Skip to Content

Участь в Конкурсі – необхідність та потреба для реалізації та вдосконалення себе

Кожен державний службовець, який бере участь в щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» (надалі – Конкурс), та проходить нехай не усі його етапи (тури) має нагоду та можливість побачити той високий рівень організації усіх заходів Конкурсу, рівень професіоналізму, культури, моралі, толерантності, небайдужості експертів та організаторів, корисні і потрібні лекції наших викладачів, та усіх залучених осіб, бути серед яких – велика честь, що мені, учаснику Конкурсу від центральних органів виконавчої влади, хочеться висловити, не лише від мого імені, а також від імені конкурсантів, які поділяють мою думку, велику вдячність. Це той рівень, до якого вже знаємо слід прагнути, йти і досягати.

Усі події, які відбувалися під час підготовки, участі та проходження Конкурсу досить сильно та серйозно вплинули на наше життя. Це підтверджується тим, що конкурсанти не припиняли спілкування між собою між етапами Конкурсу та продовжують спілкування після його завершення, чим він зблизив регіони України від сходу до заходу та набув не тільки розвитку, а також продовження.

Власний досвід підказує: все, що конкурсант дізнається під час підготовки до кожного з етапів, написання робіт, лекцій викладачів, виступів наших конкурсантів, спілкування впливає на те, що службовець розширює свій кругозір та корегує відношення до роботи і державної служби, вже через призму отриманих знань і досвіду. Конкурсанти під час своїх виступів висловили дуже слушні, актуальні, розумні пропозиції, які стосуються організації роботи, що заслуговує бути врахованим. 

Конкурс дав можливість зібрати разом державних службовців, яких об’єднують спільні риси, зокрема, старанність, активність, вихованість, моральна культура, професіоналізм, які цінують добро та які «розмовляють між собою на одній мові». Крім того, серед викладачів, експертів та членів оргкомітету Конкурсу, є особистості, які дуже небайдужі до всього, що відбувається.

Власний досвід підказує те, що Конкурс сприяє бажанню і розумінню того, наскільки важлива і потрібна самоосвіта і постійна робота над собою, зокрема, я після Конкурсу продовжую займатися самоосвітою, підвищенням своєї кваліфікації та здобувати необхідні знання. 

Припускаю, що не один конкурсант отримав на Конкурсі те, чого в щоденній службі не має, а саме, позитивну заслужену оцінку експертами та членами Оргкомітету, уважне і поважне відношення, багато корисної інформації та потрібні знання і досвід.

Адже, Конкурс дає можливість не тільки участі в ньому, але і можливість усіх необхідних переваг, які з ним пов’язані, а саме: можливість такого корисного навчання та вдосконалення своїх знань, підвищення свого професіоналізму. Оскільки, це нагода не лише перевірити свої знання, але, саме розширити їх.

Ось, таким чином, я висловила своє бачення щодо участі у Конкурсі та необхідності цієї участі для розширення та вдосконалення своїх знань, реалізації себе усіма державними службовцями. Цікаво було б дізнатися думку небайдужих державних службовців стосовно участі в Конкурсі.

0
Ваш голос: Ні

Коментарі

Аватар користувача Марта Подольчак

Дякую Маріанна!

Дякую Маріанна! Звичайно, важливість цього Конкурсу для нас – державних службовців, важко переоцінити. Спочатку, коли мені лише запропонували брати участь у І турі, досить скептично до цього поставилася. Всю повноту, корисність  і важливість Конкурсу почала розуміти вже в процесі участі. Як то кажуть: «апетит приходить під час їжі». Зараз вже з впевненістю, на основі власного досвіду, можу стверджувати, що Конкурс має надзвичайно позитивний різнобічний вплив на учасників, виховує почуття відповідальності, достойності, прагнення до самоорганізації, самовдосконалення, подальшого розвитку, розширює світогляд, допомагає переосмислити та зрозуміти глибинні ідеї та завдання державної служби, усвідомити всю важливість високого призначення служіння народу України.

І справді, сидячи за робочим столом, закидані горами документів, занурившись у щось часткове та конкретне ми часто віддалені від загального та цілісного. Саме по-новому подивитись на своє місце в державній службі, усвідомити своє значення та свій вклад в розвиток роботи як свого окремого підрозділу, так і державного управління в цілому, допомагає Конкурс «Кращий державний службовець».

Ще раз хочеться подякувати наставникам, викладачам, організаторам за допомогу, навчання, підтримку та можливість пізнати для себе щось нове. Вірю в те, що Конкурс набуде ще більшої популярності, залучить ще більшу кількість учасників і дасть ще кращі позитивні результати!Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.