Skip to Content

Блог користувача - Маріанна Гниденко

Гниденко М.Й. Тези до публічного виступу на тему: «Формування шляхів вдосконалення роботи органів державного контролю за цінами»

Шановні Голово та члени Оргкомітету, а також учасники конкурсу!

Дозвольте запропонувати до Вашої уваги та на Ваш розсуд роботу головного державного інспектора відділу контролю цін на ринках монопольних утворень Державної інспекції з контролю за цінами в Закарпатській області на тему «Формування шляхів вдосконалення роботи органів державного контролю за цінами»!

Дослідження здійснювалось на існуючій нормативній базі, матеріалах періодичних видань та посібників, а також на власному практичному досвіді.

Символіка від Деражнянської РДА

Дане зображення розміщене на сайті Деражнянської районної державної адміністрації (Хмельницька область).

http://derajadm.at.ua/news/spilnota_krashhiji_derzhavnikh_sluzhbovciv/2011-03-12-40

Ескізи логотипу сайту "Спільнота кращих державних службовців"

Шановні колеги! До Вашої уваги та на Ваш розсуд я розмістила свої пропозиції ескізів логотипу сайту Спільноти. При цьому, хочу пояснити, що на зазначених символах знак у вигляді смайлику на першій зірці символізує абревіатуру "Спільнота кращих державних службовців"; дзвін, який сповіщає, також має символічне значення; зірочки символізують бажання наблизитись до умов Європейського Союзу; герб, обкреслений колом уособлює логотип Головдержслужби; колоски - Україну; кольори - жовтий та блакитний.

Участь в Конкурсі – необхідність та потреба для реалізації та вдосконалення себе

Кожен державний службовець, який бере участь в щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» (надалі – Конкурс), та проходить нехай не усі його етапи (тури) має нагоду та можливість побачити той високий рівень організації усіх заходів Конкурсу, рівень професіоналізму, культури, моралі, толерантності, небайдужості експертів та організаторів, корисні і потрібні лекції наших викладачів, та усіх залучених осіб, бути серед яких – велика честь, що мені, учаснику Конкурсу від центральних органів виконавчої влади, хочеться висловити, не лише від мого імені, а також від ім

Вітання з Днем народження

Шановна Ганна Миколаївна!Фотографія2

Від імені усіх конкурсантів ми вітаємо Вас з Днем народження!

Гниденко М.Й. Творча робота на тему:"Професіоналізм державних службовців як умова ефективної діяльності органів державної влади"

«Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод, бо вам призначено скалу сесю розбить»

І.Франко «Каменярі», 1878

 

ЗМІСТ

 

Гниденко М.Й. Публічний виступ на тему: "Формування шляхів вдосконалення роботи органів державного контролю за цінами"

«Вдосконалення немає меж, але час, відпущений на нього, обмежений»

Володимир Черняк

 

Зміст

 

Вступ……………………………………………………………………..3

  1. Роль та завдання діяльності органів державного

контролю за цінами……………………………………………………...5

  1. Проблемні питання при здійсненні контрольно-наглядових

 функцій органами державного контролю за цінами…………...……13

RSS-матеріал


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.