці.

Розробка завдань для учасників Конкурсу І туру покладено на організаційні комітети.

На ІІ етапі Конкурсу будуть формуватися оргкомітети, ретельно оцінюватись виконані завдання переможців І туру. До учасників будуть ставитися більш високі вимоги до виконання задач, проводитимуться співбесіди з питань державного управління, відбуватиметься виконання практичних завдань з питань службової етики та етикету.

На ІІІ етапі проведення Конкурсу вимоги до учасників будуть надзвичайно високі. Учасники захищатимуть творчі роботи, представлятимуть презентації, братимуть участь у діловій грі, вирішуватимуть складні завдання стосовно прийняття управлінських рішень.

Переможці ІІІ туру нагороджуватимуться цінними призами та подарунками.  Результати Конкурсу враховуватимуться переможцям при  вступі до Національної академії державного управління при Президентові України. Лауреатів Конкурсу відмічатимуть за кращі знання, вміння та навички на державній службі. Всі три етапи проведення конкурсу супроводжуватимуться рекламною кампанією та висвітленням заходів в ЗМІ.

За інформацією щодо участі у Конкурсі у районах і областях необхідно звертатися до районних та обласних державних адміністрацій, у Києві - до кадрових служб центральних та інших органів влади.

Відповідальна особа у Нацдержслужбі - Роденко Ольга Вікторівна – заступник начальника відділу методичного забезпечення та інформаційно-аналітичної роботи Школи вищого корпусу державної служби тел.0442794206.

Всеукраїнський щорічний конкурс «Кращий державний службовець» як частина комплексу заходів з професійного розвитку державних службовців спрямований на підготовку нової генерації молодих державних службовців, які обрали служіння народу сенсом свого життя.

 Успіхів учасникам та організаторам Конкурсу!

Джерело :http://nads.gov.ua/Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.