Skip to Content

ВИПУСК МАГІСТРІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ в НАДУ

Відбувся випуск магістрів у Національній академії держуправління при Президентові України

28 лютого 2013 року відбулися урочисті збори Національної академії державного управління при Президентові України (НАДУ) з нагоди випуску магістрів державного управління та магістрів управління суспільним розвитком.

Випуск 2013 року – це 20-й випуск в Україні магістрів в освітній галузі "Державне управління". Кваліфікацію магістра державного управління та магістра управління суспільним розвитком отримали близько 2000 випускників Національної академії державного управління при Президентові України та її Дніпропетровського, Львівського, Одеського та Харківського регіональних інститутів.

Цьогорічні випускники Національної академії та її регіональних інститутів – державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, співробітники державних і недержавних установ та організацій.

Урочисте зібрання відкрив і привітав слухачів з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів магістра державного управління та магістра управління суспільним розвитком президент академії Юрій Ковбасюк. У своїй промові президент академії акцентував, що розвиток лідерства – ключовий аспект модернізації державної служби у відповідності до європейських стандартів. Відповідно місія Національної академії – формування фахівців нової генерації, здатних забезпечити ефективність державної політики у сфері державного управління, очолити процес реалізації реформ, започаткованих Президентом України, та стати інтегруючою ланкою між владою і громадянином.

"Лідер – це той, хто слугує прикладом для інших, демонструє належні практики і у такий спосіб згуртовує навколо себе команду, спроможну досягати поставлених цілей. Переконаний, що відмінною рисою характеру наших випускників є усвідомлення визнання потреби у лідерстві. І якщо це так, то місію академії наразі можна вважати виконаною", – резюмував Юрій Ковбасюк.

Звертаючись до випускників, президент академії наголосив, що саме їм тепер належить довести професійну спроможність системи державного управління забезпечити політичні, економічні та соціальні перетворення у нашій країні; впровадити єдині стандарти і високі вимоги до якості надання публічних послуг населенню; створити позитивний імідж державної служби і служби в органах місцевого самоврядування.

"Тепер настав ваш час сповна реалізувати набуті знання і вміння, інтелектуальний потенціал, новаторське мислення. Пам’ятайте, що ви репрезентуєте нову управлінську еліту і суспільство розраховує на вас. Тож гідно несіть почесне звання випускника Академії, професійно, компетентно, з високою відповідальністю, державницьким підходом до справи здійснюйте професійну діяльність на всіх рівнях державного управління", – такі настанови пролунали на адресу випускників від президента академії Юрія Ковбасюка.

28.02.2013

0
Ваш голос: Ні

Коментарі

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Є ще Вища школа державного управління

Цьогоріч Національна академія вперше прийняла на навчання слухачів до Вищої школи державного управління, яка була утворена в Національній академії відповідно до Указу Президента України від 14 серпня 2012 року № 471/2012  «Про деякі питання діяльності Національної академії державного управління при Президентові України».  

Конкурсний відбір до Вищої школи державного управління пройшли 50 кращих випускників вищих навчальних закладів і молодих державних службовців, які вільно володіють англійською мовою. Вони успішно склали комп’ютерне тестування з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питаньекзамен з іноземної мови та презентували ессе.

Серед зарахованих – випускники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного університету імені Вадима Гетьмана, Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, Національного університету «Острозька академія», інших провідних вищих навчальних закладів Автономної республіки Крим, Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Одеської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей. Є серед слухачів першого року навчання і ті, хто навчався і отримав вищу освіту за кордоном.

Слід відзначити, що 31 слухач Вищої школи державного управління має диплом з відзнакою, 14 із них  – випускники вищих навчальних закладів України 2012 року. Слухачі Вищої школи державного управління – молодь, середній вік яких – 24 роки.

 

Бажаємо слухачам Інституту «Вища школа державного управління» успіхів у навчанні та в майбутньому стати професійно підготовленими фахівцями, які візьмуть на себе відповідальність за долю країни.

 

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. Дейниченко

Аватар користувача Дейниченко Володимир

Випускники Нацакадемії держуправління

Випускники Національної академії державного управління при Президентові України поповнили лави управлінської еліти


28 лютого 2012 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулося урочисте вручення дипломів магістрам державного управління та магістрам управління суспільним розвитком.

