Skip to Content

ІІІ тур. Ваші враження

4 сообщения / 0 new
Останнє повідомлення
Аватар користувача Євгенія Антонова
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-06-16
Бали: 133
ІІІ тур. Ваші враження

Ось і визначені кращі з кращих цього року.

Пропоную цьогорічних учасників висказатися з приводу їхніх вражень від Конкурсу.

 

Особисто мені сподобалося.

Особливо хочу відмітити, що мені дуже пощастило з підгрупою, в яку я потрапила. Група 3 - Кращий спеціаліст, якщо хтось з вас читає це повідомлення - привіт :)

Загалом всі дуже позитивні, розумні й талановиті люди.

 

Єдина ложка дьогтю, що потрапила в нашу діжку - це підведення підсумків. На жаль, жодна людина з нашої, як мені здавалося, гідної підгрупи, не була відзначена нагородою. Те ж саме сталося і в двох підгрупах Кращий керівник - всі призові місця дісталися лише учасникам з однієї підгрупи. Можливо, частину списків просто загубили? :)

Повернувшись з конкурсу в жовтні, я одразу поділилася з колегами прогнозами: ну за результатами мені або сильно пощастить, або сильно не пощастить, адже оцінювала нас одна комісія, а другу підгрупу - інша. Відповідно один і той за рівнем виступ міг бути оцінений різними комісіям за різною шкалою.

Думаю, так скоріше за все і сталося. Хоча, не беруся судити. Можливо дійсно в деяких підгрупах зосередилися кращі держслужбовці

Аватар користувача Леонід Марушевський
Не в мережі
Зареєстрований: 2010-12-16
Бали: 1012

Євгенія, а як в цьому році проходила ділова гра? Як Ви знайшли результати цієї гри? У минулому році цей етап конкурсу викликав найбільшу кількість зауважень.  Я вважаю, що цей етап є найбільш суб'єктивним.

Аватар користувача Євгенія Антонова
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-06-16
Бали: 133

Леоніде, вважаю, що ділову гру в принципі важко оцінювати. Я не зрозуміла хто її оцінював: психолог, що працювала з нами, чи експерт, що слідкувала за грою?

Результати учасників в цілому не дуже різнилися, не було дуже поганих оцінок. Проте все одно, в деяких випадках виникло питання "А чи не переплутала експерт бейджі, де були вказані наші прізвища?", тому що люди, які впродовж гри не проявляли жодної ініціативи, отримали у висновку кращі оцінки, ніж ті, хто був активним і особисто мені сподобався більше.

До того ж, як я казала в попередньому повідомленні, ставлення до підгруп було різним. У іншій підгрупі "Кращий спеціаліст" всі без винятку учасники отримали 5, в нас же п'ятірок було мало.

Як висновок хочу підсумувати, що, на жаль, через такий підхід до оцінювання не виникає жодного бажання брати участь у конкурсі наступного року.

Аватар користувача Леснікова Людмила Олександрівна
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-01-19
Бали: 698

Судя по комментариям, учитывая увольнение Тертышной, думаю, что в этом году конкурс будет иметь меньшее значение. А хотелось бы надеяться на лучшее. Получается как в том анекдоте, что поляки всю жизнь ездят в Пежо, а мы наоборот.

Леснікова Людмила ОлександрівнаОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.