Skip to Content

Переможці конкурсу

Переможці ІІ туру конкурсу 2012 року

ІІ тур конкурсу за звання «Кращого державного службовця»  проводиться в рамках підвищення кваліфікації державних службовців з оволодіння знаннями нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

Центральними та місцевими органами влади здійснено широкомасштабну інформаційну кампанію про популяризацію проведення ІІ туру конкурсу (інформацією можна ознайомитися на офіційних веб-сайтах територіальних органів Нацдержслужби України).

Переможці ІІ туру Конкурсу між державними службовцями, міністерств, інших ЦОВВ, державних органів

Зарезультатами ІІ туру Конкурсу серед державних службовців міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних органів визначено переможців

у номінації

«Кращий керівник»

IMG_6142.JPG

Номінація у конкурсі краси праці — за митниками

Головне управління державної служби назвало переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Цей конкурс проводиться в Україні вже втретє. Зростання професіоналізму, відкритості, підвищення авторитету державної служби, залучення висококваліфікованих фахівців, зокрема молоді, до роботи в державних органах виконавчої влади, узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців – така мета його запровадження та проведення.

Урочистості з нагоди відзначення переможців та лауреатів щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2010 року

Дацун Яна - Кращий державний службовець 2010У приміщенні Національної філармонії України відбулися урочистості з нагоди відзначення переможців та лауреатів щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2010 року. Метою Конкурсу, який проводиться третій рік поспіль, є  комплексне підвищення кваліфікації державних службовців, а також підтримка професіоналів у сфері державного управління, поширення досвіду їх діяльності, виховання на їх прикладі молодих спеціалістів, покращення якості надання послуг громадянам, підвищення ролі та популяризації професії державного службовця, формування позитивної суспільної думки щодо престижу державної служби.

На початку заходу учасники переглянули  документальний фільм з історії проведення конкурсу, в якому  цього року взяли участь 12 тисяч найкращих керівників та спеціалістів місцевих органів влади, а 94 представники регіонів виборювали першість у найскладніших фінальних змаганнях ІІІ туру Конкурсу. Було наголошено, що у 2010 році кількість учасників конкурсу зросла втричі порівняно з попереднім роком і в 9 разів – порівняно з 2008.

Результати ІІІ туру конкурсу 2010

Загальні підсумки

по трьох етапах ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець» у 2010 році:

Переможці ІІ туру конкурсу "Кращий державний службовець" 2010

Переможці ІІ туру

щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» між державними службовцями центральних апаратів та територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та державних органів у номінаціях:

 «Кращий керівник» (центральні апарати міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та державних органів):

Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2009 року

Хоча Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться лише другий рік поспіль, уже можна констатувати, що саме завдяки йому в органах виконавчої влади створено систему самоосвіти, яка впроваджує нову форму підвищення кваліфікації державних службовців шляхом пошуку й підтримки найкращих державних службовців України, поширення досвіду їхньої діяльності, виховання на їхньому прикладі молодих спеціалістів, підвищення ролі та популяризація професії державних службовців, формування позитивної думки громадян щодо її іміджу, покращення якості надання послуг громадянам.

«За покликом долі» (інтерв’ю з переможницею першого Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий спеціаліст» Оксаною Бут)

Бут Олена, переможець Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" 2008 рокуГоловний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату Гуляйпільської районної державної адміністрації ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА БУТ – переможець щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2008 року в номінації «Кращий спеціаліст».

 

– Оксано Олександрівно, чому Ви вирішили взяти участь у конкурсі?

– Усе це сталося спонтанно. Керівник апарату розповів усім співробітникам, що проводиться конкурс «Кращий державний службовець» і є можливість взяти участь. Зазвичай на різні конкурси відправляють молодих спеціалістів. Моя колега, яка зараз на пенсії, взяла з мене слово, що я візьму участь у конкурсі. Я пообіцяла. Адже я людина, яка, давши слово, не може його порушити.

Коли я перемогла в районному конкурсі, вона сказала: «Дивись, привези мені перше місце і з обласного туру». Я навіть не сподівалася, що саме так і вийде.

 У третьому турі необхідно було підготувати творчу роботу. Я саме була у відпустці, мала виїжджати з дитиною до санаторію. Залишалась лише доба для написання... Я вчасно здала роботу, але після того, перебуваючи в санаторії, усе це ще продумувала, аналізувала й пізніше до вже написаного ще чимало доповнила. Уже на захисті мені було легко: я говорила про матеріал, який добре осмислила, і тема стала мені досить близькою.

