Skip to Content

самоосвіта

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Мотренко Тимофій

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» (надалі – Конкурс) проводиться щороку з лютого по жовтень починаючи з 2008 року, який організовує Головне управління державної служби України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»».

Початково Конкурс розглядався в сенсі як форма самоосвіти. Оскільки, як висловив Тимофій Мотренко: «Немає кращої форми самоосвіти, ніж внутрішній стимул», маючи на увазі не грошовий вимір, а амбіцію.

Наскільки такий Конкурс важливий для самих представників державної служби відзначив його ідейний засновник – в.о. начальника Управління державної служби Головдержслужби України в м.Києві Григорій Романюк, який висловив наступне: «Четвертий рік поспіль ми робимо це свято для держпрацівників, і це стало вже доброю традицією, конкурс піднімає престиж держслужби, заохочує та стимулює працівників у цій сфері до виконання своїх службових обов’язків на високому професійному рівні. І результати вже є – це проявлена активність, заінтересованність працівників».

Участь в Конкурсі – необхідність та потреба для реалізації та вдосконалення себе

Кожен державний службовець, який бере участь в щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» (надалі – Конкурс), та проходить нехай не усі його етапи (тури) має нагоду та можливість побачити той високий рівень організації усіх заходів Конкурсу, рівень професіоналізму, культури, моралі, толерантності, небайдужості експертів та організаторів, корисні і потрібні лекції наших викладачів, та усіх залучених осіб, бути серед яких – велика честь, що мені, учаснику Конкурсу від центральних органів виконавчої влади, хочеться висловити, не лише від мого імені, а також від ім

RSS-матеріал


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.