Skip to Content

Писати історію конкурсу, його започаткування

1 сообщение / 0 new
Аватар користувача Дейниченко Володимир
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-02-15
Бали: 4031
Писати історію конкурсу, його започаткування

Запрошую колег надавати до сайту, розміщувати в його розділах інформацію про започаткування Конкурсу ще з 2007 р.  Ініціатором був Романюк Г.М., велика подяка йому за це, Але самих матеріалів зовсім мало. Можливо, в когось будуть текстові матеріали, фото, нормативні документи (положення про проведення, склад комісій - жюрі тощо). Думаю, все це може бути цікавим. Це все історія, в якій ми приймаємо безпосередню участь.  Тому вношу пропозицію  нашим "провайдерам-модераторам", шановним колегам внести до розділів сайту і 2007 рік, а також розділ про "батьків-засновників", з їх інтервю, виступами, фото тощо. Маю на увазі, звичайно, перш за все шановного Григорія Миколайовича Романюка.  Також, було б непогано попросити описати події 2007 р. безпосередніх учасників, переможців того конкурсу. Наприклад, Мороз Олександр став переможцем, кращим керівником, він зареєструвався на нашому сайті, але без статусу учасника, тому що у нас відображено лише конкурси 2008-2010 р.р. Прошу його висловитися, розповісти щось цікаве про започаткування конкурсу.

З повагою  Володимир Дейниченко  22.02.2011 р.

P.S. Я процитую інформацію з сайту КМДА (архів новин за 2007 р., червень-липень, адреса - http://kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=98177)

У Києві вшанували кращих держслужбовців

  Цей конкурс проходив уперше з ініціативи начальника столичного управління державної служби Григорія Романюка

У п'ятницю, напередодні Дня державної служби, у приміщенні Театру оперети вшановували кращих держслужбовців Києва. Цей конкурс проходив уперше — з ініціативи начальника столичного управління державної служби Григорія Романюка, пише г. “Хрещатик”.

Першим чек на 5 тисяч гривень, статуетку та диплом “Кращий керівник головного управління” отримав заступник начальника Головного фінансового управління КМДА Олександр Мороз, який мріяв стати держслужбовцем з 14 років, бо батько і дід були фінансистами. Кращим керівником управління визнано Лесю Рудалеву — заступника начальника управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Києва. Кращим керівником відділу назвали Тамару Лисенко — начальника відділу фінансів місцевих органів влади й управління Головного фінансового управління КМДА, яка 34 роки пропрацювала в цьому управлінні.  

Кращим спеціалістом головного управління стала Юлія Куценко — головний спеціаліст відділу Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві. Кращим спеціалістом управління — головний спеціаліст відділу юридичного управління КМДА Леся Верес. Кращим спеціалістом відділу — головний спеціаліст відділу Солом’янської райдержадміністрації Ілона Вінагіна. Лауреати, окрім презентів, отримали по 2,5 тисячі гривень. 

2007 р

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. ДейниченкоОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.