Skip to Content

Обмін досвідом із конкурсантами

4 сообщения / 0 new
Останнє повідомлення
Аватар користувача Леонід Марушевський
Не в мережі
Зареєстрований: 2010-12-16
Бали: 1012
Обмін досвідом із конкурсантами

Вітаю усіх конкурсантів 2011 року. В цій темі пропоную писати свої запитання до колишніх конкурсантів. Можливо наш досвід дозволить Вам виявити себе краще у цьому цікавому та важливому для нас всіх Конкурсі і менше жалкувати після його закінчення, що через брак досвіду Ви не змогли виявити себе на всі 100%.

Аватар користувача zubpaco
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-05-06
Бали: 165

Скажіть будь-ласка на сайті немає відео виступів з конкурсів, я ще не встиг все передивитись. Цікаво якими засобами можливо користуватись при виступі, на одному з фрагментів відео я бачив проектор, то можливо зробити презентацію чи слайд шоу для більш соковитої презентації свого бачення проблеми. Та все ж хотілося б побачити відео виступу. Як воно все це проходить.

omnia mea mecum porto

Аватар користувача Леонід Марушевський
Не в мережі
Зареєстрований: 2010-12-16
Бали: 1012

Відео виступів нажаль немає. Усі виступи конкурсантів обов'язково супроводжуються мультимедыйними презентацыями в PowerPoint. Презентації в відеоформатах також приймаються. На виступах обов'язково є проектори і колонки. Можна добавляти музичний супровід.

Аватар користувача Віталій Айрапетян
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-07-28
Бали: 20

Гарна ідея - започаткування цієї теми.

2 Олег: ось Вам відео-презентація учасника, причому на цьому ж сайті - http://kds.org.ua/video/mij-vibir-derzhavna-sluzhba (розділ матеріали - відео). Це виступ на ІІІ турі ще з 2009 року, коли і я брав участь. Думаю, що Вам стане у нагоді (тим більше що авторка цієї незвичної презентації у підсумку посіла призове місце). Як Ви думаєте, що могла робити учасник під час такої вражаючої  презентації? - Правильно, вона співала.

Щодо технічної сторони - проблем не буде, буде і проектор, і ноутбук, і навіть людина, що клацатиме Вам слайди.

Щодо змістовної сторони презентації - це не означає, звичайно,  що теж треба записувати свою пісні чи читати вірші. Однак, творчий підхід вітається.Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.