Skip to Content

Скорочення держслужбовців

Роз‘яснення Порядку вивільнення працівників у зв’язку з ліквідацією (реорганізацією) міністерств та інших центральних органів виконавчої влади

В даний час проводиться ряд заходів з оптимізації кількості та структури центральних органів виконавчої влади, що матиме своїми наслідками звільнення працівників цих органів з таких підстав як зміни в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, скорочення чисельності або штату працівників.

Вирішення питань щодо звільнення таких працівників повинно проводитись з врахуванням наступних норм чинного законодавства.

Постанова КМУ від 10 грудня 2010 р. N 1128 "Деякі заходи щодо забезпечення виконання Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. N 1085"

Відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" Кабінет Міністрів Українипостановляє:

1. Скоротити чисельність державних службовців, які працюють у центральних органах виконавчої влади і підпорядкованих їм територіальних органах, не менше ніж на 30 відсотків.

Указ Президента України № 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади"

З метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, усунення дублювання їх повноважень, забезпечення скорочення чисельності управлінського апарату та витрат на його утримання, підвищення ефективності державного управління та відповідно до пункту 15 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити:

RSS-матеріал


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.