Skip to Content

2008

Кращі державні службовці - Шапран Олена Юріївна

Шапран Олена Юріївна, Переможець щорічного Всеукраїнського конкурсу "кращий державний службовець", 2008 рік«Я ЗГОДНА З ВИСЛОВОМ: ЗАЙМАЙСЯ УЛЮБЛЕНОЮ СПРАВОЮ І ТОДІ НЕ ПРАЦЮВАТИМЕШ ЖОДНОГО ДНЯ У СВОЄМУ ЖИТТІ»

ОЛЕНА ЮРІЇВНА ШАПРАН цього року виборола перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець». Вона очолює один з осередків людяності й добра – Деснянський районний у місті Києві центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, основна мета якого – зберегти віру людини в те, що все змінюється на краще.

– Олено Юріївно, коли і як розпочався Ваш трудовий шлях?

– Після трагедії на Чорнобильській АЕС з постраждалих районів виїхало багато педагогів. Нам, студентам третього курсуДубнівського педагогічного училища Рівненської області, запропонували поїхати туди працювати. Я в перших рядах пішла до обласного управління освіти й, отримавши направлення і спакувавши валізу, поїхала в село Великі Телковичі, яке й зараз з теплом згадую. Батькам зателефонувала, коли вже була на Поліссі.

Мені дали третій клас. У дітей, які провчилися лише 2 роки, я вже була восьмою вчителькою. Деякі з них не вміли писати, а просто малювали хвильки. Коли мене викликала директор школи і сказала, що не можна ставити двійки, потрібно розуміти їх становище, я пообіцяла, що двійок не буде, тому що я дітей навчу. Вже до Нового року мої колишні двієчники отримували гарні оцінки.

– Що вплинуло на вибір педагогічної професії?

– Я довго не могла визначитися. У школі була відмінницею, тому мріяла лише про популярні на той час професії. У нас на Рівненщині були медичне, педагогічне й культурно-просвітницьке училища, а також відповідні фахові інститути. Закінчивши вісім класів, я обрала педагогічне училище. Напевно, зіграла роль любов до моєї першої вчительки.

Вищу освіту здобувала з 1992 до 1998 року в Київському державному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. А нещодавно отримала диплом Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління».

Фінішував перший щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Щорічний Всекраїнський конкурс "Кращий державний службовець" 2008Проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» започатковано 2008 року згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152. Для реалізації завдань, визначених постановою,Головдержслужба України та її територіальні органи здійснили низку організаційних та інформаційних заходів.

Конкурс проводився за двома номінаціями – «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст» – у три тури: перший –березень–квітень, другий – травень–червень, третій – вересень–листопад.

Для проведення першого туру конкурсу державними органами створено організаційні комітети, які очолили керівники цих органів або їхні заступники. В обласних державних адміністраціях та їх структурних підрозділах організовано 166 таких комітетів, у районних державних адміністраціях та їх структурних підрозділах – 528, у центральних органах влади – 34.

Серед місцевих державних адміністрацій у конкурсних змаганнях узяли участь 4 372 державних службовці, 1 376 (733 керівники та 643 спеціалісти) із них стали переможцями першого туру. Найбільше учасників було у Хмельницькій області – 450, Київській – 280, Сумській – 271, Запорізькій – 255, Вінницькій – 234, в Автономній Республіці Крим – 205, Дніпропетровській області – 195, Луганській – 193, Житомирській – 186. Найменше учасників в Івано-Франківській області – 25, у Севастополі – 32 та Миколаївській області – 65.

Загальна чисельність державних службовців центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів, які взяли участь у першому турі конкурсу, складає 150 осіб, з них стали переможцями – 26.

RSS-матеріал


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.