Skip to Content

Звернення до всіх членів Спільноти

2 сообщения / 0 new
Останнє повідомлення
Аватар користувача Маріанна Гниденко
Не в мережі
Зареєстрований: 2010-12-24
Бали: 1257
Звернення до всіх членів Спільноти

Привіт!

Приємно, що Ви також зареєструвалися у Спільноті.

Ми сподіваємося, що надалі серед користувачів буде з’являтися все більше небайдужих конкурсантів, а також, приємно побачити тут наших експертів/викладачів та членів Оргкомітету, як наприклад, вже зареєстровану Олену Анатоліївну Тертишну.

Я звертаюся до Вас, оскільки, ми чекаємо побачити на сайті роботи учасників Конкурсу як з ІІ туру, так і творчі роботи з ІІІ туру, а також їх мультимедійні презентації та, по можливості, доповіді.

Це дасть можливість збільшити актуальність сайту, його відвідуваність та аудиторію гостей. Виставити на сайті роботи можна, зайшовши у свій блог (профіль), через розділ (категорію) «Додати матеріал», зліва слід обрати рік Конкурсу, ІІ чи ІІІ тур (залежно від того, яка це робота або презентація), скопіювати текст роботи в «Тіло», також завантажити сам файл з роботою та прикріпити.

У випадку незначних помилок, матеріал можна легко відредагувати, після того, як робота внесена на сайт (у вкладці «змінити»).

Крім того, на сайті кожен користувач може запропонувати зі свого боку нові ідеї для сайту, а також можна виставити те, що кожен користувач вважає актуальним, необхідним та вартим уваги. Оскільки метою Спільноти є обмін професійним досвідом, корисною інформацією, обговорення проблемних питань.

Якщо в Вас є фотографії з Конкурсу, добре було б їх також побачити на сайті, додавши фотографії у відповідній існуючій папці фотоальбому або ж створити нову, іншої тематики папку.

Якщо у Вас виникатимуть запитання, то обов’язково звертайся.))


Спільнота кращих державних службовців

Аватар користувача Дейниченко Володимир
Не в мережі
Зареєстрований: 2011-02-15
Бали: 4031

Велика подяка за пояснення, за оперативну допомогу при необхідності нам, користувачам-"юзерам". Чим більше буде таких методичних "звернень", тим легше буде поповнювати сайт, приймати участь у роботі його розділів.... Дякую  З повагою  Володимир Дейниченко 22.02.2011 р.

Думаю, всім все зрозуміло?... Моє шанування.  В. ДейниченкоОтдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.