Skip to Content

Адміністративна реформа

Органи люстрації: Прокуратура України

.

Завдання, функції та повноваження прокуратури

Конституційні функції прокуратури України

Інтерв’ю Голови Національного агентства України з питань державної служби В. Толкованова газеті «Урядовий кур’єр», 20.01.12

В'ячеслав Толкованов: «Закон поверне престижність до службових кабінетів»

Немає справи, облаштування якої було б важчим, виконання небезпечнішим, а успіх сумнівнішим, ніж заміна старих порядків новими. Ці слова італійського мислителя Нікколо Макіавеллі не зайве пам’ятати усім реформаторам, які приступають до важкої, почасти невдячної, та водночас вкрай необхідної справи модернізації тієї чи тієї сфери суспільних відносин.

З Днем Соборності України !

Від щирого серця вітаємо всіх  з Днем Соборності України!

Не одне покоління наших земляків, українських патріотів, прагнули до національної єдності, торжества справедливості та утвердження прав людини.

Держслужбовці можуть сподіватися на підвищення зарплат

Держслужбовці можуть сподіватися на підвищення зарплат

                                                                                 

Прес-служба інформує

«Нове законодавство у сфері державної служби та боротьби з корупцією зменшує можливості для корупційних зловживань серед державних службовців»

    У 2011 році закладено правову базу для реальної боротьби з корупцією.

Дейниченко вітає з Днем боротьби з корупцією 9 грудня !

Вітаю всіх з одним із самих важливих свят для державних службовців - Днем боротьби з корупцією!!!
Бажаю успіхів у цій нелегкій справі! Борітеся - поборете!
Дивітся Концепцію перманентної люстрації в Україні.
В.Дейниченко


Международный день борьбы с коррупцией

9 декабря

Реформування державної служби є одним з пріоритетів політики Президента України

Реформування державної служби є одним з пріоритетів політики Президента України Віктора Януковича, у рамках реалізації якого Національне агентство України з питань державної служби ініціювало та розробило низку проектів законодавчих актів, що будуть прийняті ближчим часом.

В Кабінеті Міністрів України відбулась нарада з питань оптимізації структури та удосконалення діяльності

5 жовтня 2011 р. в Кабінеті Міністрів України відбулась нарада з питань оптимізації структури та удосконалення діяльності місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування. У ході наради під головуванням директора Департаменту забезпечення взаємодії з Верховною Радою України та регіонами Секретаріату Кабінету Міністрів України Івана Ткаленка було обговорено проблеми унормування структури та граничної чисельності місцевих державних адміністрацій, зокрема, презентовано підходи щодо їх розрахунку.

Глава держави: Ефективне державне управління залежить від залучення до цього процесу громадянського суспільства

Глава держави: Ефективне державне управління залежить від залучення до цього процесу громадянського суспільства

Президент України Віктор Янукович переконаний, що ефективне державне управління залежить від залучення до цього процесу громадянського суспільства. На цьому Глава Української держави наголосив в інтерв’ю журналістам у Нью-Йорку. «Ми пішли цим шляхом.

Дейниченко прогнозує: ЯКУ КРАЇНУ МИ ТВОРИМО. Реформи Президента В.Януковича.

Яку країну ми творимо

 

Витяг з Виступу Президента України Віктора Януковича під час урочистостей з нагоди 20-ї річниці Незалежності України в палаці «Україна» 23 серпня 2011 р.

 

 

Дорогі друзі!

Сьогодні я з упевненістю стверджую: В Україні є широкий консенсус щодо того, яку країну ми творимо разом.

Дейниченко рекомендує: Методична збірка з питань контролю

Київська міська державна адміністрація

 

Київський міський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

 

 

Дейниченко В. Ф. Козаченко В.

Легальна робота сьогодні - достойна пенсія завтра

«Легальна робота сьогодні - достойна пенсія завтра»

Аналогічно до світової практики, в Україні регулювання заробітної плати здійснюється державою та угодами між представниками роботодавців та найманих працівників. Держава регулює мінімальну заробітну плату, оплату праці працівників бюджетних установ та організацій, окремі гарантії в оплаті праці.

Договірне регулювання заробітної плати здійснюється через генеральну та галузеві угоди, колективні договори тощо.

Роз"яснення Міністерства юстиції. Гарантії працівників у разі ліквідації або реорганізації підприємства, установи, організації

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 25.01.2011 р.

Гарантії працівників у разі ліквідації або реорганізації підприємства, установи, організації

Питання, пов'язані з розірванням трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу, вирішуються відповідно до положень Кодексу законів про працю України (далі-Кодекс).

Інформаційна довідка щодо окремих питань, пов’язаних з утворенням, реорганізацією та ліквідацією центральних органів виконавчої влади, урядових органів та їх територіальних органів

ЛІКВІДАЦІЯ – це така форма припинення юридичної особи, при якій припиняються всі права та обов'язки такої юридичної особи.

ЛІКВІДАЦІЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ один із способів припинення діяльності юридичної особи (З практики застосування термінів, слів та словосполучень у юриспруденції).

 

Концепція законодавства України про державну службу

Проект

Редакція від 4 жовтня 2004 року

 

Програма розвитку державної служби на 2005-2010 роки

 

 

ПРОГРАМА

розвитку державної служби на 2005-2010 роки

 

 

I. Загальна частина

Державна служба є складовою державного управління, спрямованою на задоволення потреб суспільства, забезпечення захисту основних прав і свобод людини і громадянина, послідовного і сталого розвитку країни та поступового входження її до європейської спільноти.

Постанова КМУ від 10 грудня 2010 р. N 1128 "Деякі заходи щодо забезпечення виконання Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. N 1085"

Відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" Кабінет Міністрів Українипостановляє:

1. Скоротити чисельність державних службовців, які працюють у центральних органах виконавчої влади і підпорядкованих їм територіальних органах, не менше ніж на 30 відсотків.

RSS-матеріал


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.