Skip to Content

Мотивація участі в конкурсі

7 сообщений / 0 new
Останнє повідомлення
Аватар користувача Євгенія Антонова
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-06-16
Бали: 133
Мотивація участі в конкурсі

Складається така ситуація, що держслужбовці не хочуть брати участь в конкурсі. Переважають думки, що все одно вже вирішено, хто буде переможцем, все одно не вистачає часу готуватися до конкурсу через роботу, все одно не буде жодної винагороди.

Якимось чином необхідно терміново піднімати престиж цього конкурсу.

Розпочати я думаю варто з належної винагороди за участь в ньому, в І та ІІ турі, маю на увазі як нагороду подякою, так і грошову винагороду, хоча б символічну. Можливо треба чітко встановити суму премії для переможців, тому що в деяких областях виплачують премії, в деяких взагалі не дають навіть грамоти. Адже сьогодні для держслужбовців грошове бытие определяет сознание.

 

Аватар користувача Кукуюк Людмила
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-01-12
Бали: 2534

Матеріальна винагорода це завичайно приємно, але мотивація  для участі в Конкурсі повинна бути іншою.

На мою думку, це - прагнення до подальшого розвитку, самореалізації та самовдосконалення, пошук нових ідей, обмін досвідом та думками, розширення світогляду. Конкурс дозволяє висловити свої професійні ідеї, познайомитися з найкращими фахівцями та професіоналами, знайти однодумців та нових друзів.

З"являється можливість подивитись на своє місце у державній службі, усвідомити свій вклад в розвиток, як того підрозділу та організації , де працюєш, так і державної служби вцілому. 

Аватар користувача Леонід Марушевський
Не в мережі
Зареєстрований: 2010-12-16
Бали: 1012

В сучасному українському суспільстві найважливішим фактором мотивації є матеріальний. Ставка ГУДС на гуманітарний аспект не буде працювати в найдближчій перспективі. Матеріальний стимул під собою має на увазі не тільки безпосереднє матеріальне заохоченя, а скоріше можливість працівника довести свою професійність у незангажованому конкурсі і мати прозору перспективу отримати конкретне службове просування. На сьогодні конкурс не виконує такої функції - це факт, доведений досвідом попередніх років. Принаймні залежності результатів конкурсу та просування по службовій дробині не спостерігається. Обіцянки ГУДС улітають внікуди.

Проте необхідно до чогось прагнути. Конкурс - добра справа, просто не треба занадто багато очикувати і ви не будете мати розчарування.

Аватар користувача Леснікова Людмила Олександрівна
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-01-19
Бали: 698

Конкурс наберет свою силу не ранее, чем лет через 10. Необходимо усовершенствовать нормативную базу. Не соединять конкурс с повышением квалификации, от чего теряется его престижность. И если Вы прочтете в выводах моего выступления на 2 туре в 2010 году о текучести кадров в системе госслужбы, то сразу  поймете, что экономическое и политическое состояние страны сильно отражаются на престижности госслужбы.    

Леснікова Людмила Олександрівна

Аватар користувача Віталій Айрапетян
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-07-28
Бали: 20

2 Євгенія Антонова "Якимось чином необхідно терміново піднімати престиж цього конкурсу." - я би додав, що престиж держслужби теж не заважало би підняти ))))))

В нашому регіоні (Автономна Республіка Крим) є така добра традиція - переможці ІІ туру (і я свого часу також) отримують грошову винагороду у розмірі 500 грн - Кращий керівник, 400 грн - Кращий спеціаліст (за 2 та 3 місця у ІІ турі - відповідно на 100 грн менше - 400 та 300, 300 та 200).

Це звичайно невеликі гроші, але чи можна збільшити мотивацію у наших держслужбовців, навіть піднявши розмір винагороди у 2 рази? Да хоч би у 3 рази? Питання дискусійне - Ви знаєте, що реальна інфляція в країні не дозволяє нам сьогодні рахувати 1000 грн за реальні гроші, погодьтеся.

І взагалі, участь у конкурсах, професійних конкурсах чи якихось інших - це питання особистої замотивованості людини, чи то державного службовця, чи то студента, чи то міліціонера, чи то домогосподарки. Якщо людина за своїм складом характеру не полюбляє публічність, або їй щось не подобається у Конкурсі - то, вибачте, хоч застрельте її, вона в тому конкурсі участі не візьме, платитимете Ви їй за це гроші чи ні Улыбаюсь

Аватар користувача zubpaco
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-05-06
Бали: 165

Привіт всім кращим! Стосовно мотивації хотів би запитати в кого на І етапі є така практика, як преміювання за призові місця? Я планую від молодіжної ради нашого району звернутися до керівництва з пропозицією впровадження такої премії. Спілкуючись зі своїми колегами і запитуючи, чому вони не беруть участі в конкурсі, майже всі відповідають "а навіщо воно мені потрібно, це на заробітну платню не впливає і т.ін.". Участь в конкурсі хоч і забирає час але учасник конкурсу знаходиться в "на ходу" як кажуть про авто, тобто знання не втрачаються а повторюються а іноді, можливо і вчаться вперше. І можливо, як би був стимул на першому рівні то булоб більше учасників конкурсу і водночас піднімався рівень державних службовців.

omnia mea mecum porto

Аватар користувача Євгенія Антонова
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-06-16
Бали: 133

і до того ж треба хоча б якось намагатися урівняти різницю у нагородах. хоча розумію, що це майже нездійсненно, адже можливості в органах влади різні.

але коли на ІІІ турі людина, що отримала за ІІ тур в ліпшому випадку лише грамоту, без будь-яких матеріальних заохочень, дізнається, що комусь виплатили не одну тисячу гривень - ну тоді стає якось образливоОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.