Skip to Content

Ділова гра залишилася загадкою

5 сообщений / 0 new
Останнє повідомлення
Аватар користувача Леонід Марушевський
Не в мережі
Зареєстрований: 2010-12-16
Бали: 1012
Ділова гра залишилася загадкою

Кто що думає про ділову гру? Для мене цей етап конкурсу залишився загадкою. Які критерії оцінки бралися до уваги?

Аватар користувача Маріанна Гниденко
Не в мережі
Зареєстрований: 2010-12-24
Бали: 1257

Леонід, особисто для мене, результати ділової гри також загадка, зокрема, твої. На мою суб’єктивну думку, велику роль зіграла поведінка групи, а не лише поведінка окремого конкурсанта. Умови були рівні для всіх, і кожна людина мала рівну зі всіма можливість проявити себе за той короткий проміжок часу, досвідчений психолог спостерігала за всіма, але, я припускаю, що конкурсант не може за кілька хвилин вплинути та змінити поведінку своїх колег. Я на діловій грі була незадоволена собою, на відміну від захисту творчої роботи і презентації своєї професійної діяльності, бо знаю, що могла б краще сказати, а оцінки склалися навпаки, хоча в свої захист і презентацію я включила усі ключові моменти, які вимагалися і які від нас чекали, і це те, до чого кожен з нас готувався. А до ділової гри ніхто з нас не був підготовлений, тут кожен, як може, швидко реагує, і важлива не тільки швидкість, але і якість. Я висловила свою думку, цікаво було б дізнатися думки та роздуми наших колег.

Аватар користувача Кириленко Антоніна Ігорівна
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-01-17
Бали: 3

Повністю вас підтримую, колеги. Яким чином оцінювалася ділова гра мені також не зовсім зрозуміло.

Я вважаю, що не не можна порівнювати результати "ділової гри" із результатами "захисту роботи" і "презентації своєї професійної діяльності", оскільки у зазначених конкурсних завданнях оцінку виставляли ціла група експертів, на відміну від ділової гри, де оцінювали конкурсантів лише 2 експерти. Також в оцінку по "захисту роботи" входило не лише сам захист, а й написана робота, яка вимагала грунтовної підготовки, опрацювання літератури, тощо..

Аватар користувача Леонід Марушевський
Не в мережі
Зареєстрований: 2010-12-16
Бали: 1012

Є в мене думка, що одним з критеріїв оцінки конкурсантів був аналіз тих плакатів, які ми малювали. Кожному з конкурсантів давався свій фломастер і казали написати прізвище. Я вважаю, що за кольором фломастеру можна було побачити, хто і що написав. В нашій групі, наприклад, весь текст писали дівчата, через те, що в хлопців поганий почерк. Можливо це могло вплинути на оцінки.

Аватар користувача Надія Мар'янчук
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-03-15
Бали: 108

Для мене ділова гра теж залишиться загадкою. А ось її (вірніше мої) результати – ні!

Загадка полягала в невідомості.  Вважаю, що до такого екстріму  спільноту варто було підготувати і розігріти  на лекціях: ну там роз’яснення, вступний позаоцінковий тест-драйв  і тд…

Хоча з іншого боку, можливо,  й навпаки – все правильно -  якраз була необхідність  обійтися без роз’яснень, оскільки, боюся, що ми б отримали тоді ще один домашньо-заготівельний конвеєр.  А так, нас  вкинули відразу в стрімку течію….і….  випливайте панове.

Щодо особистих   результатів – справедливо!  М’яко  кажучи я не дуже добре презентувала себе в тій частині гри, яка полягала в командному мізковому штурмі. А якщо не м’яко, а жорстко  кажучи, то я її провалила.

Одна з проблем,  вже згадана Леонідом  – рідкісний за «привабливістю» почерк: невдало перевчена  шульга

Але не це основне. Основне те, що з мене, мабуть,  посередній лідер. І за умови, якщо в групі відбувається (цілком доречна) боротьба за ініціативу  я пас.

Щодо індивідуальних  підконкурсів . Гадаю, що не так вже й  все  погано. Хоча  були там й свої мінуси, переважно з боку філології. Породисті русизми.  Але те, що вляпався в неправильномовлення , як завжди усвідомлюєш  пост-фактум.  

Хоча знову ж таки один "ніби-то-русизм" я вжила цілеспрямовано.  В підконкурсі з долонями треба було назвати ресурси, на які розраховуєш в досягненні  якоїсь мети. Ну і останнім ресурсом, яким  я завершувала перелік  було «чудо».   Саме «чудо», а не «диво», оскільки в моєму розумінні  «чудо», «чудасія», це щось більш спонтанне, непередбачуване, з присмаком феєрверку. А ось «диво» має якесь  більш спокійне уцерковлене забарвлення. Не впевнена, що філологи  мене зрозуміли.

Загалом,  вважаю, що не варто виставляти конкурсантам надмірно-прокрустові мовні рамки. Зайвий пуризм інколи межує з ідіотизмом.     

 Ділова гра - це те що мені сподобалося найбільше.)))))))Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.