Skip to Content

Кращий керівник

«ДЕРЖАВНА СЛУЖБА – ЦЕ МОДНО, ПРИВАБЛИВО, ПЕРСПЕКТИВНО»

«ДЕРЖАВНА СЛУЖБА – ЦЕ МОДНО, ПРИВАБЛИВО, ПЕРСПЕКТИВНО»

 

За результатами ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець» Павло Перепічка

посів перше місце в номінації «Кращий керівник».

Одинадцятий рік він працює в контрольно-ревізійному

управлінні в Чернівецькій області й нині координує роботу

Невипадкова людина на державній службі - Петро Васильович Макаренко

Макаренко Петро Васильович, переможець щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ

МАКАРЕНКО

розпочинав свою трудову діяльність трактористом у колгоспі та слюсарем на цукровому заводі в рідному селі, що на Київщині. Нині, маючи дві вищі освіти, обіймає посаду начальника відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови райдержадміністрації та взаємодії із засобами масової інформації Солом’янської райдержадміністрації міста Києва.

За результатами Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2009 року його визнано переможцем у номінації «Кращий керівник».

 

– Шановний Петре Васильовичу, чому Ви вирішили взяти участь у конкурсі?

– Не буду лукавити, адже все відбувалося досить прозаїчно. Оргкомітет першого туру відбирав претендентів на участь за пропозиціями заступників голів райдержадміністрацій. Саме так: участь у конкурсі треба заслужити своєю професійною діяльністю. Не ти вирішуєш, а тебе рекомендують. На мою думку, абсолютно правильний підхід. Мені також зробили пропозицію. Мабуть, кожна людина в такий момент зважує всі «за» й «проти», бо за цим стоїть відповідальність представляти насамперед не себе, а колектив, у якому працюєш. Однак я вважаю, що пропозицію, яку зробило мені керівництво, за роки роботи на посаді начальника відділу в Солом’янській райдержадміністрації я заслужив, тому морально був до неї готовий. Отже, рішення було прийняте майже без вагань. У першому турі з-поміж усіх колег-конкурсантів я виборов право представляти район на міському конкурсі. А далі – ще два тури й ще дві перемоги.

RSS-матеріал


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.