На адресу випускників академії надійшли вітання від Президента України Віктора ЯнуковичаГолови Верховної Ради України Володимира РибакаПрем'єр-міністра України Миколи Азарова,Національного агентства України з питань державної служби В'ячеслава ТолковановаГолови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимира Семиноженка.

Урочисте зібрання відкрив і привітав слухачів з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів магістра державного управління та магістра управління суспільним розвитком президент академії Юрій Ковбасюк. У своїй промові президент академії акцентував, що розвиток лідерства - ключовий аспект модернізації державної служби у відповідності до європейських стандартів. Відповідно місія Національної академії - формування фахівців нової генерації, здатних забезпечити ефективність державної політики у сфері державного управління, очолити процес реалізації реформ, започаткованих Президентом України, та стати інтегруючою ланкою між владою і громадянином. "Лідер - це той, хто слугує прикладом для інших, демонструє належні практики і у такий спосіб згуртовує навколо себе команду, спроможну досягати поставлених цілей. Переконаний, що відмінною рисою характеру наших випускників є усвідомлення визнання потреби у лідерстві. І якщо це так, то місію академії наразі можна вважати виконаною", - резюмував Юрій Ковбасюк.

Звертаючись до випускників, президент академії наголосив, що саме їм тепер належить довести професійну спроможність системи державного управління забезпечити політичні, економічні та соціальні перетворення у нашій країні; впровадити єдині стандарти і високі вимоги до якості надання публічних послуг населенню; створити позитивний імідж державної служби і служби в органах місцевого самоврядування. "Тепер настав Ваш час сповна реалізувати набуті знання і вміння, інтелектуальний потенціал, новаторське мислення. Пам'ятайте, що Ви репрезентуєте нову управлінську еліту і суспільство розраховує на Вас. Тож гідно несіть почесне звання випускника Академії, професійно, компетентно, з високою відповідальністю, державницьким підходом до справи здійснюйте професійну діяльність на всіх рівнях державного управління", - такі настанови пролунали на адресу випускників від президента академії Юрія Ковбасюка.

В урочистостях взяли участь і виступили з вітальними промовами Керівник Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Євген Анопрієнко, заступник Директора Департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України Володимир Татієвський, заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Володимир Яловий, заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Микола Дячишин, голова Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Сергій Маліков.

У своїх виступах поважні гості вітали слухачів академії з успішним завершенням магістерської програми та бажали їм професійних звершень, патріотичного і відданого служіння народу України, непохитної віри у славне майбутнє України.

З напутніми словами від імені голів державних екзаменаційних комісій до випускників звернувся Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, який побажав випускникам академії невичерпної сили, стійкості й оптимізму для досягнення поставлених завдань, старанності для успішного втілення планів. Уповноважений Президента України з прав дитини відзначив вагомий внесок академії у зміцнення основ української державності, запровадження кращих освітніх стандартів у підготовку кадрів у сфері державного управління.

Упевненість науково-педагогічних працівників у тому, що випускники академії - це сучасна управлінська еліта української держави, яка спроможна згуртувати і моралізувати суспільство, стати взірцем творчості, професійності, компетентності і духовності, висловила доктор соціологічних наук, професор, професор кафедри державної політики та управління політичними процесами академії Марія Пірен.

Традиційним продовженням урочистостей стало виголошення клятви випускника Національної академії державного управління при Президентові України магістрами державного управління та магістрами управління суспільним розвитком випуску 2013 року. Щирі слова вдячності та глибокої поваги від випускників пролунали на адресу керівників, науково-педагогічних працівників академії та кураторів курсів - фахівців, які забезпечили отримання професійної освіти, передали свій досвід і знання у сфері державного управління, створили комфортні умови для високопродуктивного навчання.

Захоплюючий відеоряд на екранах, квіти і сяючі посмішки у залі - це все створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя. Свято закінчилося, попереду сповнений планами, намірами, прагненням до позитивних змін життєвий шлях.

Дорогі випускники, щасливого Вам старту у Вашій кар'єрі, досягнень та перемог на життєвому шляху!

Віримо, що Ви будете гідно нести звання випускників Національної академії державного управління при Президентові України, а у своїх серцях на довгі роки збережете повагу та любов до своєї Альма Матер!

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. ДейниченкоОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.