– Ви стали переможницею престижного конкурсу, довівши, що гідні звання кращого державного службовця. Розкажіть, як розпочинався Ваш шлях на державній службі. 

– Так вийшло, що після закінчення філологічного факультету Ніжинського державного педагогічного університету (родом я з Ніжина Чернігівської області), отримавши спеціальність учителя української мови, літератури та зарубіжної літератури, я одразу почала працювати на державній службі – чесно, за конкурсом: у жовтні 1999 року стала співробітницею Українського державного центру соціальних служб для молоді в місті Києві.

Кращі державні службовці - Шапран Олена Юріївна

Шапран Олена Юріївна, Переможець щорічного Всеукраїнського конкурсу "кращий державний службовець", 2008 рік«Я ЗГОДНА З ВИСЛОВОМ: ЗАЙМАЙСЯ УЛЮБЛЕНОЮ СПРАВОЮ І ТОДІ НЕ ПРАЦЮВАТИМЕШ ЖОДНОГО ДНЯ У СВОЄМУ ЖИТТІ»

ОЛЕНА ЮРІЇВНА ШАПРАН цього року виборола перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець». Вона очолює один з осередків людяності й добра – Деснянський районний у місті Києві центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, основна мета якого – зберегти віру людини в те, що все змінюється на краще.

– Олено Юріївно, коли і як розпочався Ваш трудовий шлях?

– Після трагедії на Чорнобильській АЕС з постраждалих районів виїхало багато педагогів. Нам, студентам третього курсуДубнівського педагогічного училища Рівненської області, запропонували поїхати туди працювати. Я в перших рядах пішла до обласного управління освіти й, отримавши направлення і спакувавши валізу, поїхала в село Великі Телковичі, яке й зараз з теплом згадую. Батькам зателефонувала, коли вже була на Поліссі.

Мені дали третій клас. У дітей, які провчилися лише 2 роки, я вже була восьмою вчителькою. Деякі з них не вміли писати, а просто малювали хвильки. Коли мене викликала директор школи і сказала, що не можна ставити двійки, потрібно розуміти їх становище, я пообіцяла, що двійок не буде, тому що я дітей навчу. Вже до Нового року мої колишні двієчники отримували гарні оцінки.

– Що вплинуло на вибір педагогічної професії?

– Я довго не могла визначитися. У школі була відмінницею, тому мріяла лише про популярні на той час професії. У нас на Рівненщині були медичне, педагогічне й культурно-просвітницьке училища, а також відповідні фахові інститути. Закінчивши вісім класів, я обрала педагогічне училище. Напевно, зіграла роль любов до моєї першої вчительки.

Вищу освіту здобувала з 1992 до 1998 року в Київському державному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. А нещодавно отримала диплом Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління».

Фінішував перший щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Щорічний Всекраїнський конкурс "Кращий державний службовець" 2008Проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» започатковано 2008 року згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152. Для реалізації завдань, визначених постановою,Головдержслужба України та її територіальні органи здійснили низку організаційних та інформаційних заходів.

Конкурс проводився за двома номінаціями – «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст» – у три тури: перший –березень–квітень, другий – травень–червень, третій – вересень–листопад.

Для проведення першого туру конкурсу державними органами створено організаційні комітети, які очолили керівники цих органів або їхні заступники. В обласних державних адміністраціях та їх структурних підрозділах організовано 166 таких комітетів, у районних державних адміністраціях та їх структурних підрозділах – 528, у центральних органах влади – 34.

Серед місцевих державних адміністрацій у конкурсних змаганнях узяли участь 4 372 державних службовці, 1 376 (733 керівники та 643 спеціалісти) із них стали переможцями першого туру. Найбільше учасників було у Хмельницькій області – 450, Київській – 280, Сумській – 271, Запорізькій – 255, Вінницькій – 234, в Автономній Республіці Крим – 205, Дніпропетровській області – 195, Луганській – 193, Житомирській – 186. Найменше учасників в Івано-Франківській області – 25, у Севастополі – 32 та Миколаївській області – 65.

Загальна чисельність державних службовців центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів, які взяли участь у першому турі конкурсу, складає 150 осіб, з них стали переможцями – 26.

RSS-матеріал


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.