Skip to Content

3 тур 2010. Група №1. Номінація "Кращий керівник"

Embedded Scribd iPaper - Requires Javascript and Flash Player
ІІI тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”
Номінація «Кращий керівник»
Бабій Олег Васильович
Начальник відділу головного фінансового Вінницької
облдержадміністрації
Резниченко Ірина Анатоліївна
Начальник відділу прогнозування та перспектив розвитку підприємств гірничо-металургійного комплексу управління стратегії розвитку та координації роботи підприємств металургійного та хімічного комплексу головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Донецької облдержадміністрації
Валінкевич Юрій Борисович
Начальник відділу доходів та економічного аналізу бюджетного управління головного фінансового управління Житомирської обласної державної адміністрації
Мендєлєва Юлія Валеріївна
начальник відділу соціального обслуговування та реабілітації інвалідів, людей похилого віку управління у справах інвалідів та людей похилого віку Головного управління праці та соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації
Гринів Олександра Миколаївна
Начальника відділу організації заробітної плати, трудових відносин та соціального партнерства управління праці Головне управління праці та соціального захисту населення ІваноФранківської облдержадміністрації
Міхно Аліна Іванівна
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Головного управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації
Сурніна Тетяна Миколаївна
Начальник відділу з питань молоді та сім’ї управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації
Жук Наталія Богданівна
Заступник начальника відділу обліку та довідкового апарату Державного архіву у Львівської області
Гінкул Віктор Миколайович
Заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації
Федотова Валерія Геннадіївна
Начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Одеської облдержадміністрації
Коновал Андрій Сергійович
Заступник начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату ОДА
Баркулова Наталія Іванівна
начальник відділу фінансів місцевих органів влади і управління, управління фінансів невиробничої сфери Сумської обласної державної адміністрації
Архипова Світлана Володимирівна
Начальник відділу аналізу і контролю виконання місцевих бюджетів бюджетного управління Головного фінансового управління Харківської ОДА
Лисенко Ірина Миколаївна
Начальник відділу шкіл – інтернатів, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації
Карабан Наталія Миколаївна
Начальник відділу доходів Головного фінансового управління Черкаської облдержадміністрації
Мар’янчук Надія Анатоліївна
Начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Чернівецької облдержадміністрації
Крапивний Олег Вікторович
Начальник відділу організації виробництва та маркетингу продукції тваринництва головного управління агропромислового комплексу Чернігівської облдержадміністрації
Пєрова Ірина Анатоліївна
Завідуюча сектором стратегічного планування та моніторингу управління економіки Бахчисарайської районної державної адміністрації
Романська Ірина Дмитрівна
Завідувач сектору контролю апарату Тиврівської райдержадміністрації Вінницької області
Смолярчук Наталія Степанівна
Завідувач юридичного сектору апарату Іваничівської райдержадміністрації Волинської області
Приходько Людмила Володимирівна
Начальник загального відділу Павлоградської райдержадміністрації Дніпропетровської області
Точена Вікторія Володимирівна
Начальник управління праці та соціального захисту населення Артемівської райдержадміністрації Донецької області
Канчура Віктор Юрійович
Завідувач сектора з питань внутрішньої політики апарату Любарської райдержадміністрації Житомирської області
Горова Тетяна Федорівна
начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Міжгірської райдержадміністрації Закарпатської області
Рибалка Олена Миколаївна
Начальник загального відділу апарату Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області
Королько Ігор Зіновійович
Заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату Снятинської райдержадміністрації ІваноФранківської області
Заключне слово
Мотренко Тимофій Валентинович
Начальник Головдержслужби України, Голова Оргкомітету III туру Конкурсу
This document is © 2011 by Леонід Марушевський - all rights reserved.
0
Ваш голос: Ні


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.