Skip to Content

Бут Оксана

«За покликом долі» (інтерв’ю з переможницею першого Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий спеціаліст» Оксаною Бут)

Бут Олена, переможець Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" 2008 рокуГоловний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату Гуляйпільської районної державної адміністрації ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА БУТ – переможець щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2008 року в номінації «Кращий спеціаліст».

 

– Оксано Олександрівно, чому Ви вирішили взяти участь у конкурсі?

– Усе це сталося спонтанно. Керівник апарату розповів усім співробітникам, що проводиться конкурс «Кращий державний службовець» і є можливість взяти участь. Зазвичай на різні конкурси відправляють молодих спеціалістів. Моя колега, яка зараз на пенсії, взяла з мене слово, що я візьму участь у конкурсі. Я пообіцяла. Адже я людина, яка, давши слово, не може його порушити.

Коли я перемогла в районному конкурсі, вона сказала: «Дивись, привези мені перше місце і з обласного туру». Я навіть не сподівалася, що саме так і вийде.

 У третьому турі необхідно було підготувати творчу роботу. Я саме була у відпустці, мала виїжджати з дитиною до санаторію. Залишалась лише доба для написання... Я вчасно здала роботу, але після того, перебуваючи в санаторії, усе це ще продумувала, аналізувала й пізніше до вже написаного ще чимало доповнила. Уже на захисті мені було легко: я говорила про матеріал, який добре осмислила, і тема стала мені досить близькою.

– Ви стали переможницею престижного конкурсу, довівши, що гідні звання кращого державного службовця. Розкажіть, як розпочинався Ваш шлях на державній службі. 

– Так вийшло, що після закінчення філологічного факультету Ніжинського державного педагогічного університету (родом я з Ніжина Чернігівської області), отримавши спеціальність учителя української мови, літератури та зарубіжної літератури, я одразу почала працювати на державній службі – чесно, за конкурсом: у жовтні 1999 року стала співробітницею Українського державного центру соціальних служб для молоді в місті Києві.

RSS-матеріал


